Thermaltake Urban Core

Kao što ste već mogli skužiti, V71 nema dvodijelna vrata umjesto bočne stranice. Thermatakeovi dizajneri igrali su na sigurno i kućište opremili klasičnim bočnim stranicama s tim da je lijeva gotovo u potpunosti prekrivena prozirnim pleksiglasom koji otkriva unutrašnjost kućišta.

Crni nosač matične ploče izveden je na posve jednak način kao na modelu T81. Ima tvornički ugrađene odstojnike na koje montiramo matičnu ploču, a može se pohvaliti i s rupom za ugradnju hladnjaka za procesor te gumom obloženim rupama za provođenje i skrivanje kablova.

Thermaltake Urban Core Thermaltake Urban Core

Poput prije opisanog modela, V71 je vrlo prilagodljivo kućište ako vas zanima ugradnja dodatnih ventilatora ili još bolje sustava vodenog hlađenja. Glavna razlika u odnosu na T81 jest to što ugradnja 140-milimetarskih ventilatora nije podržana na dnu kućišta, a to diktira i ograničenja u pogledu ugradnje radijatora na istu lokaciju.

Imajte na umu da je riječ o sitnicama. Oba kućišta briljiraju kad je riječ o ugradnji hlađenja.

Thermaltake Urban Core Thermaltake Urban Core

Kada govorimo o mogućnostima ugradnje diskova, V71 je pametnije riješen u odnosu na T81. Također podržava ugradnju do osam mehaničkih diskova ili SSD-ova i to preko plastičnih ladica koje su ovom slučaju kričavo plave boje. Ladice su raspoređene u tri komore u formi 3/3/2, a te komore je po želji moguće izvaditi iz kućišta. E sad, štos je u tome da V71 ima ladice koje se mogu fiksirati okomito odnosu na originalnu poziciju, pa i nakon vađenja svih komora i oslobađanja prostora za ugradnju hlađenja ili jednostavno protok zraka, na raspolaganju imamo dva diska.