View Single Post
Staro 20.11.2002., 10:37   #52
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Citiraj:
Originally posted by pinsla
Zaista vas je zanimljivo slušat. Čovjek bi pomislio da to nisu isti ljudi koji su se donedavno kleli u kvalitetu nvidia čipova i msi, gainward kartica
A ljudi shvatite u današnjoj hiperprodukciji takve stvari postale su sasvim normalne??!! Koliko se tih kompjutorskih komponenti proizvede i na kakav način nije ni čudo. A kaj stoji iza svega??
Truli kapitalizam Naravno hteli bi izmust kaj je moguće više love od nas i u tome kaj je najbolje uspjevaju jer kupujemo nazovi kvalitetne proizvode koji onda začas rikavaju!!!
Hiperprodukcija je to ljudi. Dovoljno je pogledat forume na nekim stranim sajtovima pa da se čovjek zapita radi li ikom komp kako valja?????
I sad moram reći da je jasno da možete zaboraviti da su nvidia kartice stabilnije i sigurnija kupnja od ostalih!! Sve je to isto sranje a nvidia loop error ili infinite loop se počeo prvo javljat na nvidia karticama pa se ne mogu složiti ni s tim da su njihovi drajveri tako ludo dobri kak svi govore da jesu.
Zaključak nakon svega: Kupac danas kod kompjutorskih komponenti nije siguran kaj će mu uvalit i točka!!!!
Ma to je jasno kao dan, tj. slazem se. Sam kaj se ja nikad nisam kleo u kvalitetu ovoga i onoga - meni je bitnije da su driveri kak spada!! A vjeruj mi, nvidia driveri su ipak godinama ispred ATi drivera, neovisno o nekim problemima (ja npr. nikad nisam dozivio infinte loop - znam da postoji, ali nije problem u rangu ATI drivera koji su glavobolja...).
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote