View Single Post
Staro 29.06.2003., 14:33   #45
LordNitro
Premium
 
LordNitro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,610
Citiraj:
Originally posted by Fbr1
Od jeftinijih medija bih izabrao TraxData a Princo što se mene tiče se ne trebaju niti proizvodit. Mislim CD je CD ne troši se čitanjem pa je dobar bilo koji ako se dobro čuva u kutiji i ne hvata za donju površinu s podacima ali Princo svejedno nikad jer kao što je jedan tip rekao nakon nekog vremena se ošugave sami od sebe.

Meni je bitno da CD ili DVD ima dobru refleksiju i da je otporan na atmosferilije (sunce, vlaga...) i da manje više ima kakav takav zaštitni sloj ako padne koje zrnce prašine da se može nježno obrisat, ništa više. Što se tiče ovih stupidnih testova (da se nisi možda malo zanio, kakve C1 greške kakve gluposti, uozbilji se) komentar je suvišan.

Verbatim CD-i jesu dobri ali ne toliko , diskete su im bile užasno nekvalitetne ali CD-i su stvarno dobri (Verbatim tvrdi da im je trajnost oko 100 godina, ne sumnjam). Najbolji mediji CD&DVD bez obzira na cijenu su: 1.) BASF, 2.) RICOH, 3.) Kodak, 4.) Verbatim & TDK, 5.) TraxData a ispod toga me ne interesira.
Šta se tiče medinih testiranja ja mu 100% vjerujem i isto kao on ti kažem: Ako se ne slažeš s našim pravilima ovdje potraži utjehu za svoje neznajne negdje drugdje!
__________________

Kirk: "Spock, you want to know something? Everybody's Human."
Spock: "I find that remark... insulting."
LordNitro je offline   Reply With Quote