Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.11.2002., 22:35   #31
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Moguce da te RAM jebaje. Naime, danas sam pricao sa likom s faksa koji je imao infinite loop problem sa svojom novom konfom (sis 648) i sve je rjesio tak da je promjenio RAM (Kingmax inace ).


Da ne bih ostao duzan sto se main teme tice, imao sam prije nekih mjesec dana Gainwardicu ti4200 GS kod koje su se poceli javljat carshevi i korupcija slike. Ne bih se cudio da sam imao isti problem kao SBP sad.


btw. Ozrenu je crkla ploca izgleda, nije problem u kartici. Nije ju jos probao u nekom drugom stroju, ali kaze da mu se dogadjaju slicni problemi sa novom, ispravnom, gf-orsicom od AOpena.

Ja sam cekam da ovaj ti4600 by gainward crkne u mojoj konfi, lele sto cu da popizdim.
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2002., 22:55   #32
sbp
PC Ekspert
 
Datum registracije: Sep 2000
Postovi: 377
Ok, mozda je onda Ozren skocio prije neg je reko hop, a mi svi za njim

Nije tesko bit paranoican u danasnje doba

Le0n: Da, ak ti bas sama kartica crkava ondak imas Pink SOD.

Inace, razmisljam da si kupim sad nekakvo go*no od kartice do proljeca, pa ondak da ubodem nekaj veliko. Ne vjerujem da cu imat puno vremena za igranje tak i tak...
(Steta kaj Voodoo neide na nove ploche)
sbp je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.11.2002., 22:59   #33
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Drmni neki radek 9000 od saphire-a i sve super.

Sta si bacio oko na geforce FX ??
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2002., 23:08   #34
pinsla
Caught Somewhere In Time
 
pinsla's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: zg-vrbani, vž u srcu
Postovi: 1,860
Zaista vas je zanimljivo slušat. Čovjek bi pomislio da to nisu isti ljudi koji su se donedavno kleli u kvalitetu nvidia čipova i msi, gainward kartica
A ljudi shvatite u današnjoj hiperprodukciji takve stvari postale su sasvim normalne??!! Koliko se tih kompjutorskih komponenti proizvede i na kakav način nije ni čudo. A kaj stoji iza svega??
Truli kapitalizam Naravno hteli bi izmust kaj je moguće više love od nas i u tome kaj je najbolje uspjevaju jer kupujemo nazovi kvalitetne proizvode koji onda začas rikavaju!!!
Hiperprodukcija je to ljudi. Dovoljno je pogledat forume na nekim stranim sajtovima pa da se čovjek zapita radi li ikom komp kako valja?????
I sad moram reći da je jasno da možete zaboraviti da su nvidia kartice stabilnije i sigurnija kupnja od ostalih!! Sve je to isto sranje a nvidia loop error ili infinite loop se počeo prvo javljat na nvidia karticama pa se ne mogu složiti ni s tim da su njihovi drajveri tako ludo dobri kak svi govore da jesu.
Zaključak nakon svega: Kupac danas kod kompjutorskih komponenti nije siguran kaj će mu uvalit i točka!!!!
pinsla je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2002., 23:18   #35
biljo
The Member
 
Datum registracije: Jul 2002
Lokacija: Samobor
Postovi: 152
Citiraj:
Originally posted by pinsla
Zaista vas je zanimljivo slušat. Čovjek bi pomislio da to nisu isti ljudi koji su se donedavno kleli u kvalitetu nvidia čipova i msi, gainward kartica
A ljudi shvatite u današnjoj hiperprodukciji takve stvari postale su sasvim normalne??!! Koliko se tih kompjutorskih komponenti proizvede i na kakav način nije ni čudo. A kaj stoji iza svega??
Truli kapitalizam Naravno hteli bi izmust kaj je moguće više love od nas i u tome kaj je najbolje uspjevaju jer kupujemo nazovi kvalitetne proizvode koji onda začas rikavaju!!!
Hiperprodukcija je to ljudi. Dovoljno je pogledat forume na nekim stranim sajtovima pa da se čovjek zapita radi li ikom komp kako valja?????
I sad moram reći da je jasno da možete zaboraviti da su nvidia kartice stabilnije i sigurnija kupnja od ostalih!! Sve je to isto sranje a nvidia loop error ili infinite loop se počeo prvo javljat na nvidia karticama pa se ne mogu složiti ni s tim da su njihovi drajveri tako ludo dobri kak svi govore da jesu.
Zaključak nakon svega: Kupac danas kod kompjutorskih komponenti nije siguran kaj će mu uvalit i točka!!!!
Agreed.
biljo je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2002., 23:34   #36
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Originally posted by Beren
Drmni neki radek 9000 od saphire-a i sve super.

Sta si bacio oko na geforce FX ??
Viđe prasca

Novi proc,a niš se ne hvališ???

Ajd na AMD forum-da čujemo komentare.
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2002., 23:40   #37
Veky
...
Moj komp
 
Veky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,950
Joj, ja cu nekom da se nahebem keve :mad:

Prije tjedan dana sam bas kupio tu graficku, Gainward GF4 Ti 4200 64 mb. Doduse, mislim da je to neka novija revizija... manual je datiran 8/2002.

Jel ima neki nacin da vidim na kartici koja je revizija?


Usput, procitajte onaj clanka ponovo, pise da je cirka 1 od 200 kartica sjebana. Nadam se da moja nije medu njima.
Veky je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2002., 23:48   #38
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
To oni kažu zato što ti to nikako ne možeš provjeriti. Ako su kondenzatori u pitanju onda više ništa u kompu nije sigruno. Ja ću svoju pločku moći popraviti, ali što će drugi.

Nekako bi ja za sve te probleme ponajprije okrivio pretjerano overclociranje i nepažljivo rukovanje. Ti kondenzatori vire sa kartice, a pri transportu nisu ničime zaštičeni. U dučanima se time nahitavaju ko sa burekom. Kondenzatori su jako osjetljivi na natezanja ako nisu zaliveni. Ovi na komp djelovima zbog cijene nisu pa vidite. Čim kupiš zakelji sa čudotvornim cijanofixom.

Kada pretjeraš sa overclociranjem, tjeraš i iznad optimalnog napona. Tada se hoće osušiti i onda se slikaj.
RAK je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2002., 23:51   #39
Veky
...
Moj komp
 
Veky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,950
Citiraj:
Originally posted by RAK
To oni kažu zato što ti to nikako ne možeš provjeriti. Ako su kondenzatori u pitanju onda više ništa u kompu nije sigruno. Ja ću svoju pločku moći popraviti, ali što će drugi.

Nekako bi ja za sve te probleme ponajprije okrivio pretjerano overclociranje i nepažljivo rukovanje. Ti kondenzatori vire sa kartice, a pri transportu nisu ničime zaštičeni. U dučanima se time nahitavaju ko sa burekom. Kondenzatori su jako osjetljivi na natezanja ako nisu zaliveni. Ovi na komp djelovima zbog cijene nisu pa vidite. Čim kupiš zakelji sa čudotvornim cijanofixom.

Kada pretjeraš sa overclociranjem, tjeraš i iznad optimalnog napona. Tada se hoće osušiti i onda se slikaj.
Ja svoju necu overclockat... vidjet cemo. Ako se sjebe, kontaktiram Gainward i hebem majku prvo Ve-Milu onda njima
Veky je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2002., 01:03   #40
cyberphere
Premium
 
cyberphere's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 842
Pa ja svoju MSI-jevu 4400-tku imam pra mjeseci i sve odlično radi čak i na najzahtjevnijim igricama
__________________
cyberphere je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.11.2002., 03:41   #41
sbp
PC Ekspert
 
Datum registracije: Sep 2000
Postovi: 377
Citiraj:
Originally posted by v3ky
Joj, ja cu nekom da se nahebem keve :mad:

Prije tjedan dana sam bas kupio tu graficku, Gainward GF4 Ti 4200 64 mb. Doduse, mislim da je to neka novija revizija... manual je datiran 8/2002.

Jel ima neki nacin da vidim na kartici koja je revizija?


Usput, procitajte onaj clanka ponovo, pise da je cirka 1 od 200 kartica sjebana. Nadam se da moja nije medu njima.
Sigurno da je dost kartica ispravno (vjerojatno vecina). No oni nece trenutno tocno rec kolki im je postotak vracenih kartica. Vec im je vjerojatno nanesena dost velika steta samim clancima na The Inquireru.

Ono kaj je meni zabrinjavajuce je da i sad (11 mjesec) salju nove kartice (sa 'ispravljenom' greskom) koje se pocnu blokat nakon nekog vremena...
sbp je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2002., 03:43   #42
sbp
PC Ekspert
 
Datum registracije: Sep 2000
Postovi: 377
Citiraj:
Originally posted by Beren
Drmni neki radek 9000 od saphire-a i sve super.

Sta si bacio oko na geforce FX ??
He, mos mislt Neznam jos kaj bum i di bum, sutra cu vjerojatno kupit novu karticu, a ovu cu RMA-at...

Bum sutra malo surfo po netu, idem vidit OTES-icu dal i ona ima kakve slicne 'simptome'
sbp je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2002., 03:47   #43
sbp
PC Ekspert
 
Datum registracije: Sep 2000
Postovi: 377
Citiraj:
Originally posted by v3ky
Ja svoju necu overclockat... vidjet cemo. Ako se sjebe, kontaktiram Gainward i hebem majku prvo Ve-Milu onda njima
Poanta je da Ve-Mil (ili bilo koji drugi distributer) nije kriv. On dila kartice, za koje Gainward garantira da rade i na koje daje 3 godine garancije. Ak si zastupnik recimo, nemres rec 'Ja necu Gf4 Ti4200 64MB narucit od vas jer se krshe, procito sam na Inquireru' i sl. Uostalom je*e se Ve-Mil-u, sve kaj se vrati moze RMA-at tak i tak...
sbp je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2002., 03:50   #44
sbp
PC Ekspert
 
Datum registracije: Sep 2000
Postovi: 377
Citiraj:
Originally posted by pinsla
Zaista vas je zanimljivo slušat. Čovjek bi pomislio da to nisu isti ljudi koji su se donedavno kleli u kvalitetu nvidia čipova i msi, gainward kartica
Je slazem se, zapravo do prekjucer sam mislio da je to moj 'peh' kaj imam sjebanu graficku. Nije mi bilo na kraju pameti da bi to mogo bit Gainward-ov 'flaw'. Pa ipak su oni bili (valjda jos uvijek jesu) stjegonose nVidijinih chipova...

A i inace, ovom nije bas dan neki publicitet na netu...Osjecam se pomalo glupavo jer smo tu mozda prenapuhali ovu stvar (zbog koincidencije da nam trojci crknu graficke u prakticki isto vrijeme)

No da, sutra cu ic gledat forume po vani, pa vam se javim
sbp je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2002., 07:23   #45
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Jucer sam do kasno isprobavao sve zivo i dosao do zakljucka da sam 100% ziher da u mom slucaju u cijeloj prici veliku igru igra maticna ploca. Ne mogu reci da i graficka nije kriva jer ja imam dva razlicita seta simptoma.... (nesto vrlo slicno pinku plus nestanak slike i odlazak monitora u sleep mode). Ovaj drugi simptom je garant uzrok maticna, sto ce reci da 8K3A+ is no more... neda mi se sad objasnavat kako znam sigurno da je ploca, ali vjerujte da je (izmedju ostalog taj simptom se pojavljuje i s drugim grafikanerima). Graficka pak danas ide Jozhi koji ce je isprobati kod sebe...

Sto se tice Gainward kartica, Denis i ja smo se sjetili da kada je on testirao jednu od njih (mislim da je bio model 64MB s 3.3ns memorijom, neki "GS" Limited Edition) da je imao isti problem... Sto ce reci da je PCE valjda magnet za zeznute Gainwardice.
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2002., 07:25   #46
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Citiraj:
Originally posted by RAK
To oni kažu zato što ti to nikako ne možeš provjeriti. Ako su kondenzatori u pitanju onda više ništa u kompu nije sigruno. Ja ću svoju pločku moći popraviti, ali što će drugi.

Nekako bi ja za sve te probleme ponajprije okrivio pretjerano overclociranje i nepažljivo rukovanje. Ti kondenzatori vire sa kartice, a pri transportu nisu ničime zaštičeni. U dučanima se time nahitavaju ko sa burekom. Kondenzatori su jako osjetljivi na natezanja ako nisu zaliveni. Ovi na komp djelovima zbog cijene nisu pa vidite. Čim kupiš zakelji sa čudotvornim cijanofixom.

Kada pretjeraš sa overclociranjem, tjeraš i iznad optimalnog napona. Tada se hoće osušiti i onda se slikaj.
Kondichi nece otici radi overclockinga... oni odlaze jer su lose kvalitete, neovisno o tome dal ti sad picis proc nesto vise ili ne.
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2002., 08:53   #47
igsablja
Senior Member
 
igsablja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: K.Š.Đalskog 3a, 10290 Zaprešić, Hrvatska
Postovi: 440
Citiraj:
Originally posted by ozren
Kondichi nece otici radi overclockinga... oni odlaze jer su lose kvalitete, neovisno o tome dal ti sad picis proc nesto vise ili ne.
To je, ali ima i tu nešto.
Kad overclocaš, podižeš temperaturu cjele priče. Ljudovi hlade procesore, i memoriju, ali sve komponente se zagrijavaju, neke više, neke manje. Postoji šansa da se temp. na kondezatoru digne toliko da se promjeni struktura izolacije između ploča (školski rečeno), odnosno da taj mikronski film između polova otopi, ili promjeni strukturu, ili već nešto slično. Pa imaju i kondići temperaturne karakteristike.
I onda ti se cjeli sistem (kao kod rezonatora) pomjeri u neke vrjednosti koje izbacuju loše vrjednosti, i kako stvar napreduje, frekva se povisuje, dok ne dođe do rezonantne frekve, kad sve pukne!!!
To je samo teorija, ali nije ni nemoguće!
Zanima me zašto u comp industriji ne rade nešto što ima u Hi-Fi-u?
Svi znamo da postoje obične komponente, i audiofilske kopmponente (nije technics komponenta Bog i batina, u što se neki ljudi kunu )
Ima li na ovom svjetu firma koja moda hardware?
__________________

amd64 5000 B.E.
4 GB RAM-a
nVidia GTX 260
DVD prža
lg dvdrw-+ i ostalo
gomila diskovlja sumarum = 2TB
*Samsung 19"MB*
7 ultimate + ubuntu
igsablja je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2002., 10:21   #48
sbp
PC Ekspert
 
Datum registracije: Sep 2000
Postovi: 377
Bash sam si o tome razmisljo, dal cemo doc u fazu di bumo mogli kupit npr:

Bang&Olufsen VIA KT5000 Pro Limited Edition

Ludog dizajna, i recimo da kosta oko 5000 Eura
sbp je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2002., 10:31   #49
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Citiraj:
Originally posted by igsablja
To je, ali ima i tu nešto.
Kad overclocaš, podižeš temperaturu cjele priče. Ljudovi hlade procesore, i memoriju, ali sve komponente se zagrijavaju, neke više, neke manje. Postoji šansa da se temp. na kondezatoru digne toliko da se promjeni struktura izolacije između ploča (školski rečeno), odnosno da taj mikronski film između polova otopi, ili promjeni strukturu, ili već nešto slično. Pa imaju i kondići temperaturne karakteristike.
I onda ti se cjeli sistem (kao kod rezonatora) pomjeri u neke vrjednosti koje izbacuju loše vrjednosti, i kako stvar napreduje, frekva se povisuje, dok ne dođe do rezonantne frekve, kad sve pukne!!!
To je samo teorija, ali nije ni nemoguće!
Zanima me zašto u comp industriji ne rade nešto što ima u Hi-Fi-u?
Svi znamo da postoje obične komponente, i audiofilske kopmponente (nije technics komponenta Bog i batina, u što se neki ljudi kunu )
Ima li na ovom svjetu firma koja moda hardware?
Malo sam popricao s tipom iz EPoX-a (koji je super) i on mi je rekao da je najvjerovatnije otisao neki od MOFSETa tj. regulatora voltaze jer da se zna to desiti kad picis visoki vcore (a kod mene je to bio slucaj hehe). A ploca se onda zgasi da bi zastitila procesor. On mi je rekao da bi to trebali moci popraviti u Ve-mil servisu ali se nekako bojim da je tako, pa koristim priliku za pitanje jel netko zna ekoga koji se bavi s takvim stvarima?
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2002., 10:34   #50
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Citiraj:
Originally posted by sbp
Bash sam si o tome razmisljo, dal cemo doc u fazu di bumo mogli kupit npr:

Bang&Olufsen VIA KT5000 Pro Limited Edition

Ludog dizajna, i recimo da kosta oko 5000 Eura
Necemo iz jednostavnog razloga - kad kupis nekaj posteno od audio stvari to ti traje i ne zastarjeva. Ja imam Audiolab pojacalo koje izgleda kao kanta ali je mrak mrak i nema sanse da bi sad to isao mjenjat zato kaj ja znam, nema digitalni izlaz i brdo lampica kak to Japanci vole. A kod hardveraja sve tak brzo zastarijeva da nitko lud nece dati brdo love za nesto kaj ce biti neupotrebljivo za par godina radi losih performansi...
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2002., 10:36   #51
sbp
PC Ekspert
 
Datum registracije: Sep 2000
Postovi: 377
Tocno, naravno, to je bila shala...

No, svejedno, poanta je bila, da se kupi nekaj za kaj znam prijeklo svakog tranzistora recimo...
sbp je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2002., 10:37   #52
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Citiraj:
Originally posted by pinsla
Zaista vas je zanimljivo slušat. Čovjek bi pomislio da to nisu isti ljudi koji su se donedavno kleli u kvalitetu nvidia čipova i msi, gainward kartica
A ljudi shvatite u današnjoj hiperprodukciji takve stvari postale su sasvim normalne??!! Koliko se tih kompjutorskih komponenti proizvede i na kakav način nije ni čudo. A kaj stoji iza svega??
Truli kapitalizam Naravno hteli bi izmust kaj je moguće više love od nas i u tome kaj je najbolje uspjevaju jer kupujemo nazovi kvalitetne proizvode koji onda začas rikavaju!!!
Hiperprodukcija je to ljudi. Dovoljno je pogledat forume na nekim stranim sajtovima pa da se čovjek zapita radi li ikom komp kako valja?????
I sad moram reći da je jasno da možete zaboraviti da su nvidia kartice stabilnije i sigurnija kupnja od ostalih!! Sve je to isto sranje a nvidia loop error ili infinite loop se počeo prvo javljat na nvidia karticama pa se ne mogu složiti ni s tim da su njihovi drajveri tako ludo dobri kak svi govore da jesu.
Zaključak nakon svega: Kupac danas kod kompjutorskih komponenti nije siguran kaj će mu uvalit i točka!!!!
Ma to je jasno kao dan, tj. slazem se. Sam kaj se ja nikad nisam kleo u kvalitetu ovoga i onoga - meni je bitnije da su driveri kak spada!! A vjeruj mi, nvidia driveri su ipak godinama ispred ATi drivera, neovisno o nekim problemima (ja npr. nikad nisam dozivio infinte loop - znam da postoji, ali nije problem u rangu ATI drivera koji su glavobolja...).
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2002., 10:42   #53
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Originally posted by cyberphere
Pa ja svoju MSI-jevu 4400-tku imam pra mjeseci i sve odlično radi čak i na najzahtjevnijim igricama

je, samo kaj tu nije problem u igricima, niti koliko su one zahtjevne, vec u hardverskom problemu tih kartica. BTW zasad znamo da probleme imaju MSI i Gainward. Ima nekih naznaka da i drugi proizvodaci imaju istih problema?
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2002., 10:59   #54
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Originally posted by ozren
Ma to je jasno kao dan, tj. slazem se. Sam kaj se ja nikad nisam kleo u kvalitetu ovoga i onoga - meni je bitnije da su driveri kak spada!! A vjeruj mi, nvidia driveri su ipak godinama ispred ATi drivera, neovisno o nekim problemima (ja npr. nikad nisam dozivio infinte loop - znam da postoji, ali nije problem u rangu ATI drivera koji su glavobolja...).
Infinite loop...ha-ha...

Meni se to prije znalo događati malo- malo, a otkad sam promjenio ploču,proc,mem,napajanje-nijednom.

Sve mi se čini da mi je stara BIOSTAR M7VKB (KT 133)
j****a m**u a ne R8500

Kod ATI-ja samo moraš dobro očistit smeće od starih drivera i sve dela ko bog-e da, razni programi za nabrijavanje isto hoće rušit stroj.Power Strip ne
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2002., 11:04   #55
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Ja juce kreno da testujem XP 2400+ kad ono device failure. Svjezi install windoza, sve standardno kao sto inace koristim. Ne mogu pokrenut niti jedan program, sve se smrzne, resetira se slika u 640x480 16 boja i napise da se odgodio device failure. I tako svaki put, reset, ista stvar. Ja cu popizdit...


I sve to u 1 ujutro...
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2002., 11:05   #56
igsablja
Senior Member
 
igsablja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: K.Š.Đalskog 3a, 10290 Zaprešić, Hrvatska
Postovi: 440
Citiraj:
Originally posted by ozren
... brdo lampica kak to Japanci vole.
Ozrensan, pogledaj si
http://www.accuphase.com/ind_eng.htm
pa da vidiš što rade japanci (što se tiče svjetlećih gumba)
p.s. za jedan takav možeš kupit solidan stan u centru (zgb.)
Citiraj:

A kod hardveraja sve tak brzo zastarijeva da nitko lud nece dati brdo love za nesto kaj ce biti neupotrebljivo za par godina radi losih performansi...
Ljudi bi znali cjenit kvalitetu, pa makar i jednom godišnje što izađe!
Sjeti se plextora, svi navalili izdaju snimače ko alva, ali plextor naja, onda izbaci proizvod koji doslovno pokosi konkurenciju, pa onda opet ništa...
Što bi falilo da se u proizvod puknu malo kvalitetniji djelovi, da se to istestira, pošteno (hardware i driveri), pa tek onda prodaja.
Ja bih osobno radije kupio takvu grafičku, pa makar i malo skuplja, ali ima kvalitetu.
Slažemo se?!
__________________

amd64 5000 B.E.
4 GB RAM-a
nVidia GTX 260
DVD prža
lg dvdrw-+ i ostalo
gomila diskovlja sumarum = 2TB
*Samsung 19"MB*
7 ultimate + ubuntu
igsablja je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2002., 11:10   #57
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Originally posted by Beren
Ja juce kreno da testujem XP 2400+ kad ono device failure. Svjezi install windoza, sve standardno kao sto inace koristim. Ne mogu pokrenut niti jedan program, sve se smrzne, resetira se slika u 640x480 16 boja i napise da se odgodio device failure. I tako svaki put, reset, ista stvar. Ja cu popizdit...


I sve to u 1 ujutro...
Novi BIOS?
Reset istog?
Da ti nije ostal FSB na 166 od prije?
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2002., 11:16   #58
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Hej, hej, nisam ja neki pocetnik jebiga...

Ma sve sam provjerio, nabacit cu reistall pa ako bude sralo nakon toga...onda cu se zabrinut.
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2002., 11:21   #59
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Originally posted by Beren
Hej, hej, nisam ja neki pocetnik jebiga...

Ma sve sam provjerio, nabacit cu reistall pa ako bude sralo nakon toga...onda cu se zabrinut.
Vrag mater...da pljunem lovu za novi 2400+, i da neće delat...

Cijeli kvart bi čul urlikanje

Ma sredil buš ti to...nije se i meni jedamput desilo da mi nekaj navečer neide a drugi dan sredim bez problema...
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2002., 11:22   #60
sbp
PC Ekspert
 
Datum registracije: Sep 2000
Postovi: 377
Citiraj:
Originally posted by elven
je, samo kaj tu nije problem u igricima, niti koliko su one zahtjevne, vec u hardverskom problemu tih kartica. BTW zasad znamo da probleme imaju MSI i Gainward. Ima nekih naznaka da i drugi proizvodaci imaju istih problema?
Pa izgleda da MSI i nije ko i Gainward, bar sto se Ozrena tice, njemu se izgleda ploca skurila...

Iako ima na MSIjevom forumu takovih 'efekata' sa grafikanerima, al ne previse.

Ne bi se brinuo osim ak nisam ponosni vlasnik Gainward-a
sbp je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na