Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.04.2018., 19:06   #35821
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
inače sam usa fan (naravno: politika ne spada u to) i uvijek me fasciniralo to sa sudoperom i usitnjavanjem.
a klimu su ugrađivali u aute i domove valjda u pedesetima.
čitao sam teslu koji je opisivao ameriku kada je došao tamo - doslovce je rekao da su 150 godina ispred europe.
nije ni Tesla bio ocito u svemu strucnjak. Samo sto je on dosao iz mog sela pripizdine pa je naravno bio fasciniran.

Europa je oduvijek bila tehnicki i dizajnerski razvijenija od USA. Sto je i normalno uzimajuci u obzir starost ta dva kontinenta.

Prometnice, infrastruktura, dizajn opcenito kuca/namjestaja, itd itd itd je europa daleko naprednija.

e da, pa to ispod sudopera postoji i u europi odavno, medjuostalim imas i u hr https://www.sudoper.hr/drobilice-otpada-1.aspx
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2018., 19:32   #35822
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,177
Kak bi vi neki izdrzali s manualcem kojem moras prvo ubacit u 2. da bi ubacio u 1. bez grindanja

https://www.youtube.com/watch?v=LyXsRz2SeCI

Merc napravio launch A klase u Hrvatskoj, na Jadranu )
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."

Zadnje izmijenjeno od: zkljaja. 18.04.2018. u 20:24.
zkljaja je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.04.2018., 19:56   #35823
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
to su seljoberi koji su 1: gluhi 2: ne znaju smanjiti glasnocu
Ne, nego kad se spoji loš codec koji se koristi u BT razgovorima s lošim codecom u telefonskoj mreži, moraš poglasnit da bi išta razumio.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2018., 20:01   #35824
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
imas pravo na misljenje Ja sam u vise navrata bio u autu sa takvima i jednostavno se ekipa dere na telefone, nema to veze sa codecima i inim pizdarijama o kojima pricas koje veze s vezom nemaju. los codec se spaja sa losim codecom u telefonskoj mrezi, wtf o cemu ti.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2018., 21:55   #35825
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,986
Radio; pioneer. Nikad ali baš nikad nisam imao problema s BT u autu. Bogte, ako je glasno, smanjiš, kakvi mrtvi codeci...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2018., 23:32   #35826
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
ni ja nikakvih problema, a radi se o dosta starom pioneeru.

@buba... jel ste uz taj KAZETENREKORDER dobili i dls pojačalo u dačiji? sunce vam vaše
syss je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 00:45   #35827
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,018
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
... jel ste uz taj KAZETENREKORDER dobili i dls pojačalo u dačiji? ...
Mislio si na disko kuglu ili ...?

Zadnje izmijenjeno od: bertone. 19.04.2018. u 06:48.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 06:38   #35828
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,413
Svaki puta se cerim ko kreten kad vidim koliko je sitan Elise


Onaj McLaren je zvijer ali vec mi zivce dizu klinci kojima starci to uzmu kao prvi auto. Jebote supercar s N naljepnicom
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 07:59   #35829
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Po ravnom izbacim iz brzine, na uzbrdici / nizbrdici povučem ručnu.
jedan frend razmislja na slican nacin i prije svakog znaka STOP ili semafora stavi u ler, kotura se tih par sto metara i onda po kocnici. povraca mi se od same pomisli da to ponovo moram prozivljavati svaki put dok se s njim vozim jer brate mili, toliko trzaja, naglih kocenja koja vozac ne osjeti kao ostali putnici u automobili... ne velim da stavljanje u ler tjera na povracanje, ali vuce za sobom druge stvari koje ne radim i ne volim.

daj mi molim te zdravoseljacki objasni prednosti, odnosno razloge stavljanja u ler usred voznje "po ravnom". ne trolam, nego me stvarno zanima jer mi tako nesto nikad nije palo na pamet.

