Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP > A1
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.05.2024., 21:27   #31
Firecracker
Premium
Moj komp
 
Firecracker's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Split
Postovi: 576
Probao instalirati XploreTV na Ugoos Am8, ulogiram se al nista ne mogu gledati (dogodila se greska). Instaliram na Android TV, kaze SmartTV opcija nije aktivirana.

Inace dobio sam sms poruku de cu dobiti besplatan uređaj koji mijenja postojeci STB. Vjerojatno je shrotex naspram Ugoosu.Mogu li kako odbiti taj uređaj i neka mi daju da aktiviram app gdje zelim free of charge?
Firecracker je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2024., 22:20   #32
Firecracker
Premium
Moj komp
 
Firecracker's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Split
Postovi: 576
Treba tražiti zahtjev da se deaktivira STB te aktivira XploreTV app za smart TV
Firecracker je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2024., 23:34   #33
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,600
Citiraj:
Autor Firecracker Pregled postova
Treba tražiti zahtjev da se deaktivira STB te aktivira XploreTV app za smart TV
što bi ti bila ogromna grška,provjereno na više android tv i boxeva ,aplikacija nigdje nije bila ni do koljena STB-u,svi su se vratili ili su im sami vratili STB
televizori su bili svih cjenovnih razreda tako da je očito u aplikaciji problem od crvenog kružića ,razno raznih grešaka i tako dalje
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2024., 07:21   #34
Firecracker
Premium
Moj komp
 
Firecracker's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Split
Postovi: 576
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
što bi ti bila ogromna grška,provjereno na više android tv i boxeva ,aplikacija nigdje nije bila ni do koljena STB-u,svi su se vratili ili su im sami vratili STB
televizori su bili svih cjenovnih razreda tako da je očito u aplikaciji problem od crvenog kružića ,razno raznih grešaka i tako dalje
A cisto me zanima jel kvaliteta slike TV programa sta bolja. Recimo Nat Geo stvarno lose izgleda na 4k TV-u, a ukinuli su HD vec neko vrijeme.
Firecracker je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2024., 09:43   #35
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,600
kvaliteta slike su tu negdje,gledljivo ali ne nešto ćemu se treba diviti,s time da na aplikaciji ,sve kasni odnosno imaš crveni kružić 10 sekundi kod promjene programa u najboljem slučaju,
na nekim televizorima se aplikacija sama od sebe odpajala sa interneta,nije pamtila login podatke pa par puta dnevno upisuj mail i pass uvjek nanovo što baš nije ugodno na televizoru,
pojavljuju ti se greške tipa previše uređaja je spojeno ,errori raznih vrsta,tehnička služba relativno brzo to otklanja,ali ih moraš zvat u prosjeku svaki drugi dan,nekada i više puta dnevno,
po mom sudu daleko lagodniji život je sa STB-om.
brinem se kod 5-toro susjeda oko interneta svi su krenuli sa aplikacijom (iz finacijskih razoga) i nakon mjesec - dva svi su natrag na STB-u dvoje su sami tražili,a trojci je a1 sam zamjenio.
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: skalar. 19.05.2024. u 09:50.
skalar je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2024., 08:45   #36
Firecracker
Premium
Moj komp
 
Firecracker's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Split
Postovi: 576
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
kvaliteta slike su tu negdje,gledljivo ali ne nešto ćemu se treba diviti,s time da na aplikaciji ,sve kasni odnosno imaš crveni kružić 10 sekundi kod promjene programa u najboljem slučaju,
na nekim televizorima se aplikacija sama od sebe odpajala sa interneta,nije pamtila login podatke pa par puta dnevno upisuj mail i pass uvjek nanovo što baš nije ugodno na televizoru,
pojavljuju ti se greške tipa previše uređaja je spojeno ,errori raznih vrsta,tehnička služba relativno brzo to otklanja,ali ih moraš zvat u prosjeku svaki drugi dan,nekada i više puta dnevno,
po mom sudu daleko lagodniji život je sa STB-om.
brinem se kod 5-toro susjeda oko interneta svi su krenuli sa aplikacijom (iz finacijskih razoga) i nakon mjesec - dva svi su natrag na STB-u dvoje su sami tražili,a trojci je a1 sam zamjenio.
STB nema hdmi-cec podrsku, odnosno ima al je dosta bugovita pa ju drzim iskljucenu. Gledao sam EonTV, svi dokumentarni programi su HD dok kod A1 ti isti nisu. Sta oni misle, da cu se zadovoljit SD kvalitetom slike u 21. st?! Pitao sam da mi omoguce app na TV i da paralelno testiram al vjerojatno cu otkazat A1 TV i uzet kod Eona, em jeftinije em bolja slika.
Firecracker je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na