View Single Post
Staro 26.11.2019., 23:10   #115
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
hahha bitwit rjesenje brzo guglaj problem i nades tipa na yt koji nema veze sa vezom, nemogu placem,meni najbitnije da vise nije glupost jel gore ili dolje sad se vec gugla i trazi imali razlike


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Places jer ne razumijes osnove fizike il? Nema veze tko je napravio test kad je jednostavna cinjenica da radijator sa prednje strane direktno uvlaci hladni zrak iz vana dok ovaj koji je gore uvlaci zrak iz kucista u kojem je temperatura veca zbog svih komponenata koje unutra griju. Razlike neces vidjeti kad tek upalis komp ili ako ti gpu nije u pogonu, ali nakon kratke gaming sesije ili slicnog razlike postaju osjetne.

Citiraj:
Autor zwer54 Pregled postova
Evo thermaltake stress test, nije skroz necujno, ali tek tolko da se cuje, ostalo mi od nekog ocanja i nikad se ne sjetim nazad u bios da smanjim (sto dokazuje da nije glasno kad me ne dira uopce). Obzirom da je to 8 jezgri na 5.0, ja sam i vise nego zadovoljan. + u sobi je onako skroz toplo sjedit u kratkim rukavima, u stupnjevima nemam pojma ali ima bar 23 i ovo je mjereno nakon 1h gaminga, tako da je sve vec bilo poprilicno ugrijano.
Aida bas i nije test koji povuce ne znam kolko wata pa su samim time i temp manje nego u ostalim testovima. Kako god bilo to su opet dobre temp za tihi sistem, a pogotovo ako ti je to samo gaming rig.
guerra je offline   Reply With Quote