Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.09.2012., 17:30   #61
h@rly
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Varaždin
Postovi: 3
Citiraj:
Autor jucca Pregled postova
Meni i dalje stoji pod aktivni.
Ocito je proslo samo nama kojima smo platitli karticom preko PayWay.a

EDIT: dajte pliz, vi koji ste platili karticom, provjerite da li vam kupon stoji u profilu.
Tebi je vjerojatno prošlo. Sad je ispala cijela zbrka zbog toga. Najvjerojatnije im je moj novac sjeo jutros i zato sam ja ostao bez ipada :-(
h@rly je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 17:32   #62
pili
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: lijepo mjesto
Postovi: 6
Ja sam platila payway amex. I jos mi uvijek stoji kupon na megapopustu..
pili je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.09.2012., 17:34   #63
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
Citiraj:
Autor rak21 Pregled postova
Na ebay.u ne mijenja boju ovisno o temperaturi vode



Eto, očigledno da nitko neće dobiti (plaćeni) ajpod..
mijenja
http://www.ebay.com/itm/Water-Glow-S...-/221130392279
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 17:36   #64
nepoznatn
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: zagreb
Postovi: 1
Citiraj:
Autor jucca Pregled postova
Meni i dalje stoji pod aktivni.
Ocito je proslo samo nama kojima smo platitli karticom preko PayWay.a

EDIT: dajte pliz, vi koji ste platili karticom, provjerite da li vam kupon stoji u profilu.
kod mene isto

svi moji, koji nisu placali karticom, su dobili mailove za povrat novca, ja jos nista
nepoznatn je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 17:38   #65
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,449
Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova
P
lol, ovo je neka viša matematika za mene, tvornička cijena 3000 kn, oni ga prodaju za 2500 i zarade 120 kn na njemu
sorry, brza ruka od pameti
500$ je tvornicka odn. wholesale cijena za jedan komad, za batch ide dosta nize
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 17:38   #66
pili
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: lijepo mjesto
Postovi: 6
koliko sam vidjela, radno vrijeme im je do 16h, tak da ništa od njih do sutra ujutro..
pili je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 17:46   #67
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,449
Evo jedan site, gdje se vidi ta igra sa wholesale.om http://www.warriorforum.com/off-topi...olesalers.html

Apple's products are made in China by Hon Hai Precision Industry Co., Ltd, (aka Foxconn) You can buy many of their products including the iPhone and iPad for less than a quarter of the retail price, from Shenzhen Letroysea Eletronics Co in Guangdong, China. Email: szirisy@hotmail.com Phone 86-755-22657727 They sell in small quantities, (10 min) but only accept Western Union or wire transfers. Almost all of the major manufacturers and their knock-offs are also available.

Originally Posted by seasoned
WOW, so why do they have a contract!?!? I mean if they are going to violate it, it doesn't do anything for them, and why would apple want it?

Microsoft DOES have stings for knockoffs.

Steve

"Contract" in China only say that you pay. Once they are tooled for production, anyone can buy the products. They have no exclusivity which is a major problem, and also the source of the much cheaper counterfeit products, pirated DVDs and software.

BTW, it's NOT illegal to buy the stuff from China. It becomes illegal in the US when your marketing infringes on copyrights or trademarks.
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 17:50   #68
dubrava
Premium
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb,dubrava
Postovi: 79
ah008 i radeon, dajte citajte malo s razumjevanjem.

Nije stvar u tome da se rasprodalo, nego smo rezervirali kuponi prije nego se rasprodalo. Pa na svakoj je stranici isto. Ili kupiš ili rezerviraš kupon dok još ima i on vrijedi. Inaće koji je smisao od rezervacije kupona. Da sam znao uzeo bi novi kupon karticom. Jer radi se o par tisuća kuna uštede po komadu.

A eto javio se troje ljudi već ovdje da im uredno stoje kuponi na profilu.

Krajnje neozbiljno i sramotno sa strane megapopust. Logično je da rezervirane kupone računaju kao kupljene i daju bar idućih 24h na uplatu, iako piše lijepo da se mora uplatiti 24 h nakon isteka kupona, koji je trajao još 6dana.

Ako je prevara uredu, nek povuku sve Ipade, vrate ekipi pare i zadrže proviziju cca 5% koliko zadrže druge stranice prilikom povrata novaca što im je dosta. I eto masno su nas prevarili.
Ali ovo je bezobrazno, da rezerviraš kupon na vrijeme dok je tek počela prodaja. I da ti naknadno jave da ipak ništa, da su oni u međuvremenu "rasprodali" sve Ipade. I pritom brišu poruke, ne odgovaraju na mail. Ne javljaju se na telefon.
dubrava je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 17:51   #69
pili
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: lijepo mjesto
Postovi: 6
Citiraj:
Autor jucca Pregled postova
Evo jedan site, gdje se vidi ta igra sa wholesale.om http://www.warriorforum.com/off-topi...olesalers.html

Apple's products are made in China by Hon Hai Precision Industry Co., Ltd, (aka Foxconn) You can buy many of their products including the iPhone and iPad for less than a quarter of the retail price, from Shenzhen Letroysea Eletronics Co in Guangdong, China. Email: szirisy@hotmail.com Phone 86-755-22657727 They sell in small quantities, (10 min) but only accept Western Union or wire transfers. Almost all of the major manufacturers and their knock-offs are also available.

Originally Posted by seasoned
WOW, so why do they have a contract!?!? I mean if they are going to violate it, it doesn't do anything for them, and why would apple want it?

Microsoft DOES have stings for knockoffs.

Steve

"Contract" in China only say that you pay. Once they are tooled for production, anyone can buy the products. They have no exclusivity which is a major problem, and also the source of the much cheaper counterfeit products, pirated DVDs and software.

BTW, it's NOT illegal to buy the stuff from China. It becomes illegal in the US when your marketing infringes on copyrights or trademarks.
jucca ajd objasni ovo malo, sad sam na poslu pa nemrem citat sve
pili je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 17:53   #70
vedranzeman
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Kloštar Podravski
Postovi: 1,019
Citiraj:
Autor rak21 Pregled postova
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Uvijek postoje primamljive ponude i one malo manje.
Npr. na naslovnici se nalazi LED špina koja mijena boje na nevjerojatnoj akciji za 60kn. S druge strane, iste takve (identične) stvari nađeš na ebayu za dolar-dva.
http://www.ebay.com/itm/300587990625
Na ebay.u ne mijenja boju ovisno o temperaturi vode
Zadovoljan?

EDIT
Ag008 je bio brži.

Zadnje izmijenjeno od: vedranzeman. 27.09.2012. u 17:59.
vedranzeman je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.09.2012., 18:08   #71
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,402
Zašto bi trebali zadržati 5% provizije? Oni su shebali stvar (ako su shebali), a ne ti. Ili refund 100% ili DI. Zapravo, ili iPad ili DI.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 18:31   #72
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,054
Citiraj:
Autor dubrava Pregled postova
Nije stvar u tome da se rasprodalo, nego smo rezervirali kuponi prije nego se rasprodalo. Pa na svakoj je stranici isto. Ili kupiš ili rezerviraš kupon dok još ima i on vrijedi. Inaće koji je smisao od rezervacije kupona. Da sam znao uzeo bi novi kupon karticom. Jer radi se o par tisuća kuna uštede po komadu.

A eto javio se troje ljudi već ovdje da im uredno stoje kuponi na profilu.

Krajnje neozbiljno i sramotno sa strane megapopust. Logično je da rezervirane kupone računaju kao kupljene i daju bar idućih 24h na uplatu, iako piše lijepo da se mora uplatiti 24 h nakon isteka kupona, koji je trajao još 6dana.

Ali ovo je bezobrazno, da rezerviraš kupon na vrijeme dok je tek počela prodaja. I da ti naknadno jave da ipak ništa, da su oni u međuvremenu "rasprodali" sve Ipade. I pritom brišu poruke, ne odgovaraju na mail. Ne javljaju se na telefon.
Ne znam kako ide sa stranicama tog tipa, ali meni je logično npr. da plaćeni kuponi imaju prednost.

Citiraj:
Ako ste uplatu izvršili kreditnom karticom kupon možete odmah printati i koristiti na prodajnom mjestu . Ako ste uplatu izvršili općom uplatnicom ili internet bankarstvom od ponedjeljka do četvrtka, kupon možete printati tijekom iduća 24 sata. Ako ste uplatu izvršili u petak, subotu ili nedjelju, kupon možete printati u ponedjeljak
Što da za neku ponudu konkurencija "rezervira" sve kupone samo da bi blokirala daljnju kupnju i na kraju ih ne plati? I slažem se da po toj logici rezervacije nemaju smisla, ali one se nigdje ni ne spominju.

Generalno, ne bih se čudio da prodaju stvar ispod cijene, a da ne budu u minusu se pobrine prije spominjanih 5% malverzacijskih troškova. Publicitet? Toplo-hladno jer će se na svkih 50-100 ovih kojima su skinuli 5% javiti jedan koji je dobio stvar u pola cijene.

Meni ni iz džepa, ni u džep, hence my 2 cents.
generic je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 18:36   #73
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Uopće nema veze jel plaćeno odmah karticom ili naknadno internet bankarstvom svodi se na isto. Prođeš postupak, u broj prodanih se nakon potvrde uračuna i tvoja kupnja, dobiješ ponudu i u roku platiš.
Npr bilo tko je mogao odmah platiti ibom a uplata bi sjela tek sutradan ako su različite banke.
Inače bi plaćanje internet bankarstvom- općom uplatnicom bilo bez smisla.
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 18:42   #74
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,449
Citiraj:
Autor pili Pregled postova
jucca ajd objasni ovo malo, sad sam na poslu pa nemrem citat sve
U kratkim crtama znaci da apple ni bilo koji drugi nema apsolutnu kontrolu nad proizvodima koji izlaze iz tvornice odn. da manji dio proizvoda sama tvornica prodaje po znatno nizoj cijeni sto pak odgovara tvrdnji da ove ipade necemo moci reklamirati appleu nego vracat u englesku na garanciju. Prika mi lani tako uzeo tami negdi u kini imac, macbookpro, apple tv, par iphoneova po smijesnoj cijeni. Ja sam bio uvjeren da su ga zahebali dok nije dosao vamo s tim.
Sjecam se jos dreamboxova iz "trece" smjene od prije par godina.
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 19:01   #75
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,182
dali je tko zainteresiran da zajedno naručimo od China by Hon Hai Precision Industry Co., Ltd, (aka Foxconn)
iphonove i sl. proizvode s obzirom da je 10 komada minimum ?

chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 19:02   #76
dubrava
Premium
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb,dubrava
Postovi: 79
Citiraj:
Autor generic Pregled postova
Ne znam kako ide sa stranicama tog tipa, ali meni je logično npr. da plaćeni kuponi imaju prednost.



Što da za neku ponudu konkurencija "rezervira" sve kupone samo da bi blokirala daljnju kupnju i na kraju ih ne plati? I slažem se da po toj logici rezervacije nemaju smisla, ali one se nigdje ni ne spominju.

Generalno, ne bih se čudio da prodaju stvar ispod cijene, a da ne budu u minusu se pobrine prije spominjanih 5% malverzacijskih troškova. Publicitet? Toplo-hladno jer će se na svkih 50-100 ovih kojima su skinuli 5% javiti jedan koji je dobio stvar u pola cijene.

Meni ni iz džepa, ni u džep, hence my 2 cents.
Ne vidim zašto bi kuponi koji su plaćeni karticom imali prednost. Pa ponuda je trajala još 6dana. Čemu onda smisao rezervacije kupona, fino pišu uvjeti do kada se mora platiti. To radim iz sigurnosnih razloga ili bilo kakvog drugog nije bitno ali htio sam platiti općom uplatnicom.
Da su napisali prednost imaju uređaji koji se plate karticom. Ili da rezervacija jednostavno ne vrijedi. Platio bi uredno karticom. Nije problem. Kako to nije navedeno ne vidim smisao rezervacije. Pa koliko puta mi se dogodilo da sam htio platiti karticom pa nisam stigao jer je netko prije mene kupio ili rezervirao i naknadno platio.

Ako ne mogu isporučiti određen broj uređaja, neka stopiraju i ispričaju se onima koji su nakon 330kupona svoj kupon platili ili rezervirali. Nema nikakvog smisla
dubrava je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 19:10   #77
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,619
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
dali je tko zainteresiran da zajedno naručimo od China by Hon Hai Precision Industry Co., Ltd, (aka Foxconn)
iphonove i sl. proizvode s obzirom da je 10 komada minimum ?

A sta se u tom slucaju desava sa HKOMOM i njihovim potvrdama o mobtelu ili cime vec?
I kaj nije da ne mozes toliko uredjaja uzet za osobnu upotrebu. Trebalo bi preko necije firme koja ima registrirani uvoz.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 19:27   #78
Firecracker
Premium
Moj komp
 
Firecracker's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Split
Postovi: 582
Ja sam jučera platia americanom oko 17h i kupon mi stoji u profilu još.
Firecracker je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 19:46   #79
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,634
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
A sta se u tom slucaju desava sa HKOMOM i njihovim potvrdama o mobtelu ili cime vec?
I kaj nije da ne mozes toliko uredjaja uzet za osobnu upotrebu. Trebalo bi preko necije firme koja ima registrirani uvoz.
Pa copimo par Macbooka onda, hebeš iPhone kad ga ovdje svaki seljo ima
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295
fran123456 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 19:48   #80
3NCORE
NePremium clan
Moj komp
 
3NCORE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrava,Zagreb
Postovi: 215
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
dali je tko zainteresiran da zajedno naručimo od China by Hon Hai Precision Industry Co., Ltd, (aka Foxconn)
iphonove i sl. proizvode s obzirom da je 10 komada minimum ?


Kako, gdje, sta, cijene?
__________________

3NCORE je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 20:33   #81
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
dali je tko zainteresiran da zajedno naručimo od China by Hon Hai Precision Industry Co., Ltd, (aka Foxconn)
iphonove i sl. proizvode s obzirom da je 10 komada minimum ?

lol, pa ne možete to, šta vam je, najbolje da ćete dobiti direkt iz tvornice zaobilazeći apple... onaj post na onom linku gore je hrpa gluposti, a moguće plaćanje samo preko western uniona i wire transfera je šlag na tortu, pa to je opće poznati scam, firme koje nude samo takav način plaćanja su prevaranti.

Svaki kineski sajt koji nudi kupovinu apple proizvoda zapravo prodaje kopije ili je uigrana ekipa prevaranata.
Treba samo malo pročešljati američke forume, sve piše i masa ih se opekla.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 20:43   #82
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,449
Lol.
Zaobilazim ovaj topic do daljnjega. Ocito nekim ljudima se ne moze nista dokazati pa cak ni kad su price iz prve ruke. Uzalud se trudimo.
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 20:58   #83
SilentException
Premium
Moj komp
 
SilentException's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: RI-KR
Postovi: 789
Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova
lol, pa ne možete to, šta vam je, najbolje da ćete dobiti direkt iz tvornice zaobilazeći apple... onaj post na onom linku gore je hrpa gluposti, a moguće plaćanje samo preko western uniona i wire transfera je šlag na tortu, pa to je opće poznati scam, firme koje nude samo takav način plaćanja su prevaranti.

Svaki kineski sajt koji nudi kupovinu apple proizvoda zapravo prodaje kopije ili je uigrana ekipa prevaranata.
Treba samo malo pročešljati američke forume, sve piše i masa ih se opekla.
Ne znam za proizvode trule jabuke jer nikad nisam ni necu kupit nista njihovo ali ovo za WesternUnion bas i nije istina. Bar 5 puta sam kupovao od takvih (sto robu/tenisice ili elektroniku) i niti jednom se opekao.
__________________

| Dell XPS m1530 Red | 15,4'' UltraSharp WSXGA+ (1680x1050) | Intel Core2Duo T7500 2.2GHz 4MB | 3GB RAM (1x2GB + 1x1GB) | nVidia GeForce 8600M GT 256MB DDR3 | Seagate 200GB 7200RPM | Slot Loading Dual-Layer DVD+/-RW | 6-cell (2.5 sati) & 9-cell (4.5 sati) batteries | Media Remote Control IR | Intel 4965AGN Wireless (2.4GHz & 5GHz Radio), Bluetooth, Fingerprint Reader, 8in1 Card Reader, 2 MegaPixel WebCam, LAN, HDMI 1080p connector, 3xUSB, Firewire, S-Video, VGA, ExpressCard slot | Windows Vista Home Premium | Logitech VX Nano Cordless Mouse | Logitech Alto Cordless Notebook Stand & Keyboard | Logitech AudioHub Notebook Speakers |


| TBA |


| Silverstone GD01B-MXR | Corsair HX620 620W Modular PSU | ASUS P5W DH Deluxe | Intel Core2Duo E6600 2.4GHz (3.0GHz) | nVidia GeForce 8800GTX 768MB DDR3 | AverMedia AverTV Hybrid Duo PCI-E | Creative Labs X-Fi Elite Pro | 200GB Seagate Barracuda 7200.8 7200RPM | BenQ DW1650 | Scythe Ninja Mini & Sharkoon Silent Eagle 92mm | 2x Sharkoon Silent Eagle 80mm | Case separated in two termal zones (CPU, HDD, DVDRW, TV Card & PSU, GPU, Sound Card) | AZiO BTD603-132 USB 2.0 Bluetooth Adapter | Logitech MX Revolution Cordless Laser Mouse | Logitech diNovo Edge Keyboard |


| D-Link DNS-323 A1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 320GB Seagate Barracuda 7200.10 7200RPM RAID0 | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): 19,32 MB/sec | Average (READ): 28,60 MB/sec |


| D-Link DNS-323 B1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 1TB Samsung HD103UJ F1 7200RPM | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): XX,XX MB/sec | Average (READ): XX,XX MB/sec |


| TBA (work in progress ) |

SilentException je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 21:04   #84
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Ma problem je što ne možeš povući pare nazad niti imaš bilo kakvu zaštitu kao kad si u sustavu paypala, niti se bilo kome može ući u trag.
Drugim riječima, uzmu ti novce, a ne moraju ti ništa isporučiti.
Kažem, to je ako nude SAMO takav način plaćanja, to je znak da nešto smrdi.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 21:05   #85
SilentException
Premium
Moj komp
 
SilentException's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: RI-KR
Postovi: 789
Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova
Ma problem je što ne možeš povući pare nazad niti imaš bilo kakvu zaštitu kao kad si u sustavu paypala, niti se bilo kome može ući u trag.
Drugim riječima, uzmu ti novce, a ne moraju ti ništa isporučiti.
Da, to je jasno. Ne bi preporucio bas takvo placanje ako ima drugih opcija ali nije bas ni da je svaki trgovac sa WesternUnion automatski scammer
Eh, ja sam tih 5 puta kupovao sa WU samo zato sto je bio jedini nacin
__________________

| Dell XPS m1530 Red | 15,4'' UltraSharp WSXGA+ (1680x1050) | Intel Core2Duo T7500 2.2GHz 4MB | 3GB RAM (1x2GB + 1x1GB) | nVidia GeForce 8600M GT 256MB DDR3 | Seagate 200GB 7200RPM | Slot Loading Dual-Layer DVD+/-RW | 6-cell (2.5 sati) & 9-cell (4.5 sati) batteries | Media Remote Control IR | Intel 4965AGN Wireless (2.4GHz & 5GHz Radio), Bluetooth, Fingerprint Reader, 8in1 Card Reader, 2 MegaPixel WebCam, LAN, HDMI 1080p connector, 3xUSB, Firewire, S-Video, VGA, ExpressCard slot | Windows Vista Home Premium | Logitech VX Nano Cordless Mouse | Logitech Alto Cordless Notebook Stand & Keyboard | Logitech AudioHub Notebook Speakers |


| TBA |


| Silverstone GD01B-MXR | Corsair HX620 620W Modular PSU | ASUS P5W DH Deluxe | Intel Core2Duo E6600 2.4GHz (3.0GHz) | nVidia GeForce 8800GTX 768MB DDR3 | AverMedia AverTV Hybrid Duo PCI-E | Creative Labs X-Fi Elite Pro | 200GB Seagate Barracuda 7200.8 7200RPM | BenQ DW1650 | Scythe Ninja Mini & Sharkoon Silent Eagle 92mm | 2x Sharkoon Silent Eagle 80mm | Case separated in two termal zones (CPU, HDD, DVDRW, TV Card & PSU, GPU, Sound Card) | AZiO BTD603-132 USB 2.0 Bluetooth Adapter | Logitech MX Revolution Cordless Laser Mouse | Logitech diNovo Edge Keyboard |


| D-Link DNS-323 A1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 320GB Seagate Barracuda 7200.10 7200RPM RAID0 | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): 19,32 MB/sec | Average (READ): 28,60 MB/sec |


| D-Link DNS-323 B1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 1TB Samsung HD103UJ F1 7200RPM | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): XX,XX MB/sec | Average (READ): XX,XX MB/sec |


| TBA (work in progress ) |

SilentException je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 21:09   #86
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Pa ok, očito si kupovao od provjerene firme, nije da nema i takvih, ali neke velike pare uplaćivat na taj način nekome u kini, to je rizik samo takav, opekli su se mnogi.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 21:20   #87
kalipso87
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Rijeka
Postovi: 10
Pozdrav

Ovako, ja sam jucer platila Masterom, oko cca 15:35, kupon mi i dalje stoji na profilu, na mail sam dobila isto kupon i poslala im podatke za dostavu. Odgovor nisam dobila, vidim kao nitko drugi jos... Jucer sam ih zvala prije nego sam izvrsila uplatu, rekli su mi da garanciju ima i da je vazeca i kod nas (ali Apple i ima world garanciju)

Inace znam kupovati i preko Megapopusta i preko Kolektive, ugl putovanja, i do sada nije bilo nikakvih problema...

Prvo mi se danas digla kosa na glavi pri pomisli da me netko opeljesio, buduci da mi je to zapravo poklon za diplomu... Ono sto me sada brine citajuci sve ovo je da je rijec o nekoj jeftinoj kineskoj kopiji... :S

molim vas utjesite me i recite da je rijec o normalnom, dobrom i funkcionalnom iPadu :S
kalipso87 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 21:20   #88
Daniflo
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Zadat
Postovi: 1
Ja mislim da se ovdje ne radi o pokušaju prevare jer bi to značio kraj poslovanja te firme. Buduci je jasno da su ambiciozni i da se šire i po Engleskoj i Njemačkoj nije im u interesu da svoje poslovanje baziraju na prevari.
Stoga mislim da je ovdje rijec o pogrešci jer je netko umjesto 30 komada upisao 330 komada i sada se pokušavaju izvući.
Sada prvo ruše opće uplatnice a poslije tko zna sto će biti s karticama.
Daniflo je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 21:31   #89
kalipso87
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Rijeka
Postovi: 10
ufff... laknulo mi...

samo neka i vrate pare ako krenu kartice rusit... mozda je i bilo 330 komada, ali ukupno za hrvatsku, njemacku i englesku? ili ste dosli do drugih info?

u svakom slucaju meni kupon i dalje stoji u profilu

nadam se da ce bit neko rjesenje i za vas kojima su ponistili.. nije korektno da se tako ponasaju jednom sam ja na kolektivi naknadno tako platila i sve je bilo ok... ali istina nije ni bila takva zbrka...
kalipso87 je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2012., 01:58   #90
dubrava
Premium
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb,dubrava
Postovi: 79
http://www.facebook.com/pages/MEGApo...99884000022378

vodimo gadne rasprave sa šupcima. ovo je več inat. Htio sam kupiti više komada po toj cijeni naravno, ali nisam stigao, niti se ne bunim jer nisam stigao među 330. Ali zato taj jedan što sam rezervirao na vrijeme želim iz inata več. makar ih spammao da moraju još troje ljudi zaposliti da brišu poruke i mailove. haha cigani dobit će dobru antireklamu, fučka mi se više za Ipad.
dubrava je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na