View Single Post
Staro 24.07.2010., 00:39   #21
zwo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kastela
Postovi: 154
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Z2300 po meni je bacanje love, ti zvucnici svoju cijenu ne opravdavaju, bez obzira na zvucnu karticu, kvaliteta reprodukcije zaista nije toliko bolja od 2.1 sustava za 400-500kn da bi opravdala 2 do 3 puta vecu cijenu. Jedino ih diže glasnoća, ali realno ko će ih drzati stalno u punom pogonu, ili cak u pola??? Bas prenaglasen ( jedino dobar za Dirty south - 3 6 mafia lil john izderavanje ), visoki i srednji solidni ali po pitanju kvalitete nista da opravda prajs teg.
To je moje misljenje, druzenje skoro godinu dana, ne bi ih uzeo opet ak bi ih morao platiti.
Za 1000kn 2.1 sustav za racunalo - moje misljenje je traziti sustav uz koji ce biti bar 500kn kusura. A i Genius drveni sustavi 2.0 su za uzeti u razmatranje, reprodukcija im je zapanjujuce dobra.

Nebi ih ni ja uzeo nove, ali rabljene za 700- 800 su po meni solidna kupnja.
Bass nije prenaglasen, meni na 50% se jedva osjeti, ono taman je, taman za rock/ pop, lijepo definiranje bubnjeva. Dok vec povise 50% dusu dalo za trance/ techno.
Ali povelike ovisi o velicini sobe i smjestaju zvucnika.

Imao sam Z-4 i Genius 1100X, 2000X i 3000A. Zadnje su mi bili 3000A koje sam vratio nakon 2 dana, jednostavno mi nisu nimalo sjele, visoki su prenaglaseni. 2000X su bili dobri ali su mi zujali pa su isto brzo reklamirani, 1100X jos imam za rezervu, doduse malo su moddani.
Kod sva tri modela Geniusa kvaliteta izrade je ocajna.

btw. di je thedream za ovu temu?

Zadnje izmijenjeno od: zwo. 24.07.2010. u 00:46.
zwo je offline   Reply With Quote