Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.11.2003., 14:51   #31
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Originally posted by razlo
Eh uljecem pri kraju al evo ... imam AMD Barton 2600+ i Alpha PAL6030 s bakrenom jezgrom i Sanyo Denki ventom. Posto proc nemam dugo ne znam kako tocno variraju temp, ali mislim da mi proc nikad nije bio na više od 47C i to nakon sat-dva heavy duty igranja. Inace brije negdje od 38-42C. Istina imam usisni vent i ispusni, plus enermax iznad proca. Nisam bas stigao procitat cijeli thread, vidim da se nekaj svadjate, ali eto kad imam vec tu Alphu red je da se javim.
Isto Alpha PAL6030 sos Sanyo Denki, Enermax 350, Epox 8RDA+, Barton 2500+ - idle oko 38-42 full max 48C. Jedino kaj treba tu i tam skinut vent i ljepo ga počistit od prašine.
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2003., 08:10   #32
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Originally posted by MisterM
Isto Alpha PAL6030 sos Sanyo Denki, Enermax 350, Epox 8RDA+, Barton 2500+ - idle oko 38-42 full max 48C. Jedino kaj treba tu i tam skinut vent i ljepo ga počistit od prašine.
Zanimljivo je što sam u par zadnjih postova vidio Alpha PAL6030, a u naslovu lijepo piše Alpha MUC6030. Ja znam da je razlika u te dvije u ventu (MUC bi trebao biti bolji, PAL sa Sanyo Denki), ali je problem što svi pišu da imaju Sanyo Denki.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2003., 08:34   #33
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Originally posted by Elven
Zanimljivo je što sam u par zadnjih postova vidio Alpha PAL6030, a u naslovu lijepo piše Alpha MUC6030. Ja znam da je razlika u te dvije u ventu (MUC bi trebao biti bolji, PAL sa Sanyo Denki), ali je problem što svi pišu da imaju Sanyo Denki.
Dapače, sad sam vidio da u naslovu piše PAL6030MUC, sad mi više ništa nije jasno. Kak se zove onda ona druga verzija?
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2003., 11:25   #34
razlo
Somewhere around Barstow
 
razlo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 316
Citiraj:
Dapače, sad sam vidio da u naslovu piše PAL6030MUC, sad mi više ništa nije jasno. Kak se zove onda ona druga verzija?
Mislim da je moja PAL6030MUC i da je to full naziv, ak se dobro sjecam kad sam ja kupovao bile su dve verzije za kupit, jedna sa bakrenom jezgrom druga ne, a na obe je bio Sanyo vent barem u HGŠrotu.
razlo je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2003., 15:14   #35
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Originally posted by razlo
Mislim da je moja PAL6030MUC i da je to full naziv, ak se dobro sjecam kad sam ja kupovao bile su dve verzije za kupit, jedna sa bakrenom jezgrom druga ne, a na obe je bio Sanyo vent barem u HGŠrotu.
Točno tak u HG-u PAL6030MUC, vent Sanyo a jezgra bakrena.
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2003., 18:58   #36
Shteff
Premium
Moj komp
 
Shteff's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2003
Lokacija: Zabreg
Postovi: 295
Citiraj:
Originally posted by MisterM
Isto Alpha PAL6030 sos Sanyo Denki, Enermax 350, Epox 8RDA+, Barton 2500+ - idle oko 38-42 full max 48C. Jedino kaj treba tu i tam skinut vent i ljepo ga počistit od prašine.
joj ljudi dajte se skoncentrirajte....te epoxice pokazuju temperaturu na senzoru matične, temperatura u jezgri vam je minimalno 10 celzijanera viša, zato se neki snebivaju kako su različite temperature, tempa do 60 u jezgri je ok, što se tiče ovog coolera sa sanyo ventom 60x60x25 to je živi shit, na AMD-u se za nešto ozbiljnije nema kaj tražit bez 80 mm-venta

Zadnje izmijenjeno od: Shteff. 29.11.2003. u 19:13.
Shteff je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2003., 09:58   #37
razlo
Somewhere around Barstow
 
razlo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 316
Citiraj:
što se tiče ovog coolera sa sanyo ventom 60x60x25 to je živi shit, na AMD-u se za nešto ozbiljnije nema kaj tražit bez 80 mm-venta
:clap: daj molim te ...
razlo je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2003., 11:39   #38
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,373
Imao sam ja coolermastera DB5 60×60 ventilator na velikom pasivnom elementu i temperatura mi je bila 53°MAX!
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2003., 00:53   #39
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Mislim da je on krivo spojio kooler.Piše da ga je spojio na matičnu,a možda je taj kooler prejak za napajanje iz matične,pa bi ga trebao spojit na Molex.
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2003., 00:03   #40
Mailman
Premium
 
Mailman's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,606
Citiraj:
Originally posted by razlo
Mislim da je moja PAL6030MUC i da je to full naziv, ak se dobro sjecam kad sam ja kupovao bile su dve verzije za kupit, jedna sa bakrenom jezgrom druga ne, a na obe je bio Sanyo vent barem u HGŠrotu.
Alpha PAL6030MUC - bakar
Alpha PAL6030MFC - aluminij
Mailman je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na