View Single Post
Staro 20.10.2021., 21:25   #11614
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,974
Zvali me "penzići" da dođem doma da im MaxTV puca ko kokica stalno error 711, 306, već 4 dana (Dubec)...
OK došao do mame i seke, resetirao onaj bijeli Seedport Plus od Sercoma, opet puca, uređaj se resetira sam od sebe, gubi DSL. Starci ne daju da im buše po kući za optiku pa su na bakru, ekipa 85+ godina, daj TV, telefon i internet za usisavače i ostale smart gluposti po kući. Prijavio kvar, a kaže meni lik imamo sada otvorene pakete pa ako imate stari telefonski kabl od utičnice do Speedporta aj ga zamjenite sa UTPom. OK, uzeo neki Cat 5e koji sam imao pri ruci sa bezveznim licnama, odrezao RJ 45 i stavio RJ 11 konektore, utaknu i krenem mjeriti očekivanih 20 / 1 sa upaljenim MaxTVom, kada ono 65 / 35 na Speedtestu, alo !? AJ ponovo, drži ko mutav 65 / 35 ne znam kako ali drži. Pa ako je nekom od otvorenih paketa počelo pucat probajte zamijeniti vulgaris telefonski kabl od utičnice do DSL uređaja sa UTPom kako su meni rekli.
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote