View Single Post
Staro 18.05.2023., 00:50   #3507
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,107
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Moram pohvaliti Parkside...
Vec sam danas komentirao, pa cu i kod vas u temi. Neki dan ubacio u kljun prvi zalogaj kad sam bio u Lidlu, te porazgovaram s zenom koja u vise poslovnica se rotira, te gleda one koji rade maznjavu robe ili rade podvale s povratkom iste.

Ona nema oznake cuvara, nije uniformirana, vec ulazi medju kupce i promatra ponasanje. Veli mi da je praksa uzimanja novih uredaja, pa onda kombiniranje, odnosno zamjena, uzme dijelove od novog, a svoje vrati u kutiju novog. Naglasam na aku baterije, koje su prvi izbor. Onda vrate uredjaj te idu u povrat novca. Kao sto spomenuh ranije u vlastitoj nedavnoj epizodi. Prodavaci se zure, nemaju vremena testirati, te neki zlorabe institut povratka. Nedavno je stariji covjek, donio picikato zapakiranu kosilicu u kutiji, veli da nije ni otvarao, krivo uzeo. Veli zena - nesto mi je bilo dvojbeno idem otvoriti pred njime, a u kutiji stavio svoju staru pokvarenu.

Vecina pristane platiti odmah podvalu (cijenu uredjaja) jer ako ih vodi pred kameru da im pokaze, onda mora i policiju zvati, a to im bas ne lezi dobro.

Ti si Mar najvise u opasnosti, jer ne znam ikoga tko ima vise alata iz Lidla, pa gledaj dobro kako su pakirani tvoji buduci uredjaji

...
Visage je offline   Reply With Quote