Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.05.2007., 14:43   #1
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,019
Red face Zagreb-kako od A do B

Dakle da ne duljim puno, prvi puta u životu se moram sam snać u Zg doći od točke A do točke B, konkretno od glavnog autobusnog kolodvora do Baštijanove. Budući da mi karte koje sam iskopao na netu ne pomažu puno, molio bi cijenjene forumaše ako mi mogu dati informaciju koje tramvajske ili autobusne linije me mogu odvesti na željenu destinaciju. Molim da mi ne preporučate taxi službu, osim ako nije neka razumna cijena u pitanju.
Također bi molio da se ne čudite previše ovoj molbi, ovo mi je treći odlazak u Zg u životu, a prvi puta sam bio u 7-om osnovne.
Daklem pomozite njubari da se snađe u Zagrebu
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2007., 14:46   #2
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,735
bastijanova je velika, do kojeg dijela? uglavnom, kod autobusnog kolodvora sjedas na tramvaj 3, on skrece kod cibone, vozis se do rmize i tamo po setalistu ides do bastijanove. mislim.
rendula je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.05.2007., 14:50   #3
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,019
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
bastijanova je velika, do kojeg dijela?
Do Baštijanove 52a, konkretno firma Combis, bio sam tamo al su me vozili, ovo moram solo jer idem na tjedan-dva dana gore. To je odmah pored Končar instituta za elektrotehniku. Hvala.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2007., 14:52   #4
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
http://www.imagesforme.com/images/6547ZET linijie.gif (192kb)

Karta tramvaja

Načina ima više:
Tramvajem (5-ica) pa onda presjesti na 3-ku koja vozi direkt do Ljubljanice (okretište tramvaja) pa onda po potoku desno 5minuta piješke i prva ulica koja siječe taj potok je Baštijanova. Ovim putem dođeš do sredine Baštijanove (kada kažemo po sredini, mislim na dužinu ulice)

Drugi način:
2-jkom do Črnomerca, pa onda na bus 109 (Črnomerec-Dugave) i izači na stanici kod Baštijanove (stanica je na križanju Baštijanove i Selske) - pitaj vozača busa di trebaš točno izač (mislim da je to 5 stanica busa).
Tu dođeš na jedan kraj Baštijanove.

Do kuda točno trebaš ići u Baštijanovoj ? Končara ?

Inače, to ti je moj kvart, pa ako trebaš pomoć, give me a PM

EDIT:
Broj 52 je bivši Ve-milov dućan

Inače, sad me Rendula malo zbunio. 3-jka ne vozi od Autobusnog kolodvora (a bome niti od Glavnog kolodvora, ako je na njega mislio. Od glavnog vozi 9-ka prema Ljubljanici)

Rendula, kaj si ti mislio ?

EDIT2:
Puno je bolje onda ići opcijom po potoku, jer Baštijanova ti siječe potok taman kod Končara
Pa onda samo po parkingu od Končara do Combisa...
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2007., 14:55   #5
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Mozda ovo pomogne malo

http://www.zet.hr/pdf/mrezadan.pdf

Remiza = Ljubljanica
Nijedan tramvaj ti ne vozi izravno, znaci mozes do stanice na krizanju Drziceva/Vukovarska (ta stanica ti je označena kao držićeva na karti) pa na trojku ili druga opcija dvojkom do glavnog pa presjednes ne devetku.

Citiraj:
vozis se do rmize i tamo po setalistu ides do bastijanove. mislim.
Ako se dobro sjecam tako je, setaliste ide uz neki potocic, samo po njemu i izbije se na bastijanovu.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2007., 14:57   #6
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,548
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Dakle da ne duljim puno, prvi puta u životu se moram sam snać u Zg doći od točke A do točke B, konkretno od glavnog autobusnog kolodvora do Baštijanove. Budući da mi karte koje sam iskopao na netu ne pomažu puno, molio bi cijenjene forumaše ako mi mogu dati informaciju koje tramvajske ili autobusne linije me mogu odvesti na željenu destinaciju. Molim da mi ne preporučate taxi službu, osim ako nije neka razumna cijena u pitanju.
Također bi molio da se ne čudite previše ovoj molbi, ovo mi je treći odlazak u Zg u životu, a prvi puta sam bio u 7-om osnovne.
Daklem pomozite njubari da se snađe u Zagrebu

Mozes otici do Ljubljanice pa onda pjeske preko Fallerovog setalista kreni prema sjeveru, ili mozes otici do Mazuranicevog trga (to je trg izmedju HNK, Drzavnog arhiva i muzeja Mimara, gdje je i Etnografski muzej, a nalazi se blizu Botanickog vrta) pa onda na bus 118 za Voltino.

Kako do tamo...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2007., 14:58   #7
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,446
Javi se mitzeku, on te prebaci
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2007., 15:02   #8
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,735
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
Nijedan tramvaj ti ne vozi izravno, znaci mozes do stanice na krizanju
kak ne vozi izravno, pa trojka vozi po vukavarskoj, ima od autobusnog do stanice nekih 2min :?
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2007., 15:04   #9
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Evo jos bolje, kako od ljubljanice do bastijanove
http://206.222.26.154/GElin/

Ukucaj bastijanova, zumiraj jedanput, ako se ne varam zuti krug je zadnja stanica trmavaja, oznaceno je i Fallerovo setaliste, evo slika da ne trazis

Edit:

Evo pravi link, na svastari nema slika, zaboravih

http://www.imagesforme.com/images/79810000001222.jpg
morph je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2007., 15:06   #10
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
kak ne vozi izravno, pa trojka vozi po vukavarskoj, ima od autobusnog do stanice nekih 2min :?
ako je bio 3 put u zagrebu on to ne moze znati, dobro moze vidjeti na karti, ali opet postoji mogucnost nesporazuma (da ne bi cekao trojku na autobusnom)...
sto preciznije to bolje...
morph je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.05.2007., 15:07   #11
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
kak ne vozi izravno, pa trojka vozi po vukavarskoj, ima od autobusnog do stanice nekih 2min :?
Mora ići do križanja Držičeve i Vukovarske
A to može ili 5-icom jednu stanicu (ili više njih, jer par stanica 5-ica i 3-ka idu po istoj ruti, što se i vidi na karti).

Uglavnom, Pomo, ili se prošeći do križanja Vukovarske i Držičeve pa tamo na 3-jku koja ide do okretišta Ljubljanica ili više stanica 5-icom prema Jarunu (piše na tramvaju), pa onda izađeš na Vukovarskoj iz petice i na istoj stanici pričekaš 3-cu.

S njom do kraja, i onda ćeš, kada izađeš na okretištu ići prema potoku (potok ti je 50m od mjesta di izađeš iz tramvaja).

EDIT:
Kako od Ljubljanice do Baštijanove - pic

Zadnje izmijenjeno od: Vuco. 05.05.2007. u 15:19.
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2007., 15:10   #12
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,480
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
mozes otici do Mazuranicevog trga (to je trg izmedju HNK, Drzavnog arhiva i muzeja Mimara, gdje je i Etnografski muzej, a nalazi se blizu Botanickog vrta) pa onda na bus 118 za Voltino.
Mislim da mu je to najpametnije.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2007., 15:17   #13
Foxman
localhost
Moj komp
 
Foxman's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 711
Dakle vrlo je bitno jel radni dan ili vikend/blagdan jer tramvaj broj 3 vozi samo radnim danom!!!!

Ako je radni dan (ako nije javi):



Dakle dodjes na kolodvor (plavi krug) i kad izadjes ides desno i hodas uz ulicu (Držičeva) (plava linija) dok ne dodjes do semafora (na Vukovarskoj) vidjeti češ tram stanicu i tu čekaš tramvaj broj 3. Uđeš u njega i voziš se skroz do kraja do okretišta.



Dakle sad na ovoj slici ti je okretište nacrtano i oznaceno sa crvenim krurom (tramvaj) i dalje pratiš plavu liniju. Hodati češ po puteljku uz potok (Fellerovo šetalište) [plava linija]. Kad dodjes do prve ceste ideš lijevo i s desne strane ces vidjeti zgradu.

Eto nadam se da sam pomogao.

Sretno

EDIT: hebi ga kad sma otvorio pa procito sve tabove i poceo pisat nije bilo dva odgovora jos pa da ne bi bilo zabune...

Uglavnom 118 bus je loša ideja jer dok dodje do njega izgubiti će se....
Foxman je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2007., 15:31   #14
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
Posto je to moj stari kvart

Izadjes s autobusnog i odes na jug nekih 200 metara do prvog raskrizja. Stanica koja ti treba je upravo ispred tebe i sjedni na tramvaj broj 3. Ako hoces slobodno pitaj da li vozi za ljubljanicu/remizu. Kada dodjes do zadnje stanice, kreni u smjeru u kojem si dosao jos nekih 50m dok ne nadjes potok. Kreni desno po njemu (smjer sjever) i ides nekih 300-400 metara. Kada dodjes do prve ceste koja prelazi potok skreni ljevo (na zapad) i vidjeti ces s desne strane nakon 150 metara zgrade a s lijeve ooogromno prazno parkiraliste. E to desno je combis. Imas na dugoj ogradi mala vrata sirine metar, udji unutra i u toj zgradi u prizemlju su.

Ako imas ista tesko za nositi uzmi taxi jer nemoguce je javnim prijevozom lako doci. Kuda god isao imas dosta za hodati (ona varijanta da ides na bus isto tako ima dosta hodanja)
msvrtan je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2007., 15:33   #15
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,019
Yebemu, tolko ste me zatrpali odgovorima u 5 min da nemam riječi. Svima puno hvala. Uz sve karte što ste se potrudili označit vjerujem da se nećem izgubit .
Eto kad sam već otvorio topik da se i pohvalim, u navedenoj firmi sam dobio posao network admina na području Rijeke (nema više bauštele), a svrha puta je neki seminar koji su organizirali, da mene i još par novozaposlenih kolega osposobe koliko toliko za rad.
Ugl, hvala svima još jednom, pogotovo Vuci i Foxmannu na označenim kartama
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2007., 17:20   #16
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
čestitam na poslu. inače i moja tvrtka surađuje s combisom. osoblje im je odlično i poprilično su profesionalni te stvarno u mojoj suradnji s njima nikada nije bilo problema.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2007., 14:42   #17
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Eto kad sam već otvorio topik da se i pohvalim, u navedenoj firmi sam dobio posao network admina na području Rijeke (nema više bauštele), a svrha puta je neki seminar koji su organizirali, da mene i još par novozaposlenih kolega osposobe koliko toliko za rad.

Bok, novi kolega.

Za pocetak, kolege iz firme su ti uvijek na usluzi, nisi valjda stvarno isao pjeske?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2007., 15:14   #18
Boopsy
Premium
Moj komp
 
Boopsy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 208
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Mora ići do križanja Držičeve i Vukovarske
A to može ili 5-icom jednu stanicu (ili više njih, jer par stanica 5-ica i 3-ka idu po istoj ruti, što se i vidi na karti).[/URL]

Petica ne vozi vise po Drzicevoj zbog radova na Kvatricu, vec umjesto da skrene u Drzicevu nastavlja Vukovarskom prema istoku.
__________________
C2D e6320, AC freezer Pro
Asus P5B Deluxe wifi
Sapphire 2900Pro
HDD Hitachi 80Gb
4x1Gb DDR2 800
Corsair 450
Boopsy je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2007., 16:16   #19
Quick22
Premium
Moj komp
 
Quick22's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 113
Citiraj:
Autor Boopsy Pregled postova
Petica ne vozi vise po Drzicevoj zbog radova na Kvatricu, vec umjesto da skrene u Drzicevu nastavlja Vukovarskom prema istoku.
baš sam to htjel komentirati ... petica već dosta vremena ne skreće u Držičevu (zbog radova na Kvatriću) već ide do Heinzelove (tj. nastavlja po Vukovarskoj) ... trebali su to prije dečki iz zg-a ispraviti



A najlakše ti je doći do Baštijanove tramvajem broj 3 ... tu su več objasnili kako pa da ne ponavljam ...
Quick22 je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2007., 08:32   #20
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,019
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Bok, novi kolega.

Za pocetak, kolege iz firme su ti uvijek na usluzi, nisi valjda stvarno isao pjeske?

I ne, nisam išao pjehe, došao sam s trojkom po Vucinim uputama.
BTW jesmo se upoznali u firmi?
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2007., 09:48   #21
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova

I ne, nisam išao pjehe, došao sam s trojkom po Vucinim uputama.
BTW jesmo se upoznali u firmi?
Nismo, ako te i jesu prosetali po firmi ja sam najvjerojatnije bio negdje van firme. Po obicaju.

Jesi li u Zagrebu ili si se vratio?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2007., 09:52   #22
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,019
U Zg sam cijeli ovaj i idući tjedan u pfc5 (aktiva) na obuci kod gosp. Winterstegera. Nije puno za učit, samo su stisnuli cijeli CCNA tečaj u par dana , pa se od 8 do 8 ne mičem nikud.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2007., 10:51   #23
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
U Zg sam cijeli ovaj i idući tjedan u pfc5 (aktiva) na obuci kod gosp. Winterstegera. Nije puno za učit, samo su stisnuli cijeli CCNA tečaj u par dana , pa se od 8 do 8 ne mičem nikud.
Hihihi, idem mu reci da vas ne muci previse.

Kad nadjes vremena, probaj me uloviti.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2007., 21:48   #24
mighty
Premium
Moj komp
 
mighty's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 516
znam da dižem stari thread ali potrebna mi je pomoć pa ako bi netko bio voljan uskočiti bio bih mu jako zahvalan...

dakle... u petak dolazim u zg na pripreme za upis na fakultet pa me zanima sljedeće...
na koji način zet-om doći od palmotićeve (učenički dom željezničke škole) do piorettijeve 6 (rgn fakultet).

također ako nebi bio problem ucrtati put na kartu zete...

hvala unaprijed
mighty je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2007., 22:31   #25
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2007., 22:39   #26
mighty
Premium
Moj komp
 
mighty's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 516
hvala na brzom odgovoru...
mighty je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2007., 22:48   #27
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
NP

i ja sam se dosta gubio po zg, pogotovo s tramvajima kada su bili prijave i upisi na faks
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2007., 23:05   #28
dDario
Premium
Moj komp
 
dDario's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,567
__________________

IBM T43 > Centrino M750 > 2GB DDR2 > 60GB > DVD-RW > 14" XGA
Atom 230 > D945GCLF > 1GB Buffalo > 120GB > DVD-RW > HP L1940
Atom 330 > D945GCLF2 > 2GB G.SKILL > 160GB > DVD & DVD-RW > SM720N


E1400 > G31-M7 TE > GB DDR2 > 80GB > DVD & DVD-RW > SM720N
E1400 > G31-M7 TE > 2GB DDR2 > X1600Pro > 250GB > DVD & DVD-RW > SM932B


X4 9950 > AM2NF3-VSTA > 2x2GB G.SKILL > Parhelia 256 > 2x 640GB > DVD-RW > 2x SM205BW
E6300 > ASUS P5B > 2xGB kingmax > X1900AIW > 2x320GB > DVD-RW & DVD-RW > LG 194WT

dDario je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2007., 14:43   #29
bobe
teta Mraz
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: hr
Postovi: 1,596
e bas super! meni bi netko trebao objasnit kako da dodjem od FER-a do centra grada, tj mjesta za koje ja mislim da je centar dakle tamo di je pazar na koji se penje skalama i onaj kafic sa crvenim suncobranima , sve sto znam je doci do Glavnog zeljeznickog i autobusnog kolodvora (ovo drugo je nevazno al eto da se pohvalim), znam da mi je na putu do tamo importanne pothodnik, al dalje ne znam, treba mi jer ocu u mali soping posli prijemnog pa eto da se ne zgubim negdi, jer mi svi frendovi od gore idu doma do tada, zahvaljujem unapried

moze tramvajskim linijama, al nije mi problem niti pjesacit mozda i kupi nesto usput jer znam da ima vele ducana po unim ulicama, i da, znam da ima pripun qu*** pjesacenjem jer sam vec isao jednom, al da me ubijes ne bi se sitio kudan smo to isli, samo smo ubirali zagrepcanke uffff...NHF
__________________


Zadnje izmijenjeno od: bobe. 20.06.2007. u 14:57.
bobe je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2007., 15:02   #30
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor bobe Pregled postova
e bas super! meni bi netko trebao objasnit kako da dodjem od FER-a do centra grada, tj mjesta za koje ja mislim da je centar dakle tamo di je pazar na koji se penje skalama i onaj kafic sa crvenim suncobranima , sve sto znam je doci do Glavnog zeljeznickog i autobusnog kolodvora (ovo drugo je nevazno al eto da se pohvalim), znam da mi je na putu do tamo importanne pothodnik, al dalje ne znam, treba mi jer ocu u mali soping posli prijemnog pa eto da se ne zgubim negdi, jer mi svi frendovi od gore idu doma do tada, zahvaljujem unapried
Na vukovarskoj sjednes na 13-icu (stanica vrbik) i odveze te do Trga.
http://www.imagesforme.com/images/6547ZET%20linijie.gif
Mozes i pjesice
http://206.222.26.154/GElin/
ukucaj ovdje "unska 3, zagreb", ides na sjever-sjeveroistok...pjesacka zona u centru je oznacena narancastom bojom
morph je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na