View Single Post
Staro 25.02.2006., 10:40   #2707
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Autor Gemmy
Meni je bio najjaci sbp koji se sakrio u kucici i camio sa zastavom, i uspio ga skinut(jedva) iz drugog puta

Iznenadio me kako sbp igra sa kar98,unistavao nas je,još da se uigramo malo bicemo prava sekta

Mislim da bi bilo ok da bude par dana ctf,par dana tdm,i svi modovi da sve ispobamo,(sjecam se kad smo prvi put zaigrali s&d,koji je to smjeh bio)i tako da se rotira.
Puno Vas je do sada silovalo dozu (TDM) ili dok je bilo Noba - malo našto drugo.
Bit če svega a ja osobno mislim da če vam se svidit Hold the flag - poanta igre je u tome da se pojavi negdja na mapi zastava i svaka ekipa koja ju mazne mora je držati 90 sekundi - to je jedan bod - po defoltu igra se do pet osvojenih - kad prođe 90 sekundi zastava zapali pa se pojavi negdje na mapi i obje ekipe ju imaju šansu maznut prvi- cijelo vreme se vidi gdje je zastava pa pa oni drugi napadaju ko mutavi da je otmu a ovi se brane ko da ih je neko pital za platit rundu Na vrhu ekrana se vidi ko koliko drži zastavu - npr. ak ju jedni drže 27 sekundi ne gube to vrijeme kad im se otme zastava nego se nastavlja kad se opet domognu iste - ako To je po meni kombinacija TDM-a i CTF.
Ali velim bilo bu svega samo treba malo vremena za štelanje.: sweating
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote