Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.01.2009., 02:38   #631
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
ima jos neko problema pri registraciji na tvt.ro.?
Tamo di treba upisati image verification code nema slike
warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2009., 04:04   #632
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
i ja nemam sliku
A.J. je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.01.2009., 12:56   #633
sharkri
Premium
Moj komp
 
sharkri's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 675
Citiraj:
Autor A.J. Pregled postova
i ja nemam sliku
trenutno nema aktivnih torrenta na tvt zadnji torrent je dodan 1.7 ove godine tako da ništa ne propuštaš
__________________
Sig-5 redova normalne veličine max
sharkri je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2009., 16:26   #634
crniskot
big marine
 
crniskot's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 230
Citiraj:
Autor DiSc-jOcKeY Pregled postova
Objektno gledajuci ( Izostaveci lvl-e trackera ). TL je daleko najbolji tracker.
IMHO,sve je to ništa u usporedbi sa zamundom. 600 000 usera i 60 000 torenata . Brzine su mi gotovo uvijek maksimalne (4 mbita) ,seedanje je prelagano,a nema čega nema. Jedino što mi fali su komentari torenata na latinici i malo bolji pretime. Reklame se riješe adblockom/admuncherom .

Ako ćemo dalje od toga,uz malo strpljenja i nekih translate pluginova za firefox,najbolji tracker postaje torrents.ru . 2 MILIJUNA usera i 350 TISUĆA torenata. Neusporedivo. S tim da su mi brzine bile maksimalne kad god bi nešto vukao od tamo i to na torentima sa 5-6 seedera. Kad bi loadao torrent na sbox,vuklo bi 3-4 MB/s -za ne povjerovat je kako dobre veze rusi imaju. A ima stvari tako rijetkih i opskurnih da ih nemožeš ni na eMuleu ili demonoidu naći. Samo treba paziti kod video sadržaja da audio nije na ruskom,vole sjebat stvar sa sinkronizacijama.
__________________
gigabyte K8NF9 ultra /venice 3000+/2x512mb st cl2 /x1600pro pasiva/160GB hitaći sata/ćiftek 410w
crniskot je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2009., 22:20   #635
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
Jedna zanimljiva stvarčica vezana uz privatne trackere - moguće je pretraživanje više privatnih trackera od jednom iz jednog prozora u firefoxu.

Stvar je relativno nova i krenula je s what.cd-a.

Za više informacija upišite u google private tracker metasearch i kliknite na drugi link
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2009., 22:32   #636
jollyb
4K FTW
Moj komp
 
jollyb's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Minken
Postovi: 1,046
hd-bits ro ima neka nova pravila. s njega ionako rijetko skidam, a ako se stvarno misle držati ovog pravila ispod, onda ću definitivno odustati od hd bits ro.

(New)
Use your account! Accounts with a cumulate traffic (download and upload) less than 10GB/month will be disabled. This is an average value, actually you are not forced to upload/download every month. Freelech download isn't taken into account.

ne znam za vas, ali kombinacija bit-hdtv + tvt ro je po meni idealna, jer većinom me zanima hd kvaliteta (još samo da se vrati tvt ro....)

na hd ro imam i 4 pozivnice, ako ih sad podijelim i akaunt mi disejblaju zbog tog pravila, hoće li i pozvani članovi spušit akaunte?

Zadnje izmijenjeno od: jollyb. 30.01.2009. u 02:44.
jollyb je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2009., 00:42   #637
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,919
Nikad nisan volija ta ograničenja tipa: skini toliko i toliko, inače ću te banirat. Dok se u biti načelno i slažem s tim, jer ima previše ekipe šta ima i po 20-30-ak trackera, a koristi ih 2,3 dok ove ostale ili čuva za ukras ili za trade ili se nada da će sutra, prekosutra to nešto postat level 10

