View Single Post
Staro 05.01.2019., 08:09   #8
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
To vam je ljudi vise manje sve na lokalnoj razini tj. zavii kakav je dostalvjac u vasem kraju. Neki imaju problema sa Overseason, neki sa GLSom, neki sa HPom, neki sa DPDom... nema nijednog koji je savrsen svaki put i na svakoj lokaciji.

Meni do sad GLS nikad nije zakazao (preko 20ak dostava) i uvijek su me nazvali prije dostave da vide jesam kuci i ako nisma bio dogovorili smo termin preko moba s tim da dobijem i SMS odmah ujutor oko 7 na dan dostave d ajav eopriliek unutar kolko vremena ce biti dostava. Dok recimo HP nikad ne zove i samo banu na vrata (jutros me probudio ) pa sta bude, vecinom ispadne zuti papiric u sanducicu jer 99% dostavljaju ujutro kad su ljudi na poslu i cudom se cude kak nema nikog kod kuce u 10 ujutro i slicno .
Jučer je pokupio paket. Ma Lewis, ovako sam ja ispao kriv, jer tip je napisao da paket nije bio zapakirani, pa ga nije mogao preuzeti. A ja paket spremio dan ranije.
A niti sam dobio SMS niti poziv.
Jučer kod preuzimanja veli tip da je on zvonio, ali se nitko nije javljao.
Ja mu velim, automobili su pred kućom. Imaš broj mog moba, svi smo bili doma. Kako onda?
On se pokupi!
Ma sa srećom!
Očito je dobio bukvicu, pa se izvlačio.
A slažem se da ni njima nije lako, radio mi frend neko vrijeme za Oversees, pa mi pričao. Ali kom je danas lako?
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote