View Single Post
Staro 07.07.2010., 10:55   #3910
oko1976
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Našice
Postovi: 13
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Bio sam nekidan u dućanu sa plazmama/lcdima i imao sam prilike vidjeti na jednom mjestu LG 42PJ350 te Pani P42X20 te nekih ostalih plazmi i lcd-a. Pošto mi je fond max max rastezljiv do P42X20, LCD i fullHD sam izbacio odmah iz jednadžbe ali sad mi se čini da bih mogao ići vjerojatno na neki manji model s većom rezom jer sam ostao malo paf kad sam vidio nazubljenu liniju šesnaesterca kako se nogomet bio vrtio na telkama dok sam bio u trgovini. To mi je ostalo u sjećanju od onda...

Plus k tome, na LG-u iz neznam kojeg razloga na drugom nekom programu kad sam prebacio (bila je neka emisija tipa otvoreno u studiju) i ljudi su imali neku ljubičastu/narančastu boju lica, totalno neprirodno i negledljivo.
Sad mene zanima da li je to moguće popravit kalibracijom il u čemu je to bio problem?
Znao sam da je slika lošija nego na običnom tv-u al moram reći da sam na prvu ruku bio malo šokiran viđenim. Sad sam u totalnoj nedoumici što kupiti Preko nazubljene linije kod gledanja nogometa bih još i prešao jer ga negledam prečesto ali preko ovih "divljih" boja nemogu prijeći nikako

Iako mi je uvijek bila želja imati veći tv (42) sve sam više u nedoumici jer za neki fullhd lcd il plazmu te veličine se nema para, a brzinskim pregledavanjem u trgovini ove dvije bestbuy opcije, nisam prezadovoljan i lako moguće da se odlučim na neki 32 lcd koji su većinom u tom cjenovnom rangu.
Može me netko razuvjeriti ili je situacija doista takva?
Pročitaj recenziju na HDTELEVIZIJA, ja sam ga kupio i zadovoljan sam...
oko1976 je offline   Reply With Quote