Tema: Automobili
View Single Post
Staro 27.04.2024., 14:41   #73046
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,107
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Jeste primjetili novi jezik unazad 10g, više nije nešto problem nego izazov, požar postaje manji toplinski incident, ubojstvo lišavanje života, klanje civila kolateralne žrtve itd... https://youtu.be/o25I2fzFGoY
Standardni koporativni jezik kojeg PR-ovci danas uce u edukaciji od amera, kao postulat kontrole bilo cega stetnog prema javnosti za osobu/firmu/kompaniju.

1) Priznavanje greske smatra se slaboscu kompanije ili osobe.

2) Direktna isprika je odraz nemoci naspram konkurencije ili javnosti.

3) Afirmiranje rijeci isprika u preusmjereni eufemizam za izazov, kojeg kompanija/osoba najpromptnije otklanja, ili odvlaci ispraznom proizvodnjom rijeci.

Neke od "omiljenih" rijeci iz korporativnog fundusa, kojeg, nazalost, prenose i ljudi u dnevnom govoru:

a) Izasli smo iz zone komfora
b) drzimo se stabilno u eco sustavu
c) stvaramo nove vrijednosti,
d) da budem (plural) bolja verzija samog sebe
e) manipulativno korporativni uvod/zahvala : Zahvaljujem na Vasem pitanju
f) ...

Citiraj:
Autor calypso Pregled postova
Pa ja cu poludit... Dakle, opet me neko zestoko zgrebo po straznjim lijevim vratima... U Krizanicevoj (Zagreb) parkiran, jedan od 50 auta, i neko bas mene pogodio...
Samo malo pojasnjenje, tamo postoje lancani (jedan iza drugog) i uski parking jedan pored drugoga. Jesi na drugome parkirao? Vec godinama, radije trazim drugu ulicu, nego da tako ostavim auto, osim ako nije na jako kratko, za brze odlaske. A najgore je tako ostaviti auto za vikend, kad znaju parkirati ljudi koji uopce ne poznaju gabarite svojih karavana i SUV-a u gradskom parkiranju, jer dolaze izvan ZG-a, te u svojim gradovima, parkiraju u garaze i nemaju vecih izazova od parkiranja po centrima kupovine.

Citiraj:
Autor calypso Pregled postova
Ne kuzim sta zasto nitko ne ostavlja ceduljicu sa kontakt podacima... Jel imas osiguranje? Imas... Vrlo vjerojatno imas i osiguranje bonusa... Pa sta te onda briga jbmu?! Idioti...
1) Karakter i nekultura
2) Ne zaboravi da cesto puta vozilom moze upravljati clan obitelji koji ne zeli priznati ocu/majci/suprugu/supruzi/firmi, da je nekoga zveknuo s vozillom.

Tako me je zveknula zena, koja je od muza skrivala da me zveknula, srecom, imao sam svjedoka i policija ih je posjetila za dva dana u drugoj zupaniji.

U svakom slucaju jako grdo, posebno kako je zapoceo ulazak u vrata, bas izgleda kao netko tko jako lose isparkirava.

...
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 27.04.2024. u 14:56. Razlog: Dodatak Calypso
Visage je offline   Reply With Quote