View Single Post
Staro 21.10.2013., 17:48   #133
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,126
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ja ne znam osobu kojoj candy aparat nije krepo u ili van garancije uključujući i mene.

Evo jednog.
Ovako, moji su nakon Končar perilice izrazili želju za kombinirani perila/sušilica uređaj.
To je bilo davne 1994 godine. Kupljena je Candy Alise model i sada se više ne sjećam točno, ali mislim da je bila 5kg+5kg (pranje/sušenje).
Radila je punih 13g. bez ijednog kvara, osim što smo nakon valjda 6 ili 7 godina zamjenili gumu na vratima odnosno bubnju.
I nakon 13g nije vrisnula u potpunosti već je pumpa otkazala poslušnost, a kako se radilo o 13g starom uređaju, a bila je i prilika zamjenili smo ju novom. (ova i dan danas radi kod čovjeka kojem smo ju poklonili samo da ju odnese sa 7kata!)

Zamjenjena je novim modelom 2007. godine Candy Alise također 5+5kg i evo je, radi do dana današnjeg bez ijednog kvara.
Nije najtiše stvorenje u svemiru, ali kada je kupljena to je bilo normalno za 1300 O/min.

2010. sam kupio i perilicu i ona radi ko urica.
Jednom mi je izbacilo error i pozivom servisera objašnjeno mi je da se radi vjerojatno o prekomjernom sjajilu koje izaziva pjenjenje i onda senzor to zabilježi kao kvar. Od tad kada se pere suđe sa onim tableticama koje imaju sjajilo u sebi ne dodajemo dodatno sjajilo i nema više tog errora.

Znam da ovdje raspravljate o uređajima do neke cifre i da ovo prelazi tu cifru, ali eto, samo sam htio iznjeti svoje iskustvo vezano uz Candy proizvode.
Ali isto tako mogu potvrditi da su im uređaji niže klase poprilično osrednji jer i meni je vrisnula mikrovalna ali bila je među najjeftinijima koju se moglo kupiti a da nije vivax i slične marke.


Mislim da ovdje ipak ide ono kolko para tolko mjuze. Barem je tako bilo moje iskustvo do sada.

Sada da idem na perilicu bila bi ili Miele i Bosch!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote