Na gore navedene fotografije imate priliku vidjeti kućište sa lijeve bočne strane. Potonjom dominira nekoliko cjelina – prva je prozor, druga prostor za ogromni 200mm ventilator, treća prostor za 5.25", te četvrka prostor za 3.5" uređaje. Prozor kao što vidite nije preko čitave stranice nego je skraćen radi ubacivanja spomenutog 200mm ventilatora koji za upuh svježeg zraka u kućište. Odmah pored njega se nalazi malena polugica kojom regulirate položaj "roleta" ventilatora, odnosno usmjeravate zrak prema pojedinoj komponenti. Tik do polugice se nalazi i druga bravica za zaključavanje kućišta (sve zajedno dvije bravice, i dva priložena ključa – za paranoične dosta). Desno se nalazi pet ladica za hard diskove a domah iza i prostor za 5.25" diskove koji je pak ovdje, skupa s nosačem, u svrsi držača slušalica. Za igrače vjerujemo koristan dodatak. Na kraju, na vrhu s nasuprotne strane se nazire i plastična ručka koja vam može olakšati prenošenje kućišta s jednog na drugo mjesto. Naime, u kućištu imali dosta skup hardveraj, pa se nismo htjeli kockati sa srećom i mahati njime u ruci :). Izvedba napajanja bočnog ventilatora je riješena elegantnim putem, preko kontakata sa svake strane kućišta čime se dovodi struja do ventilatora.

Na gornjim fotografijama imate priliku vidjeti dio unutrašnjosti kućišta. Na prvoj se fotografiji vidi kavez za 5.25" diskove, a u kadru su uhvaćeni i neki detalji. Jedan od njih je jedna od kukica koja vam olakšava kabliranje i drži kabele na mjestu gdje ih ostavite. Drugi je jedna od brojnih gumiranih rupa strateški raspoređeni diljem kućišta. S desne se pak strane vide i poklopci od 5.25" uređaja na čijoj se pozadini vide i filteri za prašinu. koje je moguće lako skinuti i očistiti po potrebi. Na drugoj pak fotografiji možete vidjeti kavez za diskove koji je potpuno zatvoren i odvojen od ostataka kućišta plastičnim okvirom uz nekoliko proreza za zrak.

Došli smo do dijela s diskovima. Lijevo od svakog broja na prednjoj stranici se nalazi gumb čijim pritiskanjem u kombinaciji s istodobnim izvlačenjem ladice vadimo diskove van iz kućišta. Iznimno jednostavan i efektivan sustav montaže i "spremanja" diskovlja. Ispred diskova se nalazi 200mm ventilator kao i filter za prašinu kojih ćemo se kasnije doticati u tekstu. Hot-swap sustav izvedbe diskova nije ništa novo u današnje vrijeme, on se već dugo vremena koristi u serverskim računalima, a i svaki ga današnji operacijski sustav podržava. Stvar je u izvedbi takvog sustava na kućištima koji se ne viđa tako često na kućištima. Ovdje je Thermaltake išao na server-like izvedbu, a pri tome su i uspjeli, jer stvar u praksi šljaka izvrsno i bez greške. Autor ovih redaka se uvijek bori sa svojim Stackerom kada mora vaditi neki od diskova van, tako da mu je ovakav sustav montaže/instalacije diskovlja bio preporod :).

Napokon smo došli i do posljednjeg dijela inspekcije kućišta. To je dakle desna bočna strana. Prvo što ćete vidjeti jest već postojeća šuma kabela iako nemate ništa u kućištu :) Riječ je dakako o kabelima dodatnih konektora i funkcija s prednje/gornje stranice kućišta koje ćemo navesti niže u tekstu. Počnimo dakle otpočetka – okviri 5.25" utora su popunjeni plastičnim dodacima koji služe za fiksiranje optičkih uređaja. Dovoljan je jedan pomak mehanizma prema lijevo kako bi fiksirali željeni uređaj. Odmah iznad uočavamo i prigodno situiranu gumeniranu rupu koja omogućuje kabelima s drugih dijelova kućišta odvođenje uz što manje prepreka, a da se pritom minimalno uoče sprijeda. Dolje lijevo se nalazi nekoliko zanimljivosti oko izvedbe spajanja diskova. Kako smo gore objasnili, kućište podržava hot-swap diskova jednostavnim vađenjem ladice s diskom, bez potrebe iskapčanja kabela straga. Naime, postavljen je jedan backpanel PCB koji na sebi nosi naponske i podatkovne SATA konektore u koji se diskovi spajaju. Napajanje je provedeno preko jednog kabela koji napaja sve diskove. Dakle, dovoljan vam je samo jedan SATA konektor za napajanje šest diskova. Praktično. Nadalje, tu su i podatkovni SATA konektori, tako da možete po potrebi odmah spojiti sve konektore putem kabela s pločom, a kasnije ubacivati diskove koliko ih želite i kad želite, te ih isto tako vaditi van. Odličan dodatak. Kao što možete vidjeti na pozadini motherboard traya u području procesora je izrezana velika rupa koje je ovdje kako bi vam olakšala promjenu hladnjaka na procesoru. Dakle, vađenje ploče nije potrebno, sve možete napraviti "on-thy-fly" – svakako dobrodošao detalj. S ove strane također možete vidjeti i brojne gumirane rupe za poboljšanje cable managementa po kućištu. Sitni ali iznimno korisni dodaci jesu upravo male kukice pametno posložene diljem bočne pozadinske strane kako bi se kabeli što lakše i bolje ukrotili, i ono najbolje je da stoje na tom mjestu. Samim time ste već vjerojatno zaključili kako prostora između bočne stranice i kućišta ima i više nego dovoljno u svrhu što boljeg skrivanja kabela.

