Tema: Iskon
View Single Post
Staro 01.04.2024., 21:49   #6580
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,008
Iskon

Citiraj:
Autor WindEmperor Pregled postova
Ne razumijem ove odgovore. Ono bas balkanski "ako je meni dovoljno 200mbps onda je svima dovoljno. i "koliko ti imas god? os se prijateljim hvalit?"

300Mbps je jadna brzina za optiku, konkurencija nudi i 2Gbps, a standard za optiku je vec davno 1Gbps.
Ovo je informaticki forum, valjda ljudi razumiju da ovdje dolaze ljudi koji su power useri, a ne koriste internet samo za youtube i instagram.

Bivši sam mrežaš. Radio sam u četiri domaća telekoma. Moglo bi se reći da sam vrlo iskusan power user Radio sam i u Iskonu, davno. On mi je bio prvi.

Nakon dvoznamenkastog broja godina provedenih u telekomima daleko više cijenim stabilnu vezu odnosno kvalitetnu uslugu od bilo čega drugoga.

Badava ti 2Gbps kada imaš stalno neke probleme i kad čekaš danima da ti se riješi nakon što neki agent/student zaprimi tvoj poziv čiji posao je da te što prije otkanta s linije.

Iskon mi je dao javni IP po defaultu (nisu me stavili iza CGNATa).

Iskon mi je u jednom pozivu omogućio da si sam dižem PPPoE na svojoj opremi.

Imao sam problem. Jedan jedini u pet godina s njima kad mi je nedavno dizana brzina. Javio mi se tehničar koji mi je odmah riješio problem. Ne agent koji zaprima pozive nego čovjek koji odmah riješava. Trebao sam spojiti njihovu opremu da se napravi provisioning i onda opet svoju natrag.

Stoga kapa dolje Iskonu. Kvalitetna usluga i dobar support. Shut up and take my money. Za ostale se to ne može reći bar kada je rezidencijala u pitanju.

I da, 300/150 mi se dosta. I 200/100 mi je bilo dosta.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m

Zadnje izmijenjeno od: medo. 01.04.2024. u 21:56.
medo je offline   Reply With Quote