View Single Post
Staro 10.10.2022., 11:18   #30
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 772
Citiraj:
Autor jucca Pregled postova
Uzeo bih ga ja, ali ne znam da li me takve igre i zanimaju uopce, pa sam mislio za pocetak nesto bezveze uzeti, cisto za probu, pa se eventualno upgrade.am
Hehe, vidis kako smo "on a same boat", kako bi rekli amerikanci.

Dodose ja znam sto cu igrati, a to je SC jer njega igram aktivnije zadnje vrime.
Tako je i dosla ideja na HOSAS setup umjesto HOTASA, ali isto neznam oce li me to drzati pa sam isao na jeftiniju varijantu sa amazona, polovni T16000M Dual Stick. Pa ako budem zadoboljan lako unaprijedim na VKB (500ak €) ili Virpil (ali 1000+ €).

Trenutno u procesu modificiranja P1X kokpita, napravio sam custom mount za monitor, prije je bio montiran na zid sa pneumatskom rukom ali se nije dovoljno mogla istegnuti ruka pa je bio predaleko, napravio sam keyboard tray od kuhinjskih vodilica što je ok, cak mi i nesmeta koljenima ali nije idealno tako da razmišljam uzeti keyboard tray od TrakRacera ali kako imam motion morao bi naci nacin da se nemiče dok vozim.
HOSAS mountove radim sam od 4040 alu profila i 3D printane baze koja je zamišljena da se izvuče i makne gdje nesmeta dok vozim a ne letim.
Desni stick je montoran i pozicija je idealna a za lijevog cekam alu profile koji mi fale pa se nadam da bi ovaj tjedan trebali stici.

__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote