Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.05.2024., 07:04   #31
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,419
Epilog

Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2024., 07:52   #32
Silthrax
Premium
Moj komp
 
Silthrax's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Gračac
Postovi: 454
Ali na steamu se i dalje igra ne moze kupiti u regijama u kojima ne mozes napraviti PSN account. Tak oda prica nije gotova.
Silthrax je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2024., 08:42   #33
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,454
Vox populi ipak može tu i tamo nešto. Vidjet ćemo da li je to to sa PSNom.

Ne znam ni koliko pratite, vj nikako, Ross sa Accursed Farms YT kanala (Ross Game Dunegon) već neko vrijeme ima tu i tamo video pod nazivom ''Dead games news''.
Priča o igrama koje su kreirane kao usluga i koje se više ne mogu igrati kada izdavač ubije podršku. Sada se nameračio na Ubi i na ubijanje The Crew. Skuplja ekipu po netu i po zemljama i plan mu je skupit u što više zemalja potpisa nezadovoljnih korisnika, a zatim da ih oni u toj zemlji tuže za ukidanje podrške tj ubijanje igre koju su platili.
Rekao je da u USA nemaju šanse jer je sve vrlo kapitalistički nastrojeno, ali stalno istražuje i našao je par zemlja gdje imaju šansu.
Meni ovo iskreno zvuči kao borba protiv vjetrenjača, ali svaka mu čast šta ima volje za ovakve pothvate. Ima on detaljan video o tome i stalno baca neke updatee, i tako, ne izgleda to sve blistavo...ali bar pokušava.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN

Zadnje izmijenjeno od: Disco. 06.05.2024. u 08:50.
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2024., 07:17   #34
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 912
igra i dalje štuca, oni nabacuju nikakve warbonde dlcove, u kojima realno nema ništa vrijedno, dobro što se ingame može skupit currency.

Mislim igra mi je još ok jer ne grindeam i igram manje koliko stignem kad imam kakvu ekipu/ponekad solo, ali činjenica je da igra nudi malo kad se dostigne neka razina i realno nema se nekog razloga igrat na lvl9, već protrčat manje težine za sample da se completira ship.

Fali tu još sadržaja, kakvih defense misija di bi sami birali uvjete i parametre.
Raznovrsnija oružja i bolja meta s armorima/helmetima.
Lokacije su isto s vremenom sve slične....

ugl. vrhunska i zabavna igra, no odumire solidnom brzinom, a oni bi rado uvalit nam psn, to je najbitnije.
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na