Tema: Automobili
View Single Post
Staro 17.04.2016., 10:11   #20845
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Po opisanom zvuku je vjerojatno pukla opruga... barem je meni tako zvučalo kad su mi pukle obje prednje i najbolje je auto šlepom u servis ako možeš, ako ne onda probaj do servisa izbjegavati jebene ležeće policajce

Inače, ako si prije koji dan mijenjao gume na autu zima/ljeto pa su ti dizali auto, onda je pucanje opruge normalna posljedica imalo napuknute (šprungirane) opruge
Metnuli su mi moji mehaničari bubu u uho da spustim auto... Ako je pukla i prednja opruga, sve mi se cini da cu ga spustit jer tak i tak moram mijenjat sve. Samo kaj ce bit prenizak za centimetar za više rizole. :/

Osobno sam za sto vise policijskih patrola i zaustavljanja. Ali ne radi gluposti kao sto je prekoracenje brzine nakon kaj siđeš s autoceste na cestu koja izgleda kao autocesta s tri trake i van je naselja, ali ograničenje je 70km/h i slično.
Treba obavljati alkotestiranja ispred nocnih klubova, hvatanje prolazaka kroz crveno (ima ih stvaaaaarno koliko hoces, najopasnija radnja pri brzini po gradu) i slično. Samo da se napravi akcija hvatanja idiota koji prolaze kroz crveno, imam osjecaj da bi se jako brzo maknula najrizicnija skupina debila iz prometa.

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 17.04.2016. u 10:21.
IcyTexx je offline   Reply With Quote