Jer u biti kad pogledaš, 10 GB (odma možeš računat +-30% plus šta piše da se neće držat toga ka pijan plota, nego da će gledat to kao nekakvi okvir) ti je u biti 1 ili max 2 HD filma mjesečno. A to je kurac i ako to nisi u stanju ostvarit, onda nek te diseblaju, pa ćeš ostavit mjesto za nekog ko će uistinu koristit tracker

Da ne bi ispalo da ja ovdje moraliziram drugima, evo ja prvi iman bar 5 trackera koje držim u rezervi rezerva..pa čak i dotični HD-Nits.ro, Iman HD-Bits.org, iman BIT-HDTV i ovog stvarno neman kad koristit, pošto navedena 2 pokrivaju sigurno 99% scene, a i šire...
Samo eto, glupo mi ga se odreć


nego:
tvt.ro u nijednoj kombinaciji ne može bit idealan taj tracker se toliko srozao da je to čudo....
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2009., 01:17   #638
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Ako ne budu opet svako malo down ili da im se stranica loada po 2min, nova pravila nisu problem (hd-bits.ro)
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2009., 02:41   #639
jollyb
4K FTW
Moj komp
 
jollyb's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Minken
Postovi: 1,046
Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
Ako ne budu opet svako malo down ili da im se stranica loada po 2min, nova pravila nisu problem (hd-bits.ro)
da, pravila nisu problem, 10 gb je dva HD filma, da se vratiti, ali eto u zadnje vrijeme se često krši/ruši sajt, a i jednostavno ne želim, nemam vremena razmišljati o tim nekim mjesečnim limitima, ponekad će mi puknuti i skinut ću par desetaka GB u jednom tjednu, a drugi put ga neću mjesecima taknut....
tvt.ro se srozao, to jest. koliko vidim, irc server im ne radi a normalni link (bez dodavanja :8000) opet radi, izgleda da još samo malo pa će opet biti funkcionalni. previše mi je drag, ekipa će se vratiti na tvt.ro, pa mi nije bed pretrpjeti ovaj veći krš/lom/nerad negoli svako toliko down od hd-bits.ro, kao što je rečeno u pretprošlom postu, služi mi kao backup a nekom bi možda dobrodošao

eto, 4 pozivnice čekaju na vas screenshotove ratia sa ozbiljnijih trackera, i ako može speedtest screenshot. a sad laku noćž

EDIT:

TVT.ro opet back i nastavljau punom parom - weee

Zadnje izmijenjeno od: jollyb. 30.01.2009. u 11:36.
jollyb je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2009., 12:34   #640
Zarkinjo
- Sretnik -
 
Zarkinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: /-/
Postovi: 9
tvt.ro se vratio među žive.
Zarkinjo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.01.2009., 12:54   #641
mbed
Premium
Moj komp
 
mbed's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 347
Jedna obavijest sa whata. ako ste korisnik what-a i TvT.ro-a pročitajte

Security notice for former members of tvt.ro

A former administrator of the now defunct site tvt.ro has been caught breaking into users' accounts on many trackers including this one, by trying username/password combinations from the tvt.ro database. The accounts are then being sold. He is also hijacking passkeys of members who rent a seedbox from him.

Anyone who had an account at tvt.ro with the same password as here, or who rents a seedbox whose IP resolves to te01.techentrance.com/is connected to a user called DjHarbuz is requested to change their password and reset their passkey immediately.
__________________

.
mbed je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2009., 01:06   #642
KidBoy128
Premium
Moj komp
 
KidBoy128's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 291
za hd-bits ro, računa li se freeleech dowload u tih 10 gb?
uglavnom skidam packove koju su freelech
KidBoy128 je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2009., 09:28   #643
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Po ovom se ne racuna.

Citiraj:
Freelech download isn't taken into account.
__________________
[Project] Silent Bandwidth Killer [56k Warning!]
I ja imam na ploci.
pipe je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2009., 11:10   #644
jollyb
4K FTW
Moj komp
 
jollyb's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Minken
Postovi: 1,046
Citiraj:
Autor KidBoy128 Pregled postova
za hd-bits ro, računa li se freeleech dowload u tih 10 gb?
uglavnom skidam packove koju su freelech
ne
pa spomenuo sam to pravilo u par postova namjerno...
evo link na raspravu: hd-bits.ro/forumshd.php?action=viewtopic&topicid=1277
Citiraj:
Autor mbed Pregled postova
Jedna obavijest sa whata. ako ste korisnik what-a i TvT.ro-a pročitajte

Security notice for former members of tvt.ro

A former administrator of the now defunct site tvt.ro has been caught breaking into users' accounts on many trackers including this one, by trying username/password combinations from the tvt.ro database. The accounts are then being sold. He is also hijacking passkeys of members who rent a seedbox from him.

Anyone who had an account at tvt.ro with the same password as here, or who rents a seedbox whose IP resolves to ... connected to a user called DjHarbuz is requested to change their password and reset their passkey immediately.
ovo je lažnjak, jest da je obavijest tamo, ali su admina krivo optužili. ima dobrih razloga zašto je ova optužba smiješna, evo link na kojem to raspravljaju uključujući sam admi sa TVT.ro:
filesharingtalk.com/vb3/f-bittorrent-43/t-tvtro-admin-scammer-332769/page7


novi update sa what-a, kakvih sve budala ima

Citiraj:
It has come to our attention that the culprit of the afore-mentioned scam is not at all the admin of TVT.ro nor anyone associated with the site; it was merely someone trying to disguise themselves as djharbuz. After extensive conversations with both staff at TVT.ro and other trackers, we have determined that the TVT.ro site is clear of all allegations and those pretending to be them were merely scammers.

We will continue to post information that may prevent harm to our members as we value security as much as you do - and wish to share pertinent information when it is remotely relevant. In this case, the accused parties are completely innocent and the whole thing was nothing more than an elaborate hoax of disguise.

Do, however, take this as an opportunity to better secure your password's and log-in information as it's now (hopefully) apparent to everyone that these sorts of threats do exist. Best wishes to djharbuz and his staff at TVT.ro
-What.CD Staff

Zadnje izmijenjeno od: jollyb. 31.01.2009. u 11:58.
jollyb je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2009., 01:14   #645
bisanu
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: funtana
Postovi: 130
relativno sam nov sa tim privatnim stranicama. sada sam se regao na zemundu i dakle skidam jednu stvar od 6Gb. pretpostavljam da moram isto toliko uploadat. a 6GB uploada nije malo a i iziskuje mnogo vremena. kako se vi nosite sa takvim "problemima"
bisanu je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2009., 01:28   #646
Func
Premium
Moj komp
 
Func's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 483
Citiraj:
Autor bisanu Pregled postova
relativno sam nov sa tim privatnim stranicama. sada sam se regao na zemundu i dakle skidam jednu stvar od 6Gb. pretpostavljam da moram isto toliko uploadat. a 6GB uploada nije malo a i iziskuje mnogo vremena. kako se vi nosite sa takvim "problemima"
Tako da na početku skinem veće free leach stvari. Koristim rss pri skidanju novih stvari, seedam 24/7, te imam kantu koja je namjenjena samo za torrente.
__________________
Some say that he's Mac compatible, and that he once punched a horse to the floor. All we know is, he's called The ...
Func je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2009., 01:37   #647
bisanu
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: funtana
Postovi: 130
znači sada bih trebao skinuti možda neki novi film ili neki album i njega seeeeedati?
bisanu je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2009., 01:54   #648
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,404
Ne mogu nikako postaviti avatar na bit-hdtv, propisane je veličine & težine, čak je i manji, isti ovaj koji tu imam. Ne kužim u čemu bi mogla biti caka ??

Dobijem samo prikaz kao razlomljene datoteke, tj. papira
stuc je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2009., 02:02   #649
Func
Premium
Moj komp
 
Func's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 483
Citiraj:
Autor bisanu Pregled postova
znači sada bih trebao skinuti možda neki novi film ili neki album i njega seeeeedati?

Pročitaj pravila i FAQ od trackera.

Skini nešto free leach(kada se računa samo upload, a ne download). Pazi na to da je broj leechera veći nego broj seedera i gledaj na to da je datoteka što veća 3-4GB+. Obično ekipa ne voli držati velike stvari na hardu/seed box-u, pa se tebi kao početniku otvara prostor da seedaš.

Niti na jednom trackeru mi nije bilo problem održavati ratio. Sve što je potrebno je malo logike i zdravog razuma
__________________
Some say that he's Mac compatible, and that he once punched a horse to the floor. All we know is, he's called The ...
Func je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2009., 09:09   #650
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Može kakav hint za TL?

od veceras pocinjem tamo skidati pa da ga ne zaserem od pocetka..
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2009., 09:50   #651
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
skidaj vise novijh torrenta ali samo dio njega npr do 100MB i to seedaj. tako da ces imat vise toga za ponudit. nemojte se odmah zanest sa skidanjem.

@stuc: na koji si hosting stavio sliku. mozda si dao adresu stranice od slike, a ne direktan link slike. ukoliko si stavio na imagesforme adresa ti mora ici ovako http://www.imagesforme.com/out.php/______ ime slike
A.J. je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2009., 10:00   #652
DjedMraz
Chile
Moj komp
 
DjedMraz's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Destination Unknown
Postovi: 370
@stuc probaj sliku hostat na drugu stranicu, npr tinypic, znam da je glupo ali je i meni radilo istu stvar..
__________________
___________________
DjedMraz je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2009., 11:59   #653
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
Može kakav hint za TL?

od veceras pocinjem tamo skidati pa da ga ne zaserem od pocetka..
nemoj skidat s TL dok ne napravish vishe od 7 GB uploada (da ti se u potpunosti makne wait time). a onda ako npr. skidash serije namjesitsh s RSS i deri. dok se ujutro probudish imash sigurno 1.0 ratio.
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2009., 12:08   #654
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
Eto, nabavio ja i "famozni" What.CD. Dodjem gore, pogledam koliko albuma i kazem, suuuper, predobro. Posto imam skoro 2TB glazbe, odoh ja gore pod upload u desno kutu i citam da su sljedeci albumi zabranjeni za share UKOLIKO ne ispunjavaju zahtjeve napisane pod comment. I vidim ja justin timberlake - mr. timberlake i kazem, imam to, da vidim kaj pod comment pise. Pise user compiled (tak nest, znaci nije sluzbeni album) i nijedan drugi zahtjev. Ja napravio torrent, sav sretan kaj cu nesto ratio nabit. Probudim se ujutro, i pise mi, your account has been disabled.

Koliko god da ima taj What.CD albuma gore i koliko god da ima albuma, uvijek postoji alternativa kako doci do navedenog albuma, jer ocito na tom What.CD-u admini su hrpa kretena koji bannaju one koji zele nesto podijelit s drugima.

Eto, toliko od mene o tom famoznom What.CD-u.
Flikoman je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2009., 12:25   #655
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924
@filkoman
vjerujem da onda nisi procitao sva pravila vezana za upload(ona zbog kojih sam ja odustao od uploada)- recimo tocno propisani bitrate-i, ide tagovi, info o albumu i slicne stvari...
njuskalo je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2009., 12:32   #656
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,384
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
Može kakav hint za TL?

od veceras pocinjem tamo skidati pa da ga ne zaserem od pocetka..
Malo se educiraj što je IN od TV seria u svijetu:
http://www.time.com/time/specials/20...691341,00.html
__________________


Asus N750JK 2014 godina (Upgrade 2023)
CPU: Intel i7-4700HQ (2,4mhz-3,3mhz)
MBO: Asus N750JK
RAM: 2x8 Gb PC3-12800 DDR3
VGA: Intel HD 4600 & GF GTX 850M 2 Gb VRAM, DDR3
HDD: 960 Gb SSD Corsair Force, 256 Gb mSATA mini SSD, 1 Tb Hitachi 7200 rpm
PSU: Asus Li-ion 69486 mWh (nova 2023)
OS: Windows 8.1
Monitor: 17,3 LCD (FHD)
Net: Intel AX210 NGW
Sound: Bang & Olufsen 4 Speakers with subwoofer


CPU: Intel® Core™ i3-12100F, 4 Cores, 12M Cache, up to 4.10 GHz
MBO: ASRock H610M-HDV/M.2 R2.0
RAM: 16 Gb, Corsair DDR4, 3000 MHz
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1080, 8 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, KINGSTON
Net: TP-Link Archer TX55E
PSU: Xilence, Bronze 550W
OS: Windows 11 Pro


CPU: Intel® Core™ i7-5820K, 6 Cores, 15M Cache, up to 3.60 GHz
MBO: JGINYUE, X99M-PLUS D4 v5.3, LGA 2011-3, 2xM.2 NVMe, 4xSATA3, WiFi NGFF
RAM: 2x8 Gb, Kllisre DDR4, 2666MHz
VGA: ATI RX570, 4 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, Patriot
Net: Fenvi WiFi 7, Intel BE200NGW M.2 Wireless Adapter
PSU: Inter-Tech SP750
OS: Windows 11 Pro
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2009., 13:54   #657
B3mt1
Chipokemon
Moj komp
 
B3mt1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 339
@ filko: koji si ti njub, pa kaj je tako tesko procitati pravila

btw. na passthepopcorn (tracker za filmove)

kolekcija 1001 Movies You Must See Before You Die je freeleech do 08.02.2009.
__________________
Piracy helps stop global warming.Insted of driving to get CDs, buying pre-packaged software from megacorporations and wasting energy,you can help fight Global Warming by using P2P.Help save resources,fight pollution and save the enviroment.
-It`s what Jesus would do.
B3mt1 je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2009., 14:20   #658
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,404
Citiraj:
Autor DjedMraz Pregled postova
@stuc probaj sliku hostat na drugu stranicu, npr tinypic, znam da je glupo ali je i meni radilo istu stvar..

E hvala, evo baš od tamo hoće.

Direktan link sa imagesforme neće pa neće...
stuc je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2009., 16:32   #659
ivo1950
Premium
Moj komp
 
ivo1950's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Croatia
Postovi: 172
Citiraj:
Autor Flikoman Pregled postova
Eto, nabavio ja i "famozni" What.CD. Dodjem gore, pogledam koliko albuma i kazem, suuuper, predobro. Posto imam skoro 2TB glazbe, odoh ja gore pod upload u desno kutu i citam da su sljedeci albumi zabranjeni za share UKOLIKO ne ispunjavaju zahtjeve napisane pod comment. I vidim ja justin timberlake - mr. timberlake i kazem, imam to, da vidim kaj pod comment pise. Pise user compiled (tak nest, znaci nije sluzbeni album) i nijedan drugi zahtjev. Ja napravio torrent, sav sretan kaj cu nesto ratio nabit. Probudim se ujutro, i pise mi, your account has been disabled.

Koliko god da ima taj What.CD albuma gore i koliko god da ima albuma, uvijek postoji alternativa kako doci do navedenog albuma, jer ocito na tom What.CD-u admini su hrpa kretena koji bannaju one koji zele nesto podijelit s drugima.

Eto, toliko od mene o tom famoznom What.CD-u.
slicno se i meni desilo,ja kad sam se tek registria procita sam upute za upload i krenia,(nisan se bas proslavia sa sadrzajem)a ono nakon nekoliko dana nemogu vise uploadat,jel zna netko kako vratit to pravo,btw ratio mi je oko 0.3
ivo1950 je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2009., 16:34   #660
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,919
Citiraj:
Autor ivo1950 Pregled postova
jel zna netko kako vratit to pravo,btw ratio mi je oko 0.3
Jebeš upload rights, s tolikim ratiom budi sretan šta još uvijek imaš acc
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na