Odstupanja u postotcima se računaju na sljedeći način:
Najviši izmjereni napon umanjen za najniži napon i podijeljen sa nominalnom vrijednošću.
Primjer za +12V (PCIe) rail:     (12.20 – 11.88) / 12 = 0.0266 -> odnosno 2.66%

Sveukupno gledajući regulacija na OCZ-ovom napajanju izgleda ovako:
+3.3V odstupa 1.21%,
+5V rail odstupa 1.2%,
+12V 8 pinski EPS (fiksni)odstupa 1.08%,
+12V 6+2 pinski PCIe (fiksni) odstupa 2.66%

Rezultati regulacije napona su vrlo solidni za napajanje u ovoj klasi, te se u stvari i ne može tražiti nekakav veliki pomak s obzirom na dobivene rezultate. Dobiveni postotci se uglavnom kreću oko 1%, izuzevši PCIe rezultate koji su nešto slabiji, a razlog ovome smo već nekoliko puta spomenuli u testu – nedostatak dodatnih PCIe konektora i kabela, koji bi rasteretili ova dva postojeća, ali i ostatak SATA i Molex konektora.

Maksimalna snaga koju smo uspjeli izvući iz ovog napajanja zaustavila se na brojci od 952W (AC) što bi u prevedenom značilo da je napajanje isporučivalo nekakvih 800W na svojim izlazima – vrlo dobra brojka za napajanje deklarirano na 650W ukupne snage.

Kako bismo dobili dojam stupnja efikasnosti ovog OCZ-ovog napajanja, ubaciti ćemo rezultate mjerenja potrošnje ostalih dosad testiranih napajanja (niža vrijednost predstavlja veću efikasnost):

Kao što je vidljivo iz testnih rezultata, OCZ-ov ZT 650W model se relativno dobro snalazi po pitanju efikasnosti, a usporedba sa modelima napajanja koja posjeduju 80Plus Gold i Platinum efikasnost je ubačena u usporedbu tek toliko da potencijalni kupac stekne relativni dojam potrošnje.

Sljedeći od niza testova jest mjerenje naponskih izobličenja (osciloskop), kao i brzina rotacije ventilatora (tahometar) i naravno radna temperatura (pri temperaturi prostorije od 21°C):

Rezultati prikazani u tablici iznad su prosječni za napajanje ove klase, a osim ventilatora koji se voli zavrtjeti do 1,800 okretaja u minuti, našu pažnju je zaokupila i nešto veća količina naponskog izobličenja (ripple) na +5V railu. Iako su ove vrijednosti u dozvoljenim granicama ATX specifikacije (50mV za +3.3/5V, te 120mV za +12V rail) svejedno bismo voljeli vidjeti nešto niže vrijednosti.
Nakon svih testova još je preostalo jedino da izmjerimo i prikažemo razinu buke koju je ovaj mališan proizveo prilikom testiranja, a koju možemo usporediti sa novim 120mm Scythe GlideStream ventilatorom koji se našao u blizini prilikom testiranja:

Iako se iz prikaza iznad lako može zaključiti da je ventilator ugrađen u OCZ-ovo napajanje osjetno bolji po performansama od Scythe GlideStreama, uzrok je zapravo posve drukčiji. Naime 120mm Scythe ventilator tjera putem svojih peraca značajnu količinu zraka koji isključivo svojim prolaskom stvara buku, dok je kod Yate Loon ventilatora situacija obrnuta – manja je količina buke, ali je i nešto manji protok.

Jedna mala napomena vezana uz mjerač razine buke koji mjeri razine između 30-120dBA, a možda nije naodmet spomenuti da se najniža razina buke (u noćnim uvjetima), bez nekakvih ljudskim uhom čujnih izvora, kretala oko 34,4 dBA. Upravo ova činjenica pokazuje da je ovaj instrument izrazito osjetljiv na bilo kakvu buku poput kretanja kazaljke na zidnom satu ili šuma vode koja prolazi radijatorom. Upravo zbog te drukčije skale mjerenja, rezultati mjerenja buke u ovoj recenziji nisu usporedivi sa onima koje proizvođači ili drugi recenzenti prikazuju u svojim mjerenjima. Rezultati u grafu iznad izmjereni su sa udaljenosti od 5cm od ugrađenog ventilatora.

Detaljnim testiranjem i analizom ovog napajanja, došli smo napokon i do zaključka – koji je poprilično solidan za ovakvo napajanje s obzirom na njegovu cijenu u HR dućanima informatičkom opremom.