View Single Post
Staro 20.07.2005., 11:36   #112
Red_Dragon
Lost soul still wondering
 
Red_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Aiur
Postovi: 474
Najprije bih želio uputiti veliki pozdrav svoj braći. : hello2 : Doista vas (nas) ima mnogo na forumu.

Ja osobno izrazito cijenim Metallicu, oni su mi najbolji bend. Jednostavno, nekako su mi posebni, uvjek mjenjaju stil jednostavno su zakon. Mislim da je Metallica puno izgubila sa odlaskom Jasona. Možda on nije bio darovit basist kao Cliff, ali je za live koncerte on bio zakon, posebno sa back vokalom koji je zbilja bio prava stvar za live. Oni koji prate Metallicu znaju o cemu govorim. Sada kada slušam live koncerte, Metallica i dalje svira odlično, no Jasonov back vokal fali i to fali jako. Kirk i Rob pokušavaju ga nadomjesti ti no nije to to.
O St. Angeru. Slažem se da taj album mozda nije na razini ostalih, ali je dobar, barem meni. Ja uvjek kažem dečki imaju 40+ godina i još tako rašpaju. IMO da taj album ima solaže bio bi zakon, ovako pjesme su pre duge i postaju dosadne. No, ako ste ljubljenik live koncerta, i ako ste vidjeli kako zvuči Frantic ili St. Anger live mislim da se tu nema što prigovorit.
Ah da su barem došli prošle godine u HR.

Bendovi koje volim

Metallica
SOAD
Gunsi tu i tamo
AC/DC
..
__________________
Da nije nas bile za grabu bi spal
Red_Dragon je offline   Reply With Quote