i btw, mislio sam da kocenje motorom podrazumijeva micanje noge s gasa i smanjenje broja okretaja, a ne stavljanje u ler.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 08:07   #35830
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Ili kad na semaforu ( prvi ako je ) stane par metara od crte pa onda lagano stavi u prvu i klizi do crte dok se ne upali zeleno ( isto vrijedi ako je u koloni onda ostavi razmak ). Zašto ima ekipe koja se doslovno ne vidi iz auta već leže na sjedalima i gledaju kroz volan. Seljoberi šta ćeš
burmuz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.04.2018., 08:16   #35831
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,123
Wolverine, N su kao novi vozači kod njih? Godina dana s supervisorom + 0,0 promila, ne?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 08:16   #35832
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,865
Neki tvrde da je potrosnja nula ako vozis u leru, ali koliko sam upucen nije tako. Nisam mehanicar ni preveliki znalac, na vise mjesta sam vidio da voznja sa pustenim gasom "stedi" vise od voznje u leru. Drugi problem je sto dok si u leru nisi u situaciji ikako reagirati i predstavljas rizik u prometu i za sebe. Kao kolica od konzuma koja ti pobjegnu dok vezes dicu u sjedalice

Kocenje motorom nikako nema veze s lerom ili bilo kakvom voznjom s odvojenim motorom od kotaca, jasno.

@burmuz, ispred mene kad sam u koloni uvijek ima mjesta a ako nema vozila pod rotirkama ili primjetim seljaka koji bi mi se uguzio na silu onda se lagano pocnem micati. Neces razbojnice!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 08:29   #35833
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,177
Kad pustiš gas, motor koči i ne troši gorivo (do nekih okretaja), kad izbaciš iz brzine motor više ne koči ali troši gorivo kao da stojiš u leru, koči te otpor kotrljanja i zraka.
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 08:37   #35834
Majti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 113
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Neki tvrde da je potrosnja nula ako vozis u leru, ali koliko sam upucen nije tako. Nisam mehanicar ni preveliki znalac, na vise mjesta sam vidio da voznja sa pustenim gasom "stedi" vise od voznje u leru.
Da, to tvrde idioti kojima nikako ne možeš objasniti da je u leru troši cca 1 l/h, a dok se koči motorom tj. bez gasa potrošnja je 0 dokle god su okretaji preko cca 1000 o/min.
Naravno to nije moguće raditi s automatskim mjenjačima i to je jedan od razloga više potrošnje kod istih.
Majti je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 08:43   #35835
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,865
Mali offtopic: moze preporuka nekog jastuka za auto za lumbalni support ili neku diy metodu. Takodjer ako postoji nacin/jastuk za potporu ispod bedra oko koljena (produziti sjedeci rub sjedala).

Ili kako se to zove na eng. pa potrazim. Ako znate di to kupiti kod nas, slusam. Dosta mi je hitno :|
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 08:44   #35836
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,109
Mislim da kočenje motorom koji radi nije isto ko i da se spušaš nizbrdo i ugasiš motor u brzini. Neka mala količina goriva ili barem benzinske pare iz onog spremnika ulaze u motor
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 08:50   #35837
Majti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 113
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Mislim da kočenje motorom koji radi nije isto ko i da se spušaš nizbrdo i ugasiš motor u brzini. Neka mala količina goriva ili barem benzinske pare iz onog spremnika ulaze u motor
http://www.popularmechanics.com/cars...-fuel-economy/
Majti je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 08:53   #35838
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 723
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Zašto ima ekipe koja se doslovno ne vidi iz auta već leže na sjedalima i gledaju kroz volan. Seljoberi šta ćeš
misliš na "krokodilka style"? nisi u trendu buraz
ima serijal videa sa bitorajcem na youtube. po 5 minuta su. osobno sam se drapal od smjeha na nekima.

e da: naravno da auto troši gorivo u leru. nešto tipa litra na sat bi bila okvirno.
kada nizbrdo ide u brzini onda mi komp pokaže 0 jer kao nabije sve unutra i ne otvara se što mi se čini legit.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 08:56   #35839
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,017
Citiraj:
Autor Majti Pregled postova
Da, to tvrde idioti kojima nikako ne možeš objasniti da je u leru troši cca 1 l/h, a dok se koči motorom tj. bez gasa potrošnja je 0 dokle god su okretaji preko cca 1000 o/min.
Naravno to nije moguće raditi s automatskim mjenjačima i to je jedan od razloga više potrošnje kod istih.
Kad pustiš gas i kočiš motorom, opet trošiš tih 0,8-1l, tak da ti je svejedno što radio. Ak motor radi -> troši gorivo. Tak jednostavno.


Ja uvijek pustim auto ako vidim da mi je crveno, nekužim one rejsere koji me obilaze u tom trenu pa onda koče 3 metra od semafora. Al neka, bit će više posla za majstore, trebat će ćešće mjenjat kočnice, gume i ostalo. S tim da, svatko ima svoj stil vožnje, nema smisla se prepucavat koji je pravilan, jer nitko neće promjenit stil. Ako auto koči motorom i zaista ne troši ništa, ušteda na godinu dana je mizerna.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 09:02   #35840
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,123
Citiraj:
Autor Majti Pregled postova
Da, to tvrde idioti kojima nikako ne možeš objasniti da je u leru troši cca 1 l/h, a dok se koči motorom tj. bez gasa potrošnja je 0 dokle god su okretaji preko cca 1000 o/min.
Naravno to nije moguće raditi s automatskim mjenjačima i to je jedan od razloga više potrošnje kod istih.
A motor radi na šta kada kočiš motorom? Na zrak? Uvijek je potrošnja oko 1l/h (više-manje), bez obzira je li u leru ili kočenje motorom. Osim naravno kod novijih auta, gdje se potrošnja spušta gotovo na 0, ali samo kod novijih auta koji imaju elektronsko ubrizgavanje goriva.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 19.04.2018. u 09:12.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 09:03   #35841
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Kad pustiš gas i kočiš motorom, opet trošiš tih 0,8-1l, tak da ti je svejedno što radio. Ak motor radi -> troši gorivo. Tak jednostavno.
Jok, motor se može "vrtiti" i bez goriva, zato je potrošnja 0 pri kočenju motorom do trenutka kad treba dodavati gorivo da se ne bi ugasio.
Ler i vožnja u leru je potpuno besmislena priča, em troši gorivo, em je nesigurnije.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 09:09   #35842
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,017
Zašto je vožnja u leru nesigurna?
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 09:10   #35843
Majti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 113
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
A motor radi na šta kada kočiš motorom? Na zrak? Uvijek je potrošnja oko 1l/h (više-manje), bez obzira je li u leru ili kočenje motorom.
Inerciju
Majti je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 09:12   #35844
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,177
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
A motor radi na šta kada kočiš motorom? Na zrak? Uvijek je potrošnja oko 1l/h (više-manje), bez obzira je li u leru ili kočenje motorom.
U nekim autima točno osjetiš kada motor ponovo krene dobivat gorivo nakon kočenja motorom..
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 09:12   #35845
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Kad pustiš gas, motor koči i ne troši gorivo (do nekih okretaja), kad izbaciš iz brzine motor više ne koči ali troši gorivo kao da stojiš u leru, koči te otpor kotrljanja i zraka.
hvala Šerloče, ali pitao sam Ivana da objasni konkretne prednosti, odnosno zašto to radi jer mi to nije jasno

Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Mislim da kočenje motorom koji radi nije isto ko i da se spušaš nizbrdo i ugasiš motor u brzini.
ma koga briga jel troši 1l po satu ili 1l na xx km, ako je "smanjena" potrošnja glavni razlog stavljanja u ler ili pazi ovo, gašenja motora na nizbrdici onda si propucajte koljena i auto vam doslovno neće trošiti gorivo.

Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ja uvijek pustim auto ako vidim da mi je crveno, nekužim one rejsere koji me obilaze u tom trenu pa onda koče 3 metra od semafora.
e vidiš, i ja, ali ne stavim u ler nego maknem nogu s gasa i polako šaltam prema dole i zaustavim se na semaforu s minimalno kočenja. dottore na aparatima
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 09:17   #35846
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,123
Teorija: voziš se nizbrdo u brzini, auto stvara kinetičku energiju i ta kinetička energija pokreće kotače. Kotači se vrte, pošto je auto u brzini vrti se i motor. I sad onaj dio koji većina ne zna. Samo auti s elektronskim ubrizgavanjem goriva prepoznaju tu radnju i onda blokiraju dotok goriva u motor te tako auto u teoriji troši 0 litara. Ovisno o brzini, jačini kočenja motorom, nagibu, ta teorija štima.

Nedugo sam čitao sličan članak i lik je napisao, da će naći najnižu točku nadmorske visine u kini i najvišu točku nadmorske visine u Hrvatskoj i da će krenuti na put. Pod pretpostavkom da se ne mora penjati nikada, nego samo lagano padati, bez obzira koliki kut bio, da li bi došao u kinu s 1l goriva.

Komentari su bili, priceless..
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 09:17   #35847
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Zašto je vožnja u leru nesigurna?
Zato jer ako se išta dogodi, a da ti treba snaga u tom trenutku moraš potrošiti dodatno vrijeme na uspostavu pogona.
Isto je slabije držanje u zavoju, kad vidim ljude kako u leru ulaze u zavoj uhvati me jeza.

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Samo auti s elektronskim ubrizgavanjem goriva prepoznaju tu radnju i onda blokiraju dotok goriva u motor te tako auto u teoriji troši 0 litara. Ovisno o brzini, jačini kočenja motorom, nagibu, ta teorija štima.
Majke ti, kad si zadnji put vidio frgić?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 09:22   #35848
Majti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 113
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Teorija: voziš se nizbrdo u brzini, auto stvara kinetičku energiju i ta kinetička energija pokreće kotače. Kotači se vrte, pošto je auto u brzini vrti se i motor. I sad onaj dio koji većina ne zna. Samo auti s elektronskim ubrizgavanjem goriva prepoznaju tu radnju i onda blokiraju dotok goriva u motor te tako auto u teoriji troši 0 litara. Ovisno o brzini, jačini kočenja motorom, nagibu, ta teorija štima.
Da, to je teorija koja radi u praksi zadnjih 50 godina od kad je Bosch izumio elektronsko ubrizgavanje, ali i 50 godina ljudima nije dovoljno da to prihvate kao činjenicu.
Majti je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 09:41   #35849
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,123
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Zato jer ako se išta dogodi, a da ti treba snaga u tom trenutku moraš potrošiti dodatno vrijeme na uspostavu pogona.
Isto je slabije držanje u zavoju, kad vidim ljude kako u leru ulaze u zavoj uhvati me jeza.


Majke ti, kad si zadnji put vidio frgić?
Iz Zagorja sam, kaj misliš? Upravo

Citiraj:
Autor Majti Pregled postova
Da, to je teorija koja radi u praksi zadnjih 50 godina od kad je Bosch izumio elektronsko ubrizgavanje, ali i 50 godina ljudima nije dovoljno da to prihvate kao činjenicu.
Vjeruj mi, nije stvar u ljudima koji voze, već u onima koji ih uče isto. Ljudi ne koče motorom, jer im jednostavno nije prirodno. Pričam o 95% šofera na cesti.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 09:41   #35850
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,017
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Zato jer ako se išta dogodi, a da ti treba snaga u tom trenutku moraš potrošiti dodatno vrijeme na uspostavu pogona.
Isto je slabije držanje u zavoju, kad vidim ljude kako u leru ulaze u zavoj uhvati me jeza.

Ma to u zavojima je druga stvar i to nema veze s ovom situacijom pred semaforima kad nije gužva.
Pupo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na