Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.12.2007., 16:07   #631
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,193
Citiraj:
Autor fratartucko Pregled postova
Zaboravio si Korn, ipak su oni prvi koji su zarolali tu NU- metal lavinu.
Ja bih još spomenuo trojac BM-a Satyricon, Dimmu Borgir i Immortal, zatim Fear Factory, te skandinavsku gardu Children of Bodom, In Flames i Dark Tranquility. A pošto se u par postova često spominje Anselmo, svima preporučujem Lamb of God, na tragu su Pantere, a žbuka pada sa zidova kad dečki sviraju, uz to su fakat nadareni glazbenici(ako se to smije reći za metalce). I još samo R.I.P. Dimebag
da, lamb of god su isto tako odlicni
pa sam phil ih je prozvao Panterom novog doba
iako mi je album iz 2003-ce katastrofalno slozen. Neslusljiv. Zvuk je da nemoze bit gori. Bljed, ispran, bez dubine, zveckav..
2004 i 2006 su odlicni.. jel netko gledao killadelphia DVD? za pogledat jedanput i smijat se.. onako odlicna za***ancija i to..

Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
meni nije..sorry...vidim ima ljudi koji se kunu u Blind Guardian..meni je to muzika za kikiće od 12g...zajaši zmaja i zabij se u stup...ne,hvala..bolje Slayer lijepo,Pantera i Machine head..pa razbit nekom glavu...sad sam u nekoj destructo-metal fazi...black-death-thrash...
Oduvijek sam vise volio ove "izravne" znaci agresivne i brze kao slayer, chimaira, pantera.. itd sa onako "sočnim" riffovima punim energije nego Burzumovskim tamno-depresivnim temama.. gospodin Varg je u tim pjesmama dočarao zvuk istinskog zla, gnoja i trulosti.. samo se ubediram kad to slusam. Ali da je kreativac, je.

Satyricon je izdao odlican album 2006, Diabolical, Now. Naizgled neizgleda nesto posebno ali su pjesme odlicno sklopljene, jednostavnim a pamtljivim riffovima..

hm na sta me to podjseca jednostavna ali legendarna..
Re-spect = Walk!
R.I.P. Dimebag

Ho jooj i Floods solo mi je tako savršen solo, joooooooooooj dimebag da si jos s nama, njega se coek nemoze naslusati. Taj čovjek je prebacio misao i emociju na tu gitaru, to su takvi riffovi i soloi koji ce se pamtiti.. ko sto se slayerov reign in blood pamti i obavezan je dio lektira svakog tko slusa metal.

isto tako po meni album godine..

Watain - Sworn To The Dark

iako je watain i prije imao dobre stvari ovo je totalno inovativan i originalan album koji vrvi od materijala i tako je gusto napravljen da ce te ga slusati jos duuugo.. jako duugo. Ko ovo ne poslusa, zao mi ga je. Watain!
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2007., 16:26   #632
bili-rw
Superbad
Moj komp
 
bili-rw's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Milky Way
Postovi: 39
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
pa razbit nekom glavu...sad sam u nekoj destructo-metal fazi...black-death-thrash...
ne znam meni za tu destructo fazu nikad nije bilo bitno da je to trash ili nesto slicno, nego vokal i gnjev. npr odlicni rollins band i ratm. al dobro to su ukusi

@thedream: gore u onu skupinu hall of metal fame si definitivno zaboravio Motörhead koji i dan danas imaju isti brz i prljav zvuk kao i prije 30 godina

a ovaj skandinavski metal mi je smijesan, al dobro

jel netko slusao Danzig (ex-vokal misfits) odlican band (al ima glupu furku na sotonu i te sheme), barem je meni bio do 5 albuma
bili-rw je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2007., 16:31   #633
Sonic1984
Premium
Moj komp
 
Sonic1984's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 541
Iron Maiden

Cuo sam Iron Maiden dolazi sljedece godine u Split. Dali mozda neko od vas zna kada ako je to uopce istina?????
Sonic1984 je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2007., 16:34   #634
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,481
Citiraj:
Autor Sonic1984 Pregled postova
Cuo sam Iron Maiden dolazi sljedece godine u Split. Dali mozda neko od vas zna kada ako je to uopce istina?????
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=90232
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2007., 17:05   #635
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor bili-rw Pregled postova
@thedream: gore u onu skupinu hall of metal fame si definitivno zaboravio Motörhead koji i dan danas imaju isti brz i prljav zvuk kao i prije 30 godina
ROFL, sad ga mozemo prcat kako je zaboravio motorhead.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2007., 17:19   #636
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,458
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
ROFL, sad ga mozemo prcat kako je zaboravio motorhead.

priznam..papak sam..zaboravio motorce..a svira mi upravo We are motorhead...
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2007., 17:40   #637
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
A kod mene se vrti No sleep 'till Hammersmith
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2007., 19:00   #638
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,193
Lemmyev vokal je legendaran
the ace of spades..
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2007., 20:10   #639
bili-rw
Superbad
Moj komp
 
bili-rw's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Milky Way
Postovi: 39
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
priznam..papak sam..zaboravio motorce..a svira mi upravo We are motorhead...
za pokoru poslusaj 5 puta The road crew, 3 puta Overkill i jedan Ace of Spades
bili-rw je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2007., 20:15   #640
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,458
..a za tebe i skandinavce...da se naučite malo....this one is called Domination buahahaha :


http://www.youtube.com/watch?v=LTR-tePa0Bg

uživajte,papci
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2007., 21:12   #641
tOta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: ...
Postovi: 681
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
..a za tebe i skandinavce...da se naučite malo....this one is called Domination buahahaha :


http://www.youtube.com/watch?v=LTR-tePa0Bg

uživajte,papci
FFS prestani pljuvati po onome što ne slušaš, u profilu stoji dob 23 godine.

Uživaj

Kao što većina tvrdi da je Slayer obavezna lektira za nekog što sluša metal iako osobno slabo podnosim Arayu, preporučujem Celtic Frost tek tako da neki prošire vidike Rasprava u duhu metala, nažalost često viđeno pljuvanje po onome što netko ne smatra pravim / true / tr00 metalom kako god.

np Motörhead - Sword Of Glory
tOta je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2007., 14:07   #642
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,458
..istina,stoji 23g..ali ako ti misliš da sam ja ovdje ozbiljan..onda ti imaš minus 23 godine..nit pljuljem muziku ozbiljno,nit bi ljude pljuvao,pogotovo koje ne poznam....iznosim isključivo osobno mišljenje na manje-više moderator-free topicu..gdje se možemo izraziti i reći šta mislimo...

da ti nacrtam..pošto vidim da slabije kopčaš fore i tako to...nordy-metal je smeće...imho..i za mene je to kraj priče.Slušam i ja motorce,zaboravio sam ih napisati..tako da možeš pobrisati pjenu s ustiju..

i za kraj..slušam ovaj svoj trash preko 15g..otkad znam da imam p......k umjesto onog što imaju cure..to sam skužio na tjelesnom u 3 razredu..prema tome..nemoj omalovažavati na temelju godina..ja imam sve albume koji su mi potrebni i ne pišem bzvz..

uživaj i ti..i lijep pozdrav...

i nema za mene čru i fejk..ima samo sranje..šta kako sam iznio..puno toga meni i je...osobno...samo osobno..ništa ne generaliziram..to je moj stav..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2007., 16:07   #643
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,481
thedream-pretjerao si sa flejmanjem, ovo nije prvi put da upozoravam na takve stvari...ne volimo svi sve, ne treba te previše bolit čkapi kaj se nekom sviđa i kaj sluša a kaj ne.

To kaj je nekom smeće a nekom super slobodno preselite na ICQ
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2007., 23:59   #644
LordNitro
Premium
 
LordNitro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,610
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
sorry..meni smeće...Hammerfall sam po sebi..a njihovi klonovi još više..ti svi Dimmuji,Blajndovi...no,no......not in my house...čitaj ovo...P A N T E R A...ili kraće...D O W N.....teški ownage...može i zadnji Machine Head...
Ciljao sam na to da Blind Guardian nikako ne može biti skandinavsko smeće kada su dečki iz Njemačke... Zašto odmah nisi rekao da je sve smeće osim par bendova koje ti slušaš? NHF, ali takve izjave mi nikako ne idu uz osobu od 23 godine...

Izjave tipa "sve što ja ne koristim, ne posjedujem i ne slušam je smeće i jedino sam ja u pravu" su fakat blesave... Pogotovo kada ih daješ bez ikakvih argumenata. Znam da je sve subjektivno i da sve ovisi o čovjeku i njegovom ukusu (pogotovo što se tiče glazbe) , ali jednostavno nije u redu pljuvati...
__________________

Kirk: "Spock, you want to know something? Everybody's Human."
Spock: "I find that remark... insulting."
LordNitro je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2007., 12:14   #645
MetallicA
Premium
Moj komp
 
MetallicA's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: my zimmer
Postovi: 521
e ljudi eo vjerojatno za ovo nitko nije cuo ,al ***eno je


http://uk.youtube.com/watch?v=Rvf-BP...eature=related
__________________
"...thrashing allaround,acting like a maniac..." what is it ? Call oF DuTy ....pwning
MetallicA je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2007., 12:41   #646
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
Citiraj:
Autor MetallicA Pregled postova
e ljudi eo vjerojatno za ovo nitko nije cuo ,al ***eno je


http://uk.youtube.com/watch?v=Rvf-BP...eature=related
malo mi je gitara blesava

hehehhe

sig...

...thrashing allaround,acting like a maniac... WHIPLASH !!!
Željac je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2007., 12:47   #647
MetallicA
Premium
Moj komp
 
MetallicA's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: my zimmer
Postovi: 521
Citiraj:
Autor Željac Pregled postova

...thrashing allaround,acting like a maniac... WHIPLASH !!!


o zeljac pa nisamo se vec dugo culi...
__________________
"...thrashing allaround,acting like a maniac..." what is it ? Call oF DuTy ....pwning
MetallicA je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2007., 19:34   #648
fratartucko
Just married!!!!
 
fratartucko's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb-Bjelovar
Postovi: 85
A ja se već ponadao da smo se riješili takvih bandova, mislim ne mogu više te likove u tajicama i gole do pasa ni vidjeti ni čuti. Da imaju nešto posebno za ponuditi, ajde nema frke, ali žvakanje prazne slame, po 555. put baš me i ne privlači. I sad oni na turneju, jer kao drukčije sviraju, ili što? Heavy metal, ko fol malo thrasha i eto dobitne kombinacije. Dobro, vjerojatno ima dosta ljudi koje pere nostalgija, ali svejedno meni je takvih bandova puna kapa
fratartucko je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2007., 21:10   #649
MetallicA
Premium
Moj komp
 
MetallicA's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: my zimmer
Postovi: 521
joj kak mene opet zivcira dok uvjek netko ima nesta za prigovorit ajde molim te slusaj koji glas ima pogledaj(poslusaj) si negdje ovu "uvodnu" solazu ....little wing od đimija je puno jednostavinij od ovoga a za gitarista nitko cuo nikad nije....hm...di je tu heavy metal?

i da ajde mi pokazi neki bend DANAS koji svira takvo nekaj...ili nisi skuzio koji je datum ovog a? 1985
__________________
"...thrashing allaround,acting like a maniac..." what is it ? Call oF DuTy ....pwning
MetallicA je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2007., 22:20   #650
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,337
Ignoriram ovaj thread već dosta dugo iako sam uredno "pretplaćen" na njega i pročitam svaki post koji napišete.

Jelc je već uputio blagu opomenu. Ja nisam moderator te nemam to pravo, mogu samo iznijeti svoje mišljenje.

Jednom sam negdje pročitao da postoje samo dvije vrste glazbe: dobra (kvalitetna) glazba i ona druga (loša), a ne još podvrste kao što ih vi pravite unutar heavy metala. Heavy metal je za mnoge neslušljiv, obično se zbog svoje dinamike, energije, agresivnosti sviđa mladima. Vremenom svaki tip glazbe doživi svoj vrhunac a nakon toga egzistira više manje uspješno zbog grupe ljudi kojima se sviđa.

Zamjetno je da velika večina bendova kao i samostalnih izvođača u početku izvodi brža djela dok se vremenom "smire". Ista pojava je primijećena i kod slušatelja. Zapravo je točnije da ma koliko se nekom nešto sviđalo vremenom čovjek želi proširiti vidike. Vrlo je mali broj onih koji ostanu vjerni samo jednoj vrsti glazbe (ovo ne vrijedi samo za glazbu) već se nastoje razvijati, probati nešto novo, drugačije. Promjena ne mora biti nužno vezana uz godine starosti.

Ja sam bio/jesam metalac, imao sam dugu kosu, slušao bendove koji su tada bilo in. Grozio sam se klavijatura i prljanja heavy metala tamo nekim sintetičkim zvukovima. No vremenom sam shvatio koliko je to ograničeno. I danas postoje tipovi glazbe koje ne mogu podnijeti i u kojima nisam uspio naći ništa kvalitetno. Sad volim poslušati svašta, dosta ljudi mi voli reći da imam specifičan glazbeni ukus ali ne i da mi je ograničen.

Ispričavam se što sam vam zaprljao vaš pure trash ultra monster, whatever... heavy metal thread (ako vam se da bacite se na početak istog i pogledajte kako i zašto je nastao). Htio sam vam samo reći da poslušate i nešto drugo (da i klasika je jako dobra glazba). Ako me ne poslušate sjetite se ovog posta nakon n godina kad više ne budete slušali samo heavy metal i tih par bendova.

Za početak ugodite svojim ušima i poslušajte Stefanovskog, Tommy Emannuela... Nekada jako dobro dođe nakon brutalnog metala.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2007., 23:47   #651
marko_1
Premium
Moj komp
 
marko_1's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 750
Čitam i nemogu vjerovati, prepucavanja kao da slusam djecu kako se svađaju ko je vise čr00, potpisujem post LordNitro-a (imenjak ), i da nadodam nešto, "nemoj se praviti da znaš nešto o čemu nemaš pojma"...
marko_1 je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2007., 00:00   #652
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,193
Ja ocekujem novi mudvayne..
i nista vise, nova je tu, mozak na pašu
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2007., 00:23   #653
fratartucko
Just married!!!!
 
fratartucko's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb-Bjelovar
Postovi: 85
Citiraj:
Autor MetallicA Pregled postova
joj kak mene opet zivcira dok uvjek netko ima nesta za prigovorit ajde molim te slusaj koji glas ima pogledaj(poslusaj) si negdje ovu "uvodnu" solazu ....little wing od đimija je puno jednostavinij od ovoga a za gitarista nitko cuo nikad nije....hm...di je tu heavy metal?

i da ajde mi pokazi neki bend DANAS koji svira takvo nekaj...ili nisi skuzio koji je datum ovog a? 1985
Da ne ispadne flejmanje ili nešto slično, samo da napomenem da je dotični band krenuo na turneju prošli mjesec, i dečki su oduvijek svirali heavy/thrash, sa natruhom nekakve progresive. I nemam ni najmanje namjere uvrijediti nikoga, samo iskorištavam svoje pravo da se izjasnim o dotičnim reunionima. Zar nisu forumi i izmišljeni da se izražavaju mišljenja, ali i poštuju tuđa, što na žalost često nije slučaj.
@LAcy- potpunosti se slažem sa tobom, mislim da je dobra glazba neovisna o žanru kojem pripada, što dokazuje i Amy Winehouse, koja je zadnjih pola godine stalno u mojoj playlisti, uz ine izvođače van žanra metala(da ne nabrajam nepotrebno).
@marko_1- Slušam glazbu koja mi se sviđa, trenutno In Flames, nakon njega Gnarz Barkley, a od pojma ćru mi je zlo, to ostavljam gnjevnim emo tinejdžerima da rasprave među sobom.
Stvarno mi nije namjera vrijeđanje nečijeg glazbenog ukusa, nema smisla da rasprava preraste u prepucavanje, ipak smo mi metalci tolerantna stvorenja, zar ne?
@SniperWolf- i ja sam se veselio, dok nisam skužio da je jedino Dull Boy nova pjesma, a ostatak albuma demoi i live verzije i jedan cover(od Stinga čini mi se), a ništa opet čekanje, dok ne izađe prava stvar
fratartucko je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2007., 00:41   #654
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,193
all work and no play makes Jack a dull boy

ma nije for the people by the people sam presluso odavno. dobro slozen, kao sve opce poznate pjesme a nist nisi prije cuo

nego me zanima kako ce taj novi album zvucati, vise ne krše psihodelično ko legendarni LD50..
hoće li Chadov glas izdržati još jednu turneju iiii
hoće li genijalni basista jos jednom krenuti na turneju bez majice i sa ubergay koznim hlacama
saznajte u novom Mudvayne albumu..
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2007., 00:52   #655
fratartucko
Just married!!!!
 
fratartucko's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb-Bjelovar
Postovi: 85
E na taj albumček bumo se načekali, jerbo tek kreću u studio ovih dana. Znači tek oko ljeta, jer naravno da nećemo skidati sa neta one verzije koje nekim čudom procure par mjeseci prije službenog izlaska. Inače bassist je posebna biljka, jedini koji ga šiša u osebujnosti, ili bolje u nepripadnosti ljudskoj rasi je onaj neandertalac iz Static-X
fratartucko je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2007., 03:16   #656
MetallicA
Premium
Moj komp
 
MetallicA's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: my zimmer
Postovi: 521
http://uk.youtube.com/watch?v=hb5QaCfm7bg
-->
Citiraj:
Autor fratartucko Pregled postova
Da ne ispadne flejmanje ili nešto slično, samo da napomenem da je dotični band krenuo na turneju prošli mjesec, i dečki su oduvijek svirali heavy/thrash, sa natruhom nekakve progresive. I nemam ni najmanje namjere uvrijediti nikoga, samo iskorištavam svoje pravo da se izjasnim o dotičnim reunionima. Zar nisu forumi i izmišljeni da se izražavaju mišljenja, ali i poštuju tuđa, što na žalost često nije slučaj.
mislio sam na ove hlace i bez majce koje te tolko zivciraju...a wte thrash owna...recite kaj ocete

edit: eo malo da o gitaristima pricamo .....evo mene ---> http://uk.youtube.com/watch?v=hb5QaCfm7bg
__________________
"...thrashing allaround,acting like a maniac..." what is it ? Call oF DuTy ....pwning
MetallicA je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2007., 12:35   #657
marko_1
Premium
Moj komp
 
marko_1's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 750
Citiraj:
Autor fratartucko Pregled postova
@marko_1- Slušam glazbu koja mi se sviđa, trenutno In Flames, nakon njega Gnarz Barkley, a od pojma ćru mi je zlo, to ostavljam gnjevnim emo tinejdžerima da rasprave među sobom.
Stvarno mi nije namjera vrijeđanje nečijeg glazbenog ukusa, nema smisla da rasprava preraste u prepucavanje, ipak smo mi metalci tolerantna stvorenja, zar ne?
Jos da to shvate ostali i super , ja mrzim trash iz dna duše (slayer, metallica, pantera itd.) jednostavno se nemogu riješiti neograničene mržnje prema njima, i nigdje ih nisam popljuvao (osim sta ovim postom provociram) tako da ono, peace, love and friendship... and let the mighty dragons carry us to enchanted elven forest!
marko_1 je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2007., 12:42   #658
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,458
...mrziš slayer..joj,joj..opraštam..metallicu..dobro ajd,i ja od 97 nadalje..ali da panteru mrziš,onda pretpostavljam i Down...pa kakav si ti to redneck i jenki?! ...neoprostivo..

..ma mi se volimo svi,samo se malo cimamo...jel te..u biti svi slušamo isti žanr..drukčije pofarban......e hebi ga..moj je black-death-trash..i naravno..south....


samo dok ne misliš da je nightwish i him heavy metal,avril lavigne i pink rock..a tokio hotel death...sve dok to ne izjaviš,priznam te..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2007., 12:48   #659
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,337
Nightwish je heavy metal

Edit: A što je zapravo heavy metal? Bend koji kao instrumente isključivo koristi električne gitare i bubnjeve? Ili neka druga definicija? Ajd da vidimo kako znate što je a što nije heavy metal.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2007., 12:55   #660
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,458
aaaaaaaaaaaaaaaa...odo slušat Opću opasnost..to je naš heavy metal..
thedream je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na