View Single Post
Staro 21.10.2021., 12:02   #11616
Alister
Premium
Moj komp
 
Alister's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 1,451
Citiraj:
Autor Black Dragon Pregled postova
Zvali me "penzići" da dođem doma da im MaxTV puca ko kokica stalno error 711, 306, već 4 dana (Dubec)...
OK došao do mame i seke, resetirao onaj bijeli Seedport Plus od Sercoma, opet puca, uređaj se resetira sam od sebe, gubi DSL. Starci ne daju da im buše po kući za optiku pa su na bakru, ekipa 85+ godina, daj TV, telefon i internet za usisavače i ostale smart gluposti po kući. Prijavio kvar, a kaže meni lik imamo sada otvorene pakete pa ako imate stari telefonski kabl od utičnice do Speedporta aj ga zamjenite sa UTPom. OK, uzeo neki Cat 5e koji sam imao pri ruci sa bezveznim licnama, odrezao RJ 45 i stavio RJ 11 konektore, utaknu i krenem mjeriti očekivanih 20 / 1 sa upaljenim MaxTVom, kada ono 65 / 35 na Speedtestu, alo !? AJ ponovo, drži ko mutav 65 / 35 ne znam kako ali drži. Pa ako je nekom od otvorenih paketa počelo pucat probajte zamijeniti vulgaris telefonski kabl od utičnice do DSL uređaja sa UTPom kako su meni rekli.
Očito ti je kabel bio loš, stavio si bolji kabel, malo deblja žica i bez loših kontakata očito
Alister je offline   Reply With Quote