View Single Post
Staro 01.07.2003., 09:14   #52
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Intenso cd-e sam kupio cim su se pojavili, tek toliko da vidim kakvi su, i nisu nista valjali, em su bili lose citljivi nakon snimanja, em su bili lose napravljeni - unutrasnji krug sloja bio je lose nanesen, umjesto da je pravilna kruznica na jednom mjestu kao da se razlila boja (i tako svih 50kom.). Ove godine sam trebao 99min. cd-e i kupim intenso jer sam jedino te nasao i u jos jednom navratu uzeo sam 10 kom. u softpacku i onoj plasticnoj kutiji (trebala mi plast. kutija ) , sto se tice citljivosti opet problemi...hm, nema vise teorije da kupim intenso cd-e.

Jucer sam hitno trebao 90min. cd-e, skoknem do Kvarka i kupim SmartBuy cd-e, provjera sloja...unknown disc ID , dobro, nema veze idem przit i snimim 2 cd-a sa Teacom 16/10/40 na 8X, dodjem doma i Teac 40x ima problema s citanjem...bah

Po meni, jedini cd sto valja a da je jeftin je Traxdata 80min 24X, snimio sam ih gro i nikad nikakvih problema.

IMHO najbolji cd-i ikad bili su Kodak gold i Traxice gold (kodakov sloj)...to su bili dani
Nik je offline   Reply With Quote