Logitech G502 – sada i bez repa
Jedan od popularnijih Logitechovih miševa – G502 koji sada postoji u već nekoliko varijanti dobiva još jednu novu iteraciju u vidu G502 Lightspeed.
Kao i modeli prije njega – G305, G603 te G903 i G502 Lightspeed koristiti će Hero senzor, osim preciznosti od 16000dpi, jedna od najbitnijih stavki je da je Logitech latenciju prilikom korištenja bežićnih tehnologija, koja je neizbježna, uspio smanjiti do razine da je gotovo ne zamjetna razlika u odnosu na žičane. U odnosu na G305 i G603 – očekuje se drastično kraće trajanje baterije od oko 50-60 sati, ovisno koristi li se RGB osvjetljenje ili ne, navedeno vrijeme je poprilično razočaravajuće s obzirom da korištenjem istog senzora i bežične tehnologije G603 nudi između 500-600 sati.
Što se vanjštine tiče – i dalje je tu 11 programibilnih tipaka te bi sam vanjski izgled i oblik trebali biti identični. Za one koji ne vole žicu i imaju viška 149,99 USD (MSRP za USA tržište) navalite.

