Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 15.04.2009., 23:36   #451
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 444
Citiraj:
Autor stuc Pregled postova
Kao što i prije rekoh.., čekanje na isporuku je najveći problem hardveraja i još ako ste to platili unaprijed izaziva zgaravicu.

Kompezacije:

Mislim da je i sljepcu jasno da je svaka kompezacija jeftinija od gubitka kupca i propasti trgovine. Ovi problemi sa hardverajem se naće samo tako zaboraviti ali još bolje će se pamtit i prepričavat da je čovjek dobio monitor od 5k jer takve stvari se ne zaboravljaju.

Mislim, maltene nema osobe na forumu koja nezna priču o distancerima tako da će se i ova kompezacija pamtit ohoho... = reklama.

Koliko god mi se ne sviđalo kako hardveraj posluje moram priznat da se čovjek ( tubić ) bori svim silama da uspije, istina da se ovako šta u ve-milu i ostalim shopovima nebi ni desilo jer ili imaju ili ne ali da se i desi nebi sigurno ovako završilo jer boli njih k... za kupce.

Slobodnim riječnikom rečeno: zavlači, mulja, ima manevre ali osim živaca što ćete izgubiti financijski vas neće oštetit nego ćete još dobit i kompezaciju, tako će biti dok hardveraj ne izraste u jedan ve-mil ili hg šrot.

Kada se to dogodi, onda će vam falit baš takav hardveraj kakav je sada, divlji zapad no i taj divlji zapad ima svoje čari...

Osobno bih volio da čovjek uspije ali da treba dobit packe po prstima kad ushere isto stoji a toga će svakako još biti.
Sori na OT, ali daj pojasni mi molim te, stalno čitam o tome a nemam pojma kaj se desilo
Hei$$e je offline  
Staro 15.04.2009., 23:44   #452
Func
Premium
Moj komp
 
Func's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 483
Citiraj:
Autor AiM Pregled postova
Mislim da je to malo preveliki darak za kompenzaciju i koliko god mi se sviđao savjest mi nebi dala da ga uzmem. Na kraju ispada da ste čovjeka popljuvali ko zadnje govno, a sada ga dižete u nebesa. I da je*ala vas ta šilterica. To je samo znak pažnje i da sam ih imam 20 podjelio bi ih okolo jer , hej šta će mi 20 šilterica koje dobim uz grafičke.

Stuc u velikoj vecini se slazem s time sto si rekao ali zaboravili smo činjenicu i da sami dobavljači muljaju njega i male shopove. Kako bilo bilo je , eto happy end i stvarno bi se sada topic mogao lockati
Koliko sam shvatio on sve uvozi i ne koristi domaće dobavljače. To je navodno glavni izvor problema. Popljuvali su ga s razlogom. Sad kada je poklonio monitor, naravno da se stvari mjenjaju. To je dobar potez, koji će mu se sigurno višestruko isplatiti.

Nadam se da će se ti problemi ukloniti s vremenom. Pljuvalo se po HG-u, Ve-mulju..., pa i po ovim manjim. Ljudi pišu svoja iskustva, drugi to komentiraju. Firme daju puno love za marketing, tajne kupce i ostale gluposti, dok hardveraj i ostali mogu besplatno sve to dobiti na PCE.
__________________
Some say that he's Mac compatible, and that he once punched a horse to the floor. All we know is, he's called The ...
Func je offline  
Staro 15.04.2009., 23:56   #453
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Citiraj:
Autor AiM Pregled postova
Mislim da je to malo preveliki darak za kompenzaciju i koliko god mi se sviđao savjest mi nebi dala da ga uzmem.
Darak je prevelik u jednu ruku, ali je i događaj bio nemio uz dosta nekorektnosti, a u drugu ruku ovaj darak je reklama kakva se platiti ne može a i koja mu je potrebna nakon ovog incidenta da se stvari normaliziraju.

