View Single Post
Staro 12.12.2009., 16:22   #1
huzo
Zvoni. Kucanje ne radi.
Moj komp
 
huzo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZAGREB DUBRAVA
Postovi: 683
garancija na mobitel

eto sto mi se dogodilo ovih dana!

probudim se u cetvrtak ujutro i hocu na mobitel i ne radi mi touch screen(radi se o nokiji 5800)

i drkam ovo ono,nista,probam reset,nista..ok uzmem garanciju(mobitel star 3 mjeseca,kupljen u vipu) i odem u mobis servis i ostavim mob...i dodjem danas po njega i kao gospodine imamo lose vijesti,kao vlaga je usla u telefon i nagrizla je konektor neki na maticnoj i ne radi mi touch i kao na to oni nemaju garanciju! ja lud!!!!!!pobjegao sam s posla da bi otisao po mob i nisam se imao vremena raspravljat s njima..znaci mob je krepao zbog toga sto je vlaga iz zraka nagrizla konektor,znaci nesmije se s mobitelom pricat dok je vani hladno,odnosno vlazno?!meni mob nije bio u vodi,i to se vidi na slici jer je nagrizen samo taj jedan dio maticne,tu se kondenzat skupio...ostatak mobitela radi normalno,sto je isto dokaz da nije bio u vodi!

i sad eto nek mi netko kaze sto mi je ciniti? da odem u ponedjeljak opet u mobis i da podivljam ili da probam to nekako tuzbom rijesiti?

molim savjet jer se radi o 1000kn cash-a i ugovoru na 2 godine u kojem sam obvezan placat 200kn mjesecno.... mobitel u ducanu kod njih dodje 2400kn,mene je preko pretplate znaci kosta 1000kn...
__________________
Those who believe in telekinetics, raise my hand!
huzo je offline