Svakako koristan dodatak koji će vam olakšati sklapanje konfiguracije u ovo kućište, jesu i nosači koji se nalaze na samom dnu kućišta. Radi se o nosačima/kanalicama za napajanje. Dovoljno je "uklizati" napajanje do kraja stranice, i već je spremno za fiksiranje. Nema više ciljanja rupa kućišta i napajanja, ovdje to sjeda u milimetar. Oni koji često sklapaju konfiguracije na jeftinijim kućištima će znati cijeniti ovakav detalj. Na drugoj fotografiji možete vidjeti plastičnu ladicu za hard disk koje služi za hot-swap diskova. Na sebi ima malu ručicu, a na krajevima maleni klipovi koji naposljetku ulaze u kućište i drže ju fiksiranu na mjestu. Dobrodošao dodatak ladici jesu gumiranu umeci za vijke, čime se izolira buka i vibracije hard diska. Uz kućište dakako dolaze i posebni duži vijci za ovakvo rješenje. Ako malo bolje pogledate pozadinu slike uočit ćete dodatan set od četiri rupe koji služi za montiranje SSD diska bez dodatnih adaptera.

Na gore navedenim slikama možete vidjeti nekoliko detalja, koji bi po našem mišljenju trebao biti dio svakog iole boljeg kućišta. Radi o filterima za prašinu. Dotične mrežice se nalaze ispred svakog ventilatora na kućištu – na vrhu, na boku i sprijeda. Svaki od njih se bez puno muke lako izvući (fiksirani na "klik"), očistiti (staviti pod lagani mlaz vode i ostaviti da se osuši), a potom vratiti natrag. Nadalje, tu su i gumirani dodaci na svakoj izbušenoj rupi na kućištu, odnosno okolo motherboard traya. Svakako pozdravljamo ovakav potez. Ovime ne samo što olakšavate kabeliranje svakog dijela kućišta, nego iz usput i lagano fiksirate, pošto je guma kruća. S ove se strane također vidi i dio otvora na području procesora radi lakše izmjene hladnjaka dok je ploča instalirana. Kućište leži na četiri gumirane plastične nožice koje se mogu po potrebi izvući van ili uvući ispod kućišta.

Na gornjoj stranici s donje lijeve strane se nalazi mala kontrolna ploča sa nekoliko funkcija. Prva je eSATA za spajanje dodatnog diska, odnosno ladice za iste. Nadalje tu su i dva USB3.0 konektora koji se putem produžnih kabela spajaju direktno na back-panel ploče. Očekivali smo kablove za spajanje na pinoutove ploče, zašto se TT odlučio na ovakvu varijantu, ne znamo. Jedan od njih je moguća zasad još slaba raširenost USB3.0 standarda. Nadalje tu su još dva gumba koji služe za regulaciju okretaja ventilatora. Moguća su dva moda rada – Low i High, svaka tipka je jasno osvjetljena kako bismo znali koji je trenutni mod rada odabran. Posljednja tipka je ona za regulaciju boja ventilatora. Moguće je odabrati nekoliko boja – crvena, plava, zelena i mix te tri boje. U svakom slučaju s toliko svjetla znat ćete kada vam je računalo upaljeno a kad ugašeno. Ono što svakako pozdravljamo jest i mogućnost potpunog gašenja LED-ica ventilatora.

Na prednjoj gornjoj desnoj strani kućišta postavljen je mali kontrolni panel. Ovdje se nalaze osnovne tipke za paljenje i reset računala. Signalna ledica hard diska, dva USB 2.0 konektora, zatim i dva audio konektora. Radi se o najkorištenijim konektorima za spajanje a to su onaj za mikrofon i audio. TT i dalje slijedi dizajn koji je pogodan za gamere kojima će ovo biti idealno mjesto za priključivanje slušalica. Na kraju tu su još dva USB2.0 konektora. Sve u svemu ne manjka ih, što svakako pozdravljamo.