Svaka čast svemu, ja kao kupac mogu trpiti i podnijeti i odgode i kašnjenja, ali mrzim više od svega kada me se mulja, laže, vara i ne javlja a da ne spominjem sve to u slučaju kad su novci već uplaćeni....
Munjara je offline  
Staro 16.04.2009., 00:11   #454
Zmalamuth
Inquisitor DeathWatch
Moj komp
 
Zmalamuth's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb-Rijeka
Postovi: 918
Ja sam cekao od 14.5.2008 do do cca 8.12.2008 da bi dobio Gume za Ventilatore i gumene Vijke.
Da ne kazem da je sve bilo uplaceno otprilike tjedan-dva nakon On-line narudbze jer je sve upravo doslo na carinu.
I tako je sve dolazilo svaka dva tjedan.
U pitanju je bilo 120kn, a mene bas i nije bilo pevise u Zg da se gnjavim sa time.
Tako da Uz sve zelje za dobro poslovanje "hardveraj.hr" ne bih htio dovesti sebe ili nekog od svojih prijatelja u neugodnu situaciju tako sto cu mu preporucit nesto u sto ne vjerujem.

just my 2 cents.
__________________


i7 4770K cooled by Noctua NH-D14
Asus Sabertooth Z87
Corsair Vengeance Pro 2x8Gb 1866Mhz
EVGA GTX 1080 - 8gb -FTW GAMING
Logitech G500 & G510 Keyboard
OCZ Vertex4 256gb/Samsung SSD 850 Evo 500G /640Gb WD Black/2TB WD Black/3x2TB WD in sharkoon docking station
LG GH22
Corsair HX620W
Corsair Carbide 678c
Arctic Bionix F140mm x3
Phillips Brilliance 240PW - 24'''
Zmalamuth je offline  
Staro 16.04.2009., 10:01   #455
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,697
Citiraj:
Autor zippo Pregled postova
skoro svima koji su pisali ovdje !
Posrali ste covjeka od glave do pete a sada lizete ! Svaka cast ! Slika i prilika Hr na malom prostoru
Bas ovo...

Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Zanimljivo kako se priča postepeno potpuno okrenula...
nadasve zanimljivo.


Nadamo se da vise nece biti kasnjenja i da ce biti manje djece na ovom forumu...
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline  
Staro 16.04.2009., 10:22   #456
^SuperUnknown^
Prečupavi mod
 
^SuperUnknown^'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,045
6k kn iskupljenja je nista u usporedbi sa kljucem u bravi, ali lijepa gesta sta je je.
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad


Primary macine:
Apple Mac Pro 5,1
2x Six-Core Intel Xeons X5690@3.46 GHz
64 GB ECC DDR3 800 MHz
Geforce GTX 980 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
Kingston 120GB SSD
30 TB HDDs
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.12.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech G400 shared via Teleport

Secondary machine:
Apple Mac Pro 2,1
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
22 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 970 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
OWC Mercury Electra 6G SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.10
Hitachi 1000GB 7K1000.B
Seagate 1000GB 7200.11
Hitachi 7K3000 3000GB
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.10.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech MX518 shared via Teleport

Work rig:
Apple Mac Pro 1,1@2,1
2x Dual-Core Intel Xeons 5150@2.66 GHz
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
13 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 660 2GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Corsair Force Series F120 SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.12
2xWD Black 1000GB
Hitachi 7K3000 3000GB
2xSeagate 500GB 7200.10@IcyBox
Seagate FreeAgent Xtreme 1500GB@FW 400
WD Elements 2000GB@USB (Time Machine)
2xSharkoon QuickPort@eSATA
2xPioneer DVR-111D (Superdrive)
Mac OS X 10.10.3
2xDell UltraSharp 2405FPW 24" Widescreen TFT@1920x1200
Sony KDL-26U2000 26"@HDMI
Apple Alu Keyboard
Logitech MX518

LAP:
Apple Macbook Pro 3,1
Intel Core 2 Duo 2.53 GHz
4 GB DDR2
Kingson 180 GB SSD
Seagate 320 GB HDD

* Looking in:
2xHP ZR24w 24" Widescreen TFTs@1920x1200
Samsung 243T 24" Widescreen TFT@1920x1200
* Listening to:
iRiver H320 + Sennheiser PX 40
Technics SA-EX320
iPhone 6S 64GB black
iPad 16GB WiFi 4.3.2
* Connected via:
90/90 Mbps Iskon Trio
* "Powered" by:
UPS APC Smart-UPS1500VA
* Playing:
Tama Arstar II
Yamaha DTXPRESS IV Special

Pozz, nezz, ojzz, jbt, owak, onak, inst, bzvz, svst, kuiš, neam, dns, nzm, oc, went, graf, laikam, oču, neču, e ovako, e sad, probo, neče, psmtr, ne beliiwam, ugl probo o5, tkđ neradi, pčkmtrnu, mslm onaak haaalo, reko dbr, stv, dali, jeli, zato jel, jer mi može neko, rispekt, thx......... ...wau, radi, zkn, pozz!?!?11
^SuperUnknown^ je offline  
Staro 16.04.2009., 11:55   #457
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,930
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Jedina nepravda - vjerujem da ce se i drugi forumasi sloziti - u svemu ovome je da se ovo trebalo desiti ovom kolegi forumasu a ne tebi
Ahahah...


No ako je istina, svaka čast Darku na tome
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline  
Staro 16.04.2009., 11:55   #458
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,949
Jučer sam zbanao trojicu i obrisao pola teme sa spamom i vrijeđanjem. Slijedeće slovo nevezano s temom vlasniku istoga donosi ban.
tor je offline  
Staro 16.04.2009., 14:04   #459
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,700
Ne branim nikoga, samo iznosim svoje misljenje. Kao sto sam vec napiso prilikom mojih kupovina u Hardveraju, sve je stvarno proslo savrseno. Znaci kako smo se dogovrili, Darko mi je to jos dovezao na lokaciju u kojoj sam se je trenutno nalazio. Znaci zamjerki na njegovo poslovanje konkretno u svojim slucajevima nemam.

Vjerovatno je on pogrijesio u doticnom slucaju sa clanom A-V, ali eto na kraju je svoju pogresku ispravio na nacin koji je, a vjerujem da to u RH ne bi napravila ni jedna trgovina.U svakom slucaju lijepa gesta, koja pokazuje da je Darko covjek koji ima sluha i uvijek izlazi u susret.

Ova tema se pretvorila iz teme u kojoj se masovno puca po njemu i Hardveraju, do teme di se oni brane/hvale i sl. Ali sve s razlogom.. Neki su govorili da se Darko uopce nece ni javit, a on se javilo i decku uvalio onakav monitor.

Zato apel clanovima, stvar je rijesena, Darko nikad nikom nije uzeo novce pa daj je taj netko ostao bez dijela novaca, samo je jos uvijek "nagradio" cekanje, tko misli kupovat tamo nekao kupuje, to misli da ne, neka kupuje negdje drugdje. Nema sad potrebe da se iščuđavamo eto kako se javno mjenje promjenilo..

Isto tako apel Darku, da proba max pozurirti isporuke, napraviti lager, i ako se isporuka oduzi to naglasit kupcu, jer svakom ormalnom je drze cuti: Gle, to kasni i bude za 7 dana. nego svaki dan:Bude sutra, bude sutra. I tako 6 dana.

Bitno da se to sve rijesilo i da sada mozemo ici dalje.. Pozz
srale7 je offline  
Staro 16.04.2009., 15:16   #460
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,280
ma prestravicno...
lijepa gesta? mislim, meni je stvarno jako drago sto je covjek dobio monitorcinu, ali to nazvat lijepom gestom? da je beshtya htio kompenzirat A-V -u njegovu muku, ponudio bi mu nesto kad mu je vracao lovu, jer je to bila tocka na posao za njega.. a ne tek sad kad je vidio drvlje i kamenje....
a najgore od svega je to da je upalilo... opet hvalospjevi na sva usta..
sve vam je crno ili bijelo, nema izmedju, a ja mislim da je bas tu.... sivilo.
a onih par stranica drvlja i kamenja ce se pogubit (sta je ostalo poslije tor-a ) i svi koji nisu pratili ovu temu sad, ce ostat izgubljeni sa sjajne strane medalje, i javljat se opet kako isporuka kasni... kako nisu znali da ce tako bit..
rodney je offline  
Staro 16.04.2009., 15:23   #461
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,700
Daj nemojte sad kenjat, ispada da kod nas u hrvatskoj cime te netko sjebe/zajebe odmah nudi kompenzaciju u vidu poklona koji kosta 5 k kn. Jea vrajt, kod nas ti nitko nece nista dati, bez obzira na to koliko su te namjerno ili nenamjerno sjebali.
Ok, vjerovatno je to sve bilo potaknutom ovim threadom, ali ima tu i trema o drugim duscanima, koje vjerujem odgovorna ekipa cita, pa nikom nista, jer, to je praksa. A ovo nije praksa.

Nije mi jasno zasto netko zeli do kraja syebat Darka, ok, covjek je pogrijesio, ali tu je, ispricao se, dao čovjeku monitor, pa sta sad na napravi? Da svima tu podjeli monitore, ali i onda bi neki srali..Tko ne mora neka kupuje u velikim ducanima..
srale7 je offline  
Staro 16.04.2009., 15:43   #462
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Kompenzacija u obliku monitora od 5K kuna čovjeku koji ti nije ostavio ni kune u dućanu?

Isprika i vraćanje novca uz neku zakasninu bi bilo sasvim u redu, ovo je pretjerivanje (probajte čitat između redaka).
tutix je offline  
Staro 16.04.2009., 15:47   #463
E-mil
Oppa Gangbang Style
Moj komp
 
E-mil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,759
mani, mani, mani, mast bi fani...

Eto, još jednom se pokazalo kako je u businesu (a nažalost i u sve većem broju ostalih područja) samo i jedino novac važan. Naravno, i sretan i zadovoljan kupac je vrlo bitan momenat jer samo takav donosi profit.

Tako bi trebalo biti svugdje pa i u hardveraju, bez uplitanja privatnih/osobnih i neznamkakvih osjećaja, sviđalo se to nekom ili ne - meni ne)

Čist račun duga ljubav - na kraju se uvijek dođe do toga - to je pravi truli kapitalizam
koji je kod nas još uvijek na samom početku-nažalost.
E-mil je offline  
Staro 16.04.2009., 17:03   #464
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
5000 kuna na poklon? Jel to samo meni odvratno? Ja bi se osjećao ko kurva da to prihvatim od nepoznatog čovjeka..
 
Staro 16.04.2009., 17:22   #465
svebee
/
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: /
Postovi: 2,053
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
5000 kuna na poklon? Jel to samo meni odvratno? Ja bi se osjećao ko kurva da to prihvatim od nepoznatog čovjeka..
pretjeruješ. i lažeš
svebee je offline  
Staro 16.04.2009., 17:24   #466
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,700
Koji st vi svi sad Moralesi

Sad vas jebe ljubomora sto je covjek bez potrosene kune (ali opravdano) dobio takav jeben monitor. I vama bi kao bilo to bad uzet od nepoznatog covjeka..Jea vrajt

Koja trulež na ovom threadu
srale7 je offline  
Staro 16.04.2009., 17:26   #467
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor A-V Pregled postova
Evo, iako sam odlučio da više neću pisati na ovu temu, daljnji razvoj događaja i moja savjest me na to tjeraju. Čitavu priču sam činjenično od početka iznosio bez izostavljanja, dodavanja, nagrđivanja i uljepšavanja pa ću tako i nastaviti.
Jučer, nakon javljanja g. Tubića na forum, razmijenili smo nekoliko privatnih poruka vezano uz ono što je napisao. Sadržaj tih poruka ne vidim razloga objavljivati, iako, ukoliko g.T. to bude želio, nemam ništa protiv. Uglavnom sve je bilo u stilu njegovog ispričavanja i mojeg odbijanja u vjerovanje njegovoj priči. U tom razgovoru g.T. mi je ponudio slijedeći proizvod kao kompenzaciju za sve što se događalo:
http://www.hardveraj.hr/shop/product...roducts_id/965
S obzirom na vrijednost konkretnog proizvoda i na sva iskustva koja sam prošao s g.T. u ovo nisam uopće vjerovao. Ponajviše iz znatiželje - jer stvarno nisam imao nikakva očekivanja, potraživanja, a ni volje da se više bavim ovim slučajem - sam pristao na ovu ponudu. Gospodin T. me pitao kada ću danas biti kod kuće da dostavi proizvod, na što sam mu ja dao vrijeme. Na moje veliko iznenađenje, u dogovoreno vrijeme je stigao dostavljač g.T. na moju adresu sa kutijom u ruci. Novi novcati monitor, sa računom i garancijom mi je dospio u ruke! Evo, upravo sam ga spojio, još uvijek u nevjerici, radi odlično.
Pa evo, iskreno govoreći stvarno ne znam što zaključiti iz čitave priče. Iako dosta drugačijeg stava nego u početku, još uvijek stojim pri mišljenju da svi izgovori kojima se g.T. služio nisu bili istiniti. Kao što ste mogli i vidjeti, odustao sam od pregovaranja ovdje na forumu i branjenja tog svog mišljenja. I u ovome je moja najveća začuđenost. Kako netko tko je na kraju postupio ovako kako je, a to je moram reći iznimno pošteno, može istodobno gubiti reputaciju na tako nepotrebnim situacijama kao što je bila ova s početka priče? Ili je povod za ovo zadnje djelo bio puno prizemniji, a to je da ja napišem javno ovo što sada i pišem i iskupim ga pred svima. Ipak ću odbiti povjerovati u ovo posljednje, što iz razloga jer želim da ova priča ipak ima neki happy end, što iz razloga da sam u ovih posljednjih tjedan dana počeo pomalo osjećati i grižnju savjest zbog lavine koju sam pokrenuo ovdje na forumu. Dakle, biti ću korektan i zahvaliti mu se javno i privatno.
Zelim samo da komentarisem ovaj zadnji dio posta gdje kazes kako ti nije jasno da jedan covjek koji za izvinjenje salje besplatno monitor od 5k kuna moze izgubiti reputaciju na jednoj "obicnoj" konfiguraciji. Komentar nije zlonamjeran, niti zelim braniti Beshtyu (on to moze, a i treba, sam da radi).

Bavim se slicnim "poslom" kao i Beshtya, samo u dosta manjem obimu.
Nazalost mnogo puta su dobavljaci (oni od kojih treba da mi stigne odredjena roba) kasnili sa isporukom ili grijesili sa kolicinom robe na stanju pa umjesto 4 komada necega na stanju imali 2 komada, ali su to shatili tek onaj dana kada je dogovorena isporuka i slicne stvari. Ja se osjecam odgovornim za onog ko je preko mene narucio komp ili nesto drugo, tacnije za njegove pare, i njega apsolutno ne interesuje sta se desava sa mojim "lagerom" (sto je i logicno, covjek je dosao, dao pare za ono sto hoce i to hoce da ima u dogvorenom roku).
E sada, posto sam ja toliko mali u svemu tome meni je bitan svaki kupac/klijent i na sve moguce nacine se borim da ga zadrzim kod sebe, dok to nije slucaj sa onim ljudima od kojih ja nabavljam stvari (ja sam za njih niko i nista, pravim im mali promet u odnose na neke druge koji kod njih kupuju, tako da im nista ne znaci da li ja kupujem kod njih ili ne, pa se shodno tome i ponasaju).
Kada se desi neko kasnjenje ili nesto, za krajnjeg kupca sam kriv ja, a ne tamo neki veliki guzonja kojem se jebe da li ce to meni stici na ugovoreni datum ili 10 dana kasnije, sto je opet logicno.

To sto ovo radim u dosta manjem obimu od Beshtye ima i svojih prednosti jer mogu svakoga ko je nesto kod mene uzeo na vrijeme obavjestiti o mogucim kasnjenjima i objasniti mu (do odredjene granice) da to nije zbog mene nego zbog tamo neke firme od koje nabavljam, pa na osnovu tog novog stanja mozemo adekvatno reagovati.

Jedino gdje Beshtya pravi gresku u svome radu je, po mom misljenju, uplitanje privatnih problema u posao. Smrt u poroditi jeste jako tesko podnijeti, ali posao ne bi trebao da trpi zbog toga, zbog toga postoje ostali zaposlenici koji nastavljaju da rade kao da se nista nije desilo.
Opet, naravno, ne zelim nikome da solim pamet i pricam kako bi trebao raditi svoj posao, samo iznosim svoje misljenje.

EDIT:

Citiraj:
Autor Tor
Jučer sam zbanao trojicu i obrisao pola teme sa spamom i vrijeđanjem. Slijedeće slovo nevezano s temom vlasniku istoga donosi ban.
Vidim i Tor zeli biti velikodusan kao i Beshtya, dijeli banane besplatno.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija

Zadnje izmijenjeno od: Milentije. 16.04.2009. u 17:37.
Milentije je offline  
Staro 16.04.2009., 17:38   #468
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Sad vas jebe ljubomora sto je covjek bez potrosene kune (ali opravdano) dobio takav jeben monitor.
Molim te malo se uozbilji i sagledaj stvari objektivnije. I da, pere me ljubomora jebački i ja bi takav monitor da si zakačim na integrušu .

Citiraj:
Autor srale7
I vama bi kao bilo to bad uzet od nepoznatog covjeka.


Citiraj:
Autor srale7
Koja trulež na ovom threadu
Jašta.
tutix je offline  
Staro 16.04.2009., 17:51   #469
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,314
Mlatite i dalje praznu slamu, lik je pojeo govno i kupio pozitivan feedback monitorcicem, end of story. Mogao je sutiti kao pizda, ali se uvukao u guzu dobrim izvidjacem i uspio je. Neke je pridobio, oni koji nisu kod njega uzimali ionako nece i treca skupina koja ne kupuje uopce osim sto samo seru po forumu i upisuju si bajoslovne komponente u rubriku "moj kompic i ja"
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline  
Staro 16.04.2009., 19:04   #470
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,700
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Molim te malo se uozbilji i sagledaj stvari objektivnije. I da, pere me ljubomora jebački i ja bi takav monitor da si zakačim na integrušu



Jašta.
Nije se to odnosilo na tebe, ali ne mogu se oteti dojmu da je sad ekipi jako krvi zato sto je A-V dobio monitor
srale7 je offline  
Staro 16.04.2009., 21:10   #471
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,820
Svi vi koji ste počeli pričati kao da ne bi prihvatili monitor na poklon, sumnjam da se nađete upravo u situaciji da vam stoji pred vratima tako nešto da biste vratili policiji... Tako da nemojmo o moralnosti pričati kad je čovjek kao i svaki drugi.

Ja bih ga osobno sigurno prihvatio kad se to dogodilo.

Ako ništa drugo onda to smatrajte kao naknadu za nanošenje psihičkih povreda uslijed čekanja konfiguracije.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline  
Staro 16.04.2009., 21:20   #472
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,386
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Daj nemojte sad kenjat, ispada da kod nas u hrvatskoj cime te netko sjebe/zajebe odmah nudi kompenzaciju u vidu poklona koji kosta 5 k kn. Jea vrajt,
ta kompenzacija je iskopana nakon što je nezadovoljni kupac pokrenuo ovu temu koja se nije gasila.
i to je ono bitno.

da je šutio dobio bi frišku figu vjerovatno, a tko zna da li bi i svoje novce vidio još koji mjesec.

Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
ok, covjek je pogrijesio, ali tu je, ispricao se, dao čovjeku monitor, pa sta sad na napravi? Da svima tu podjeli monitore, ali i onda bi neki srali..Tko ne mora neka kupuje u velikim ducanima..

šta si htio reći ovime?

anyway, ispričao se tako da sama isprika djeluje skroz uvjerljivo nekim forumašima. ja npr. nisam među takvima i moje novce hardveraj neće vidjeti sve dok se ozbiljno ne promijeni njegov način poslovanja.
mymoon je offline  
Staro 16.04.2009., 21:38   #473
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
Citiraj:
Autor mymoon Pregled postova
anyway, ispričao se tako da sama isprika djeluje skroz uvjerljivo nekim forumašima. ja npr. nisam među takvima i moje novce hardveraj neće vidjeti sve dok se ozbiljno ne promijeni njegov način poslovanja.

mene zapravo brine onaj dio da cesto se ceka par dana do par mjeseci na nesto.. neznam koja je svrha onda toga ducana? da naruci nesto za tebe sa interneta sto si mogao i sam napraviti? i sto je najgore doslo bi ti brze ..

a gesta je cisti marketing...


p.s. A-V .. jesi pogledao koliko bi te sada kostala ta ista konfiguracija? naime vidio sam da si uzeo dosta skupe komponente kojima cijena inace pada dosta brzo..
msvrtan je offline  
Staro 16.04.2009., 22:03   #474
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
čitam sve ovo i nemrem vjerovat kaj ste sve naškrabali tu...

neznam odkud da krenem... i možda i zbog ovog dobim ban, al nema veze...

prvo, možda još jesam "balavac" na forumu jer ima ovdje i konjina od 40ak godina, al kaj se čudite, ako se nešto ne može, ne može se... sve ste naučeni dobit na taci.. znam da nije mala cifra u pitanju, i ne znam čemu bi ta konfa koristila, al siguran sam da mjesec dana ni sim ni tam... i znam da je stvar takva s trgovinama kakva je, onda bi ja več popizdio od nezadovljstva kakva sam sranja vidio i osjetio na svojoj koži, ne samo prilikom kupovine komponenti, nego općenito.. bavim se takvim poslom da moram iscoltat 2-3k kn na dan ( ne baš svaki) a dobijem ih tek za mjesec dana, ako i onda.... znam da nije lijepo dok netko raspolaže s tvojim novcem, ali onda ide dogovor, platim nešto, ostatak na isporuci i gotova stvar...

zato, ako nešto želiš kupit, ako nema u tom dučanu, obiđem sve pa možda nađem neki u kojem ima.. ako nema, onda se čeka... tako je bilo i bit će...
još pogotovo ako nabavlja neke egzotične komponente...


ne branim čovjeka, niti sam išta kupio od njega, al shvaćam da ima problema s dobavom, i šta sad.. treba ga ubit radi toga?

takva su vremena, to još niste skužili?

zaboravi hgspot, vemil i ostale.. oni imaju ili nemaju.. i boli ih briga za tebe.. uzmi ili ne, tvoj problem...
T0mB1ll je offline  
Staro 16.04.2009., 22:24   #475
fordam
Premium
Moj komp
 
fordam's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Earth
Postovi: 118
He he da sam u kolovozu pokrenuo temu vezano za lapove ... mozda bi jednog dobio za kompenzaciju.

Ovako barem su novci bili vraceni. Ali jednom nece bit dosta velike avansne uplate da se pokriju povrati. U ovakvom nacinu finansiranja ( piramida - placaj svoj lap i prodaj jos dva da na kraju mozda dobijes svoj ) svaki krug je skuplji i skuplji....

Ko zna koliko je sretnika koji jos cekaju
fordam je offline  
Staro 16.04.2009., 22:34   #476
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,700
Citiraj:
Autor mymoon Pregled postova

šta si htio reći ovime?
Pa htio sam reci da onaj tko ne mora ili ne zeli ne mora uzimati kod Darka, vec moze se zaputiti u jedan od velikh centara i tamo kupovati..
srale7 je offline  
Staro 16.04.2009., 23:21   #477
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,386
pa naravno da onaj koji "ne želi" neće kupovati...
mymoon je offline  
Staro 16.04.2009., 23:36   #478
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,700
Citiraj:
Autor mymoon Pregled postova
pa naravno da onaj koji "ne želi" neće kupovati...

Naravno, ali taj isti ne mora pljuvati ovdje
srale7 je offline  
Staro 17.04.2009., 03:50   #479
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Koji st vi svi sad Moralesi

Sad vas jebe ljubomora sto je covjek bez potrosene kune (ali opravdano) dobio takav jeben monitor. I vama bi kao bilo to bad uzet od nepoznatog covjeka..Jea vrajt

Koja trulež na ovom threadu
Kakva ljubomora čovječe?

Prvo pljuvanje po Hardveraju, a onda dođe jedan monitor i sve je super? Nema veze što je lik neodgovoran i posluje ko baba koja prodaje kokoši na tržnici i kad kupuješ usput saznaš cijelu povijest bolesti šire i uže obitelji, koliko godina mu ima baba i koliko puta dnevno mu žena ima trudove..

I netko je rekao da pretjerujem.. Nisam.. To što je vama važan samo novac je druga stvar, btw. ženske osobe čija naklonost se kupuje poklonima nazivaju se "sponzorušama", a za muške imate puno gadnije nazive..

I ovaj thread je baš super reklama za Hardveraj:
Citiraj:
Neodgovorna smo, neorganizirana, nesposobna i ako zatreba lažljiva trgovina koja će učiniti sve da uzme vaš novac na zadovoljstvo i kupca i trgovca. Kupite kod nas i nakon što uzmemo vaš novac i zavlačimo vas mjesecima uvijek se možete požaliti na PCE Forumu i ako vam ljudi povjeruju možda dobijete novi monitor!
 
Staro 17.04.2009., 03:54   #480
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,700
Imate Vemil i Hg spot i kupujte tamo..Tamo ne zavlace..
srale7 je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na