View Single Post
Staro 22.08.2022., 23:36   #17
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Imate li preporuku za indoor wifi kameru (trebam 2kom), kućna, da ima ok mobilnu aplikaciju s kojom se može pristupiti kamerama izvan kuće i da se u istu aplikaciju mogu dodati dvije kamere?
Bilo bi dobro da prepoznaje pokret i šalje obavijest, da je što širi kut i bolje snimanje u uvjetima slabog osvjetljenja, ali nije presudno.

Prvo mi je od tih brendova pao na pamet Xiaomi, tamo sam našao OVO.
Ali ne mogu nigdje naći ništa o mobilnoj aplikaciji. Da li uopće postoji? Kako radi i koje su mogućnosti?
Imam tu Xiaomi kameru. Ima aplikaciju i dosta lako se koristi. Po noći je slika isto skroz OK, ako nije mrkli mrak video je i dalje u boji. Može slati obavijesti kad skuži pokret i može snimati samo pokrete ili konstantno snimati ali ti onda u aplikaciji prikaže gdje je detektiran pokret. Dosta dobro detektira pokrete, imam doma mačke i skuži da se mačak okrene dok spava na prozoru iza zavjese. Nisam imao problema s pristupom kameri preko aplikacije s bilo koje druge lokacije. Snima i zvuk i ima 2-way komunikaciju. Preko aplikacije ju isto možeš okretati ali neke važnije postavke možeš podesiti samo dok si spojen na istu mrežu, recimo podešavanje kako će snimati (samo pokrete ili kontinuirano) ili formatirati SD karticu.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote