View Single Post
Staro 23.08.2022., 11:13   #3081
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Na žalost nemam, jer jedino iskustvo koje imam jest taj odron na kojem sjedim na poslu, onda onaj drugi, malo manji odron s posla, ali također odron, Ergohuman
koji košta, najjeftinije što sam pronašao kod nas 4900kn što nije u istom cjenovnom rangu kao ova koju si gledao, ali jest u cjenovnom rangu stolca kojeg sam ja kupio sebi za doma (dok smo u lock downu radili od doma) i koju svim srcem mogu preporučiti svima koji si ju mogu priuštiti ili kojima je posao takav da sjede 5,6 ili više sati dnevno u stolcu, a cijene svoju kičmu i opće zdravlje, a to je svijetski poznata i priznata
Stealcase LEAP (2) (nekada je bio drugačiji dizajn kojeg sada više nema) koju sam ja platio 5650kn sa PDVom.
Najbolja kupnja u životu.

Za malo više love (100€ više) tu je i moderniji i lijepši model Gesture

Eto, ili kupiš jednom i uživaš dok se ne razleti, ili kupuješ "jeftino" (jer 2000kn nije malo) pa mijenjaš često iz više razloga i nakon par godina dođeš do cifre skupog kojeg si mogao kupiti jednom i uživati odmah.
To je mojih 2 €urocenta
Kakav je feeling / mehanizam njihanja na Leapu? Mene je Aeron oduševio upravo zbog tog mehanizma, ali bih rađe uštedio lovu i kupio ovako nešto, pogotovo jer Aeron voli uništavati hlače.
Elven je offline   Reply With Quote