View Single Post
Staro 10.03.2013., 14:14   #2909
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,355
e da mi samo to nije jasno što se njih tiče bilo bi super....meni nije jasno recimo zašto kad mi jedan tehničar napravi nešto sutra zove drugi da bi to isto došo napravit gledam wtf??(to je bio slučaj dva puta) šta ne komuniciraju tamo, ne vode neki zapisnik. I vječno kasne, dogovoriš vrijeme u mom slučaju je bilo recimo od 18-19, a oni dođu u 20 do 21 ili uopće ne dođe pa ja moram zvat i pitat di je zapelo pa čekat po 20 minuta na telefonu da ovi njih nazovu i pitaju, umjesto da oni sami nazovu i jave da nemogu il nešto pa će sutra kako god, nego ništa, pa moram ja zvat. Ok meni je jasno da dečki na terenu imaju puno posla i to, al onda mogu javit bar to im je minutu. Također zašto moram 5x svaki put u vezi istog problema pričat priču koja traje 20 minuta, a razgovor se snima da bi se poboljšala usluga, pa dajte onda poslušajte to šta se snimi prvi put da nemoram svaki put isto pričat. Ima još tu dosta tih zašto zašto, al to je tako i nitko tamo to neće napravit da se poboljša, a sumnjam da čitaju pce da vide sve ove naše komentare(neke korisne) pa da će onda poradit na tom, al eto ako budete imali problema kakvih da znate kakvi su što se tiče organizacije i ažurnosti, makar dosta vas već to i sami znaju.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 10.03.2013. u 14:30.
Thermaltake je offline   Reply With Quote