Tema: Košarka
View Single Post
Staro 19.04.2024., 17:33   #6861
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
Citiraj:
Autor goran1985 Pregled postova
A gaženje dinastije nitko ne komentira?
Kolko mi je žao da su ispali, drago mi je da je bilo ovako brutalno, jer se po prvi put od front officea ikerra mogl očuti da tim oko Stepha nije bio dovoljno dobar.


Svašta je tu bilo ove sezone, ali ubio GSW poečtak sezone, nakon poečtne svježive - totalna regresija Looneya, Wigs fizički u lošem stanju, Klay neprepoznatljiv. Dok je Kerr shvatio da stvari ne fukncioniraju, skor ej bio 19-24. Ide I Kerru dosta hejta, zbog toga što je predugo vjerovao starterima, što su mu rotacije bile promašpene, što nije prepoznavao kad ima vrućeg igrača pred sobom i vadi ga van dok je u seriji...



A sad, ima dinastija još vatre po meni.

Uz sva sranja, već spomenuta sa starterima koju su prošle dvije sezone imali najbolji net rating u ligi, uz Greenove suspenzije, smrt člana stožera na vewčeri s igračima, uz činjenicu da nitko na ovom timu osim Stepha nije mogao sebi kreirati šut, da cijelu sezonu nisu imali pouzdanog drugog scorera a da je Steph većinu u vremena bio double teaman, protik Kingsa su čak i triple team desetak puta igrali na njemu (a da to ostali nikako nisu mogli iskoristit)... Uz sve to na kraju su 46-36 završili sezonu na nikad težem zapadu krcatom talentima i dobrim momčadima.


Steph možda više nije u primu, ali je regresija vrlo mala, i dalje je elitan, top 10 igrač i strijelac lige, sposoban trpati 5 trica po tekmi uz 40% šuta. I to sve radi uz konstantan DT, i činjenicu da nije imao pouzdanog skorera pored sebe.


Ali roster treba žešće promjene. Trebaju rim protectora, idealno nekog tko može izvana zabiti (da ne budu dvojica non šutera kad je Green u igri) - nije idelan ali Claxton bi mogao poslužiti, možda i Carter Jr iz Magica. Trebaju pozdanog drugog skorera na krilu koji može defanzivno igrat, možda je Siakam i dalje dobavljiv ovog ljeta. Bilo bi dobro dovest beka šutera koji može biti i ball handler da se Stepha rastereti i da može više igrati offball - možda DeJounte Murray iz Atlante, jednog dobrog 3D veterana...


Ak se mene pita sve osim Stepha i Draya treba na market stavit i vidit što se može dobit. Prvenstveno Wigsa i Kumingu šopingirat. Klaya potpisat za što manje love i da igra s klupe.


To su želje, a vidjet ćemo što će stvarnost biti
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline   Reply With Quote