Tema: Diablo 3
View Single Post
Staro 28.06.2008., 23:32   #32
Ammadeus
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 125
Naravno da će se kupit samo igra i ništa više se neće morati plaćati. Battle.net je besplatan. Drago mi je da nisu radili drastične promjene, ali s druge strane u gameplay traileru nisam vidio ništa senzacionalno novoga. Osim možda činjenice da su povećali neke monstere, ali to nije toliko velika stvar.

Likova će za sada biti 5, kao i u drugom Diablu. Imamo opet Barbya, onda Witch doktora, sigurno će biti nekakav Mage, a ovo ostalo ćemo vidjet...

Ono što me pomalo razočaralo je činjenica da je sve opet smješteno u isti setting... dakle, posjetit ćemo lokacije koje smo prelazili i u prošlim dijelovima serijala. Nadao sam se nečem sasvim novom...

Kao i svaki put do sada, očekujem da se Diablo može vrtiti na većini mašina u vrijeme kad izađe, kao što je to do sada bila praksa kod Blizzarda.

A datum izlaska: standardno, when it's done. I sigurno ne prije. Hvala bogu da još postoje proizvođači igara kojima veliki izdavači ne pušu za vratom rokovima... I zato sam siguran da će igra biti odlična.

A izlazi najranije za 12 mjeseci... zato dajte te ispite, završite srednje, nakrcajte se parama, izdivljajte se, da se može bez grizodušja utopiti 6 mjeseci života na Starcraft 2 i Diablo 3
Ammadeus je offline   Reply With Quote