View Single Post
Staro 12.09.2010., 23:57   #124
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 537
Visage ili netko drugi tko ce znati:

Mozete linkati neki dobar recept za tijesto za pizzu? Radim ga vec godinama i niti jednom nisam nasao dobar recept na Internetu. Bijelo brasno, kvasac i sol. Neki jos dodaju ulje i secer...

Ako Visage, moze jeadn savjet kako napraviti jedno "vegeterijansko" tijesto, bez kvasca i sa integralnim ili kukuruznim brasnom. Takodjer, koje povrce "trpi" pecenje? Ili stavljas svjeze na tek ispeceno tijesto? Meni kao dobra ideja pored gljiva padaju na pamet mrkve, kukuruz (vrazje konzerve), masline, svjeza zelena salata (brokule i slicne derivate nazalost ne volim).

Usput, iako nije izravno tema... ima netko sireve za preporuciti koji nisu skupi a imaju ispod 40% mlijecne masti? Mislim da je postojao samostanski ili tako nesto... Volim sireve jaaako, a htio bi malo smanjiti unos masti

Usput, ako netko zna dobru pizzeriju u Rijeci... Nekad mi je Kokolo bio ok, danas mi je blaga katastrofa.
Takodjer, nekad je Masilna na Skurinjama bila super, ali mislim da je nema vise.
Pampas mislim da je malo preskupa, ali mozda se promijenila situacija, iako sumnjam...
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote