Tema: Motori
View Single Post
Staro 22.04.2024., 12:56   #1402
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,551
Kupih i ja opet skuter. Ovaj put Intergu 750 jer nisam mogao odoliti da i taj DCT probam.
2016-to godiste, ali nije redizajn. 10000km na satu. Zagledao sam, ali neke prevelike zamjerke nisam nasao. Ima grijane rucke, ima ove „vjetrobrane“ za koljena, originalni topcase, Shad Comfort sic i to je to. Eventualno cu joj ove gume promijenuti jer su iz 2018-te i izgledaju mi kao da su neke enduro gume, ali osim toga i redovnog servisa nazalost nemam nesto puno po njoj raditi.
Nisam mogao odoljeti da ju jucer ne probam iako su bila samo 3 stupnja i kisa je padala cijelu noc. Provozao sam se tek 10ak kilometara, ali ljudi moji, meni je ovo genijalno!
Trenutno stvarno nemam zamjerki ni na saltanje ni na snagu ni na kocnice. Ok, saltanje u D je malo previse defanzivno, ali zato ima S modus kojeg sam gotovo cijelo vrijeme i koristio. Predpostavljam da je D za kruzanje po otvorenoj cesti i to je ok. Probao sam i manualni modus, ali mislim da za to kod ovog skutera nema potrebe. Sasvim lijepo on to radi u S modusu, a pri kocenju se lako moze na "-" spustati u nizu po potrebi.
Motor mi ima sasvim dovoljno, pa i previse snage za jedan skuter. Par puta me je cak i cimnuo i krenuo na zadnji kad sam se ispaljivao sa semafora. Ne mislim da je se odizao na zadnji, jer bih odmah popustio gas, ali bio je takav osjecaj. Kratki sprintovi od 0-100 sasvim zadovoljavajuci. Od skutera, kao sto rekoh, i previse.
Kocnice su mi ok. Ja ne kocim u zadnji cas nego uvijek planiram kocenje tako da gotovo nikada ni nemam potrebu izvlaciti vise od 60% iz kocnica. Meni je ovo sasvim dobro.
I ono najbolje: Vozio sam sada tih 10ak kilometara na 3 stupnja u obicnim farmerkama, duksu i laganoj jakni i nisam se smrzao! Znaci Honda je pokupila ono najbolje od motora i skutera i upakirala u ovu Integru. Znam, otkrivam toplu vodu, ali ja sam trenutno fasciniram ovim mjesancem!
Narucio sam vec ulje, filtere i ostalo sto trebam izmijenjati iako je bivsi vlasnik to sve izmjenjao prije 2000km (upisano u servisnu), ali ja volim biti siguran, a i volim to raditi
Narucucio sam i onaj amortizer koji drzi sic jer ovaj vise ne drzi. Vidim u racunima da je vec mijenjan prije par godina. Moguce da mu je ovaj Shad sic tezak, ali to cemo provjeriti novim amortizerom. Takodjer sam narucio i onaj nosac za navigaciju/mobitel koji se montira na prihvate sajbe, pa cemo vidjeti kako to funkcionira i hoce li puno vibrirati na gumama koje drze sajbu.
Eto toliko za sada. Me happy
E da, Intruder ostaje i nije na prodaju. Kaze zena da ga ne smijem prodati
WraGG je offline   Reply With Quote