View Single Post
Staro 30.04.2024., 07:35   #10397
Tualatin
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2023
Lokacija: Zagreb
Postovi: 179
Citiraj:
Autor slavonac90 Pregled postova
Usporedbe radi, sinoć testirao 4g signal na svom službenom broju (HT) i dobio sam u testu nekih 60/20, a na njenom A23 (HT) down bio preko 100, upload 30-40, u 5 g otprilike isti omjer, samo naravno veće brojke.
Ne znam jedino može li biti do njezine kartice, tarife ili što već, jer sam sa istog mjesta odvrtio speed test na oba uređaja.
EDIT: baš mi se čini sve to malo nedorečeno oko 5g što se tiče operatera, reklamira se super brzina do 1gbs, a na kraju ispada da je telemach limitiran na 300/50mbs ili koliko već, što se drastično razlikuje od onoga što se prodaje.
Reklama je jedno zbilja drugo. Reklamira se internet preko optike 1GB. HT je daleko bolja mreža od Telemacha tu nema dvojbe. Kao što su ti kolege rekli kod brzine puno faktora igra ulogu. Negdje čak i tarife. Da ćeš drugim uređajem postići drastično bolje brzine teško jer očito ne planiraš kupit bolji telefon već istog cjenovnog ranga.
Citiraj:
Autor slavonac90 Pregled postova
Testirao sam na ženinom A23 starom skoro 2 god i ovom Speedtest, HT mreža u oba slučaja i jednostavno je sporiji internet na Honoru, bilo u 4g ili 5g signalu...bateriju bih čak i prožvakao, ali ovo ne mogu jer sam se zbog 5g signala i odlučio za novi mob, a na kraju drekec, inače je mob čisto solidan s obzirom na cijenu.
A23 5G ima 695 soc a to ti je rang Honor Magic 5 lite-a koji ima isti soc. Jednostavno viši cjenovni razred.

Zadnje izmijenjeno od: Tualatin. 30.04.2024. u 08:08.
Tualatin je offline   Reply With Quote