Tema: Automobili
View Single Post
Staro 14.04.2024., 07:02   #72845
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,465
Citiraj:
Autor radi.neradi Pregled postova
vas odgovor 'nikako' meni nije dovoljan. ne zelim koristit waze jer za ispravan rad je potreban internet.

mora postojati nacin kako ubaciti custom tocke interesa. decompileao sam dacia map update apk. download manager funkcije koriste enqueue i uri parametar, ali nisam jos nasao kako se konstruira uri koji skida map update. pretpostavljam da ce file, kada dodjem do njega, biti nekakva compressed arhiva ili file u kojem cu moci trazit magic byteove poznatih formata. nakon toga bi trebao naci kako se zapisuju poi i u kojem formatu. jer u map updateu vjerovatno jeste. ne mogu sa fridom bypassat cert pinning jer aplikaciju vise ne mogu pokrenuti na androidu sedam. dumpao sam system info navigacije na usb pa cu njih pregledat cim stignem.


$ pwd
/mnt/usb/NaviSync/content/userdata/POI
$ cat RenaultTrucksDealers.zip.stm
purpose = shadow
size = 423677
content_id = 1082150189
header_id = 1514622542
timestamp = 1433414152

Zbilja? U danasnje vrijeme gdje je internet skoro svugdje? Znas da google maps mozes koristiti i offline? Osim ak te ne przi sindrom prckanja ispod haube ima jednostavnijih rijesenja koja rade sto trebas out of the box i obavljaju osnovne funkcije bolje nego navigacija na koju trenutno trosis vrijeme. Vrijeme je novac...just saying...ne treba bas uvijek izmisljat toplu vodu.
tomek@vz je offline   Reply